Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
ahojte babule my asi tiez budeme mat tento termin.. este mame zatial dva bud. 8.8. alebo tento, pretoze cakame na jednu salu kym dokoncia (vid moje albumy) a ked sa nam to bude pacit tak to bereme a bude to v lete. ak to nebude vyhovovat tak v septembri.. inak mame uz salu, foto, videjko, svata, hudbu, obrucky a nieco na vyzdobu.. vsetci maju poznacene oba nase terminy, takze sa uvidi.. ;-) :-) :-D
Odpovedať
ahojte.. nas plan je zosobasit sa 19.9.2009.. kedy mam zacat s pripravami? ako dopredu je potrebne zarezervovat kostol, salu , fotografa, starejsieho, kameramana? poradte mi... :-) dakujem :-)
Odpovedať
Anniel, ako zacinam pomaly zistovat, salu, fotografa a kameramana cim skor. S kostolom a starejsim Ti neporadim, nic z toho sa nasej svadby netyka ;-)
Odpovedať
Devlin, No svadba bude asi v Trencine, ale este nie sme si isty. O vsetkom sa rozhodne, ked pojdeme teraz v oktobri domov. Hedu, Byvam s Manchestri, UK... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dev no to je super my sme to dnes oznamili svokrovcom a tiez v poho takze dufam ze prispeju :-D :-D no ja dam za fotografa 9tis.ale bude fotit komplet vsetko takze som spokojna a robi nadherne fotky ;-) v polovicke alebo na konci sep.pojdeme popytat do kostala ci nas zosobasia a ked nie co treba a ked ani tak, tak pojdeme vybavit urad teda zajednat aby potom nepovedali ze tento datum uz maju skoro plny a ze volne maju bud prilis skoro abo neskoro potom si dam xvilu pauzu lebo drahy odide a zacnem mozno po novom roku uvidim ako sa budem drzat :-D :-D :-D
Odpovedať
hedu, tak fajn ;-) len nech prispievaju...Ja sa spolieham na to, ze vsetko zaplatia nasi a svokrovci :-N :-N =-) Ja s drahym to aj tak robime len kvoli rodine. Keby mi nebolo luto mat obrad bez rodicov, tak sa zoberieme v tichosti len my dvaja niekde na dovolenke. Ja teraz zhanam fotografa a pojdeme pozriet salu a tak... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dev no moja mamina mi uz davno povedala ze zaplati polovicu svadby a ja ku svokre moc nexodim tak je mi to take blbe pytat neviem ako sa to robi ked budem musiet nieco zaplatit mam dojst ukazat ze potrebudem tolko a tolko?? :-D :-D :-D drahy odide a ja k nej nepaxnem bavime sa normalne len som si este na nu moc nezvykla :-D oni maju penazi jak supiek a zaplatila celu svadbu svojim 3 detom tak dufam ze aj na mojho draheho mysli ze je posledny a som jej povedala ze chcem aby to bolo nezabudnutelne pre vsetkyx tak uvidime co bude dalej dnes som rozmyslala ze to mojej mame oznamime skor ale nejako nam to nevyxadza lebo drahy je stale v robote a ked ma volno tak zas mum neni doma :-D athena waaaau tak tam musi byt super co??ja by som si pokupovala vsetko tam inak baby ja som normalne nevydrzala a objednala som si zavoj a korunku od jednej holky lebo som sa skoro pocikala ake je to nadherne tak dufam ze dovtedy si to nerozmyslim :-N :-N :-N ked hej tak posuniem niekomu inemu mozno kamoska sa umudri a spravi tiez svadbu anniel to zalezi aka si osoba ci robim vsetko v zhone a stresujes ze mala si to urobit skor alebo v poho vsetko stihas-viem ze take veci ako je sala, kostol-ci urad, fotograf/lepsi/sa zajednava aj rok abo tristvrte roka dopredu lebo potom je uz vsetko obsadene
Odpovedať
Hedu, ja tiez dufam, ze draheho rodicia zaplatia tu druhu polovicu 8-) Ziju v zahranici, maju prist az koncom septembra...Ale hadam to bude ok. Penazi jak supiek :-D :-D :-p Tak urcite zaplatia aj vam ;-) Mozem sa opytat, na kolku mas toho fotografa? Hned rano? Fiha, tak nech sa Ti zavoj aj korunka hodia k buducim satam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D no tak predstavu uz mam o satox ake by to mali byt priblizne tak by sa mal aj ten zavoj k tomu hodit ;-) ked nie dam si ix usit to vyxadza este lacnejsie ako pozicane no ja som si ho zajednala na cely den bude fotit komplet celu svadbu
Odpovedať
tak potom fajne ;-) 8-) Si riadna teda, zobrala si to od konca :-D :-D Ja by som chcela iba umelecke foto ...teda aspon zatial si to myslim 8-) Lenze ja hladam nieco origos, ale ked vsetko, co sa mi paci, je draheeee :-N :-p A neviem, ako zozeniem nejakeho schopneho kameramana, ktory by bol ochotny urobit nieco netradicne...
Odpovedať
Profilova fotka
no vies co ja som si ho dala preto na cely den lebo za umelecke foto by som zaplatila co som kukala ceny okolo 5-6tis.ale kto mi zaplati tie fotky co mi budu fotit kamosi alebo niekto z rodiny aj to su peniaze vyvolanie a tak-tak som ho dala na celu svadbu nebudem mat starost ci ma niekto foti pri krajani, prezliekani a mam to hned aj vyvolane a hotovo a je fakt dobry viem tie palky za foto su dost vysoke ja som mala stastie ze si pyta iba 9tis. no a kameraman??na to nechcem ani mysliet nemam vobec prestavu ozaj rozmyslala si ze urobite nieco jak by som to napisla "trhle"? :-D ja by som chcela s drahym tanec nacvicik vies najprv zacne sladak a potom buuuuuuuum :-D :-D alebo si s kamoskami zatancovat spolocne pripraveny tanec
Odpovedať
pocuj, hedu, Ty si moja krvna skupina :-D 8-) Tiez rozmyslam nad niecim takym :-D Aby to nebolo len take suche a klasicke :-p Inak, dnes som bola na MNV a zajednat salu :-D Hura, nejak ma to chyta :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to mas super ja sa bojim toho ze bude obsadena kym sa tam dostanem ja :-D uz nex to oznamime nex mozem ist aj ja ten kostol vybavit pripadne urad a miestnost no len este ze kto nahovori na to draheho-a kde to budeme nacvicovat to je este otazka sak bude prec a asi to tam odtancujem sama :-D :-D
Odpovedať
a uz vies , kde by ste to chceli mat? My sme si vybrali taky pekny novy hotelik :-) Inak, ked zanesieme vyplnenu ziadost na urad, hned ich zavalim mojimi poziadavkami :-D O vsetkom mam jasnu predstavu, nic komunisticke :-p a ten tanec...ja si beriem metalistu, takze s tym tancovanim to bude tazkeeeee....ale nieco vymyslim, donutim ho naucit sa aspon nieco zatancovat :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jasnacka dnes sa nam to este potvrdilo lebo kamos tam ma o tyzden svadbu a hovori ze super ani drahe to tam neni, mozu si priniest co chcu aj ozdobit a je to v najlepsom hoteli v tt..len hovoril aby sme tam uz isli lebo ze maju stale plne a toto je taky datum ze asi by sme mali ist cim skor noooo metalistu to bude problem :-D my sme skor taky texnoskovia a dnes som to oboznamila drahemu ze ci by bol oxotny nieco tancovat take a on ze noo pocuj ked chces tancovat nieco na javisku tak to budem musiet mat v sebe ale 2dcl :-D :-D :-D hovorim ze to uz bude popolnoci a iba 2dcl to urcite nebudu :-D :-D dnes mi odporucali ist saty skusat do nitry-pocula som samu xvalu tak to asi pojdem omrknut okolo decembra januara tam ;-) ozig odkial si??
Odpovedať
hedu, ja som z LV :-) fiha, tak do Nitry skocim aj ja 8-) mam to nedaleko. Aj ja som kvoli tomu datumu uz zacala vybavovat. Aj moj drahy bude musiet byt trochu nacaty, aby to tam roztocil :-D Ked sme boli na svadbe bratrancovi, o 4 rano ma tahal tancovat a ja som uz ledva zila :-D :-D Samozrejme, ze popil nejake to vinko, ale aspon sa zabavil riadne. Kamoska bola nedavno na svadbe a vravela, ze nevesta sa tak opila, ze ledva stala na nohach a chodila medzi hosti vyberat si tanecnikov :-D :-N =-) trapas, no. vy budete mat aj malu druzicku, co? x-) To je super. My nemame ziadne "vhodne" dieta v rodine, len 5 mesacneho krpca, ktory bude aj o rok este prilis maly na to, aby niesol prstienky... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no na cudzej svadbe je super da sa dobre zabavit ja len rozmyslam ci to bude aj na nasej take ze ci su to neni iba same zhony a stresy-dufam ze nie na bud.tyzden pojdeme urcite do toho hotela zarezervovat ten datum no hej budeme mat nasa vlastnu druzicku-vlastna vyroba :-D :-D :-D ale nespolieham sa este ze by nam priniesla prstienky sak uvidim budem to s nou nacvicovat ale bolo by to nadherne asi by som aj plakala :-D :-D :-N ozig dnes mi prisiel ten zavoj, korunka, nausnicky a rukavicky NAAAAAAAAADHERNEEEEE hned som si ho skusala a uz sa velmi tesim na den D zajtra odfotim a hodim do albumiku ;-)
Odpovedať
Vlastna vyroba :-D :-D juj, to by bolo zlate, keby vam priniesla prstienky x-) no aj ja sa bojim trochu tych stresov, ale hadam to bude ok...nechceme vela ludi, len blizkych... Idem kuk, ci si uz hodila foto ;-)
Odpovedať
hedu, no waw. Krasne veci...a ten zavoj...aaach x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak sme konecne dorazili domko boli sme sa v senci kupat trosku nex si to este uzijem-tato je pravdaze v robote lebo maju svadbu takzezas pride domov neviem kedy ]-( ]-( dev sak aj my robime svadbu iba pre najblizsix a konecne cislo je okolo 70-ky :-N dakujem v skutocnosti to vyzera este krajsie boze len dufam ze sa mi to bude pacit aj na bud.rok :-D :-D :-D no a drahy suhlasil s tym taneckom-nevies nieco poradit odkial by sme mohli odkukat nejake tie kroky??
Odpovedať
no dobre vam je :-) ja som dnes vysavala, umyvala podlahy, kupelnu atd. :-p ale poobede som bola trosku na slniecku a rano na krasnej prechadzke s nasim hafanom :-) Fiha, 70??? My tak do 50 a aj to sa mi zda veeela :-S Ved to je problem, uz ma laka vyberat si saty, ale co ked najdem tesne predtym este krajsie? :-N za rok sa toho moze vela zmenit...(dufam, ze zenich nie :-D ) neviem, napada mi iba youtube...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D boze xran aby sa zenix menil :-D :-D :-D :-D takze si mala upratovaci den ja som si dala pauzu dnes zajtra rano ideme babke lebo su hody tak sa tesim na kacicku a na bud.tyzden su zase u nas uz sa tesim no hej ja sa toho bojim ze najdem nieco ine a lepsie-ale asi nebude nato cas uz som to pozerala na youtube a su tam fakt dobre haluze :-D :-D asi nieco podla toho zrobime ja som bola dnes zaniest havina do hotela lebo pride sestra a ona ma tiez psa a to by sa zozrali tak asi tak-xudatko moje
Odpovedať
Mnaaam, kacica :-D Dala by som si veru 8-) A preco nedala sestra svojho psa do hotela? =-) My sme tiez nasu museli dat, ked sme isli na dovolenku, tak mi jej bolo luto... ;-( Ale je tam o nich dobre postarane...Len ked ona je take nase 35-kilove baby :-) My sa zajtra chystame do kina, tesim sa :-) Na Bathoricku...Uvidime, co to bude zac... Ja sa uz chystam, ze s maminou urobime zatah na svadobne salony u nas :-D A ako to budete mat s hudbou? Chcete zivu kapelu aebo DJ? Ja chcem DJ a drahy s mojim ocinom zivu kapelu... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem preco ho oni nedaju lebo mu nevie dat normalnu vyxovu a potom je taky aky je..my mame tiez 30kilove baby :-D :-D zevraj ta bathoricka je dobra hovadina kamos zaspal v kine :-D :-D namiesto krvi sa kupe v bobulax ci co ja by som chcela Dj lebo by som si chcela spravit aj svoje cd co ma pustat-lebo co som bola na svadbe a maly tiez dj tak si pustal co chcel 1/4svadby ludovky a nikomu nechcel nic zahrat tak mu bola nadavat aj nevesta a aj tak si hral svoje hovadiny z toho mam najvacsiu haluz aby som dobre vybrala drahy ze sak zavolajme si dj tiesta dame mu ale 20tis.a kamos to by si u vas ani neprdol :-D :-D :-D ja idem cvicit lebo brusko neni este po porode take ake si predstavujem stale sa tie bocnice na mne drzia skrz toho ze kojim :-S preto sa bojim ist skusat saty aj cecky mam uz vytahane z nej aj teraz je na dide tak neviem co budem robit
Odpovedať
Ved aj ja chcem DJ kvoli tomu, aby som mu nadiktovala, co hrat 8-) neboj, este zhodis, casu dost ;-) daj tomu tak pol roka...este je casu na saty.. zatial mozes pokukat, co sa Ti paci... Ja zacnem uz teraz, lebo potom budem hlavu uplne inde a nebudem mat cas mysliet na svadbu :-D Aj ked dufam, ze zhodim aspon 2-3 kilecka, mozno statnice daju aj viac dole :-N Prave si vyberam hudbu na obrad, asi nie som cista :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, 28. 8. 2008 ma moj priatel poziadal o ruku a stanovili sme si datum svadby na 19.9.2009 tak sme dalsi ktorim sa paci tento magicky datum.
Odpovedať
ahoj dominika, vitaj ;-) Si rocnik 1985? Alebo co znamena ta 85? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj devlin, dakujem ano som rocnik 85 :-) ,
Odpovedať
ja tiez ;-) preto som sa pytala... 8-) Si priamo z BB?
Odpovedať
Profilova fotka
devlin / da sa to tak povedat, byvala som 16 rokov v Radvani, no teraz byvam v Badine a ty?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?