Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
mirka12011 Hej pekný,jemu sa páčil taký ako mám ja, takže je veľmi podobný
Odpovedať
ahojte zabky :-) ako po vikende? ja som celkom rada ze sme nas termin svadby posunuli zo 6.6. na tento, lebo my sme u as mali zaplavy (burka, silne krupobitie, potom spadlo hektolitre vody a zalialo cele mesto bahnom).. akoze nechcela by som vidiet tie saty.. :-S dufam, ze v tom septembri to bude ok :-( po tejto skusenosti viem ze aj ked svietilo slniecko a bolo pekne teplo, pocasie sa vie zmenit z minuty na minutu |-| ach jo.. 8-(
Odpovedať
Cafte babyyyy :-D ja momentalne svadbu skoro vobec neriesim - som uplne vystavena tym sialenym bytom :-D v zivote som neverila, ze mi bude stacit 5 hodin spanku kazdy den :-D chodim spavat o jednej a vstavam pred siestou, no ťe buh :-| snad z toho aspon schudnem :-D :-D posledne dva tyzdne mame dost hekticke, jedine co sme pre svadbu urobili bolo, ze sme sa dohodli, ze oznamka predsalen budem robit ja a len ich dame niekde vytlacit :-D Popolnocne saty -brutal dilema, netusim..ziadne sa mi nehodia, v kazdych vyzeram hrozne..vzdala som skusanie :-D Topanocky som sa nakoniec rozhodla, ze mi ich musi mamina odobrit, lebo nejako som si neni uz moc ista ze chcem prave tie :-D Ale sestra mi oznamila, ze uz maju kupene letenky na svadbu, tak sa strasne tesim :-D :-D nevidela som ju rok :-( :-( a viac asi uz nic nove nemam :-D ani nestiham nejak doplnat album a tak strasne som chcela hodit vygravirovane pohare a postavicky co mi dosli :-( chcela som este neico napisat, ale uz mi vysumelo :-D krasny den :-D :-D
Odpovedať
zuzumajko Neboj, všetko stihneš, ešte máme nejaký ten čas. :-D :-D Popolnočky riešim aj ja, lebo tie čo som si kúpila už, sa mi nehodia k výzdobe, keďže chcem úplne inú farbu ako na začiatku. :-) :-) A ešte mám problém aj s topánkami, tiež som si kúpila,ale som v nich vyššia od drahého, takže asi budem musieť zohnať iné. :-N :-N A teraz v sobotu sa vydáva kamoška, takže riešime hlavne to.
Odpovedať
ahojte nevesticky ;-) tak sa asi po 3 mesiacoch hlasim medzi vas aj ja :-N medzicasom som spravila statnice a je zo mna Mgr. :-) ...aby som vas ukludnila: nemam hudbu (ale uz sa nieco crta x-) ), nemam svadobne oznamenia (ani objednane), nemame obrucky, neviem, aka bude vyzdoba, ake bude svadobne menu (v restike, kde to budeme mat sme este neboli), nemam topanky, neviem, ci saty so zavojom alebo bez, nemame pre draheho koselu, kravatu, topanky, mamina si nema co obliect, pre ocina nemame este novy oblek, sestra ako svedok a hlavna druzicka nema saty.... takze zufalstvo :-( nemam cas ist za fotografom, neviem, kde sa budeme fotit.... takze kluuuuuuuuuuuuud ;-) ale ja to stihnem :-D ...zuzumajko, zdielam tvoje pocity... ;-) chystali sme sa na rekonstrukciu bytu rok... 4 mesiace sme sa snazili zohnat co najlepsiu a najkvalitnejsiu firmu... uz su na byte 2 tyzdne, podla zmluvy je pre nich tento tyzden posledny, inak budu platit pokutu. 2 tyzdne tam bol jeden clovek, max. 2, teraz ich je tam 8 a makaju az tak, ze presekli elektricke kable v kupelni, takze momentalne zhadzuju nove omietky, aby to opravili :-D uz si pripadam tak, ze su na slnku akesi erupcie :-D :-D ...este sa pripravujem na promocie, ktore mam 30.6., nemam ani promocne oznamenia :-D takze vam zelam pekny den :-)
Odpovedať
bodovka85 :-D no takych nas je... sme na tom rovnako, tiez najskor chystam promocie. Ale uz sa musim rozbehnut :-D
Odpovedať
sabrinna, kedy mas promocie? :-) inak gratulujem ;-) ja sa musim tiez rozbehnut, ale akosi to ide len veeeeeelmi tazko... je tolko toho - praca, byt, doteraz skola... ufff.... ale musim zvykat... ked pridu deticky .... :-)
Odpovedať
bodovka85, aj ja ti gratulujem :-), ja promujem 1.7. Ale teraz uz budem mat casu a casu, ako cerstva absolventka bez prace :-D
Odpovedať
sabrinna, ja pracujem, pracovala som aj popri skole (studovala som externe), takze cas nemam... je to moj uhlavny nepriatel :-D :-D ale v pohode, snad to nejako vsetko "stmolim" do podoby, aku som si vysnivala :-N nie som na to chvalabohu sama, tak zadelim ulohy :-D
Odpovedať
babulky, este mam jednu otazku :-) mate (budete mat) niektora svadobne oznamenia od fy. Pamas z Trencina? Ak ano, boli ste spokojni? Dakujem za info ;-)
Odpovedať
bodovka85 My sme mali mať odtiaľto, ale nakoniec sme si vybrali iné, a ak sa dobre pamätám, tak nie z tejto firmy. Ale kamoška mala a bola spokojná.
Odpovedať
simonka 18, dakujem za info :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
bodovka85 za málo :-D
Odpovedať
babulky ja som zohnala nie len pre mna kroj ale aj pre draheho.. a este aj jeho vychodniarsky a to nemusime ist ani na vychod.. taka som stastna :-D o polnoci budem mat odcepcenie v kroji a potom po vychodiarssky zatancujem redovy ale v myjavskom kroji :-D uz sa tesiiiiiim :-) :-) :-) :-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam ja by som ti pozhanala z vychodu :-D :-p ;-) jejej tak sa tes na redovy vychodnarsky ja uz mam teraz dopku ako to zvladnem :-N
Odpovedať
cafte baby :-) iiha, tu sa aj kroje riesia, no toto ;-) ako pokracujete s pripravami? Ja mam objednany zavoj.... a zvazujem, ci chcem nejaku bizu alebo nie...nausnice budem mat, len neviem ake a ostatne neviem... :-|
Odpovedať
mirka no ja som nevedela ze kopaniciar ma aj ine kroje ako myjavske, takze pre nas lepsie kedze svadba je na myjave ze nemusime potom s niecim letiet na vychod alebo pracnejsie teraz zhanat.. mame to blizko a pod jednou strechou :-) devlin ja mam zasa dilemu ci mat zavoj alebo nie.. lebo chcela by som mat nejaku ozdobu vo vlasoch napr aj to co som mmala pri skuske alebo si dam zivy kvet ale potom neviem ci bude aj zavoj :-|
Odpovedať
dobre ranko :-) tak dilemu "zavoj" riesim aj ja :-( mam saty na ramienka, tak fakt neviem... okrem toho som si v Schönbrunne kupila nadherne sponky do vlasov, tak ich nechcem zakryt zavojom. A zasa ked si dam zavoj, mala by som ho mat do polnoci a nie ho po prvom tanci zhodit. Tak fakt neviem, to bude asi najzavaznejsi problem :-D pekny dnicek :-)
Odpovedať
@bodovka ahoj, aj ja mam saty na ramienka a zavoj si k nim urcite davam - minimalne do kostola. ;-) tiez chcem ale aj nejaky kvet alebo sponku do vlasov, tak este uvidim ako to spravim... Baby ja som dnes vyriesila dilemu - svadobne topanky ... objednala som si ich cez ebay, kedze u nas nebolo mozne nejake pekne zohnat. Este som sa chcela spytat, budete si poziciavat, alebo mate nejake bolerko k satam, keby nahodou bola zima?
Odpovedať
no ja ked bude chlado si asi poziciam.. sa mi pacilo jedno v salone.. teda dve.. ale uvidime ake bude pocasie.. v tom tyzdni to mozno rozhodnem.. teda uz budem musiet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bolerko? no mne ho poziciaju automaticky k satam uvidime ci vyuzijeme ho dufam, ze bude pekne aby sme ho nepouzili ;-(
Odpovedať
a aky mas salon?
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Babyyyyyyyyyyyyyyy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Dnes je to presne 100 DNI do svadby :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D supeeeeeeeeeeer, sa tesiiiiiiiiiiiimeeeeeeeeeeeee :-D anro, dakujem, zavoj si dam teda asi aj ja... a bolerko takisto, budu mi v salone sit, lebo sa mi ziadne nepacilo :-| tak som si vymyslela, ake by som chcela a dufam, ze sa bude mojej predstave aspom trosku podobat :-D bolerko si dam urcite na obrad do kostola + pre pripad, ze bude nedajboze zima ]-(
Odpovedať
No aj ja teda rozmyslam ze si dam nejake to bolerko usit, aby som nezmrzla nahodou :-D Kokso, ze 100 dni do svadby! To ubehne ako voda... buduci piatok to budu 3 mesiace ;-)
Odpovedať
:-N Adi, ja som si to napisala do mojho pojazdneho diara takym obrovskym oranzovym fixom: 100 DNI DO SVADBY :-D a na buduci piatok ze 3 MESIACE DO SVADBY :-D a kazdy tyzden tam mam napisane ze kolko tyzdnov zostava do toho svadobneho :-D haluuuuuuuuz :-D nech uz je to tunaaa :-D
Odpovedať
:-D No Zuzi, ty to teda inak prezivas :-) No mna chyta mierna panika uz. V sobotu idem prvy krat na skusku ucesu a vizaz, tak som zvedava ako to dopadne...
Odpovedať
Profilova fotka
baby uz len 99dni, tak uspesne sme prekonali 3-ciferne cisla uz mame pred sebou len 2-ciferne :-D
Odpovedať
Adi neprezivam, to len aby som samu seba vyburcovala kolko nam zostava malo casu :-D :-D lebo ked to nemam zapisane, zabudam :-D Adi, preco tak skoro ides kadernicke? :-) Ja mam tu svoju na nejaky 20. august :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko aj ja planujem ist na skusku licenia uz tento mesiac nakolko mame rodinnu oslavu a chcem vyskusat licenie ci vydrzi, no skusku ucesu mam az koncom augusta zaciatkom septembra... ;-) este presne neviem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?