Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
a co tam je foto s vlasmi tak take sa mi pacia len ci pojde nieco take urobit aj z mojich :-N ale urcite nieco take bude
Odpovedať
Profilova fotka
no to by som ani ja nevedela popisat... pekna aj ta bordova mne sa pacia take bordove ruze a pekne spravena a tiez som rozmyslala aj o bordovej vyzdobe, povodne mala byt modra ale ked som videla na fotkach ako to vyzera tak nieee no a bordovu zas priatel nechce ze vsade kde bol na svadbe bola bordova alebo cervena vyzdoba tak sme sa rozhodli pre taku jemno zlatu ako mam v albume. Hej a tie satocky co mas v albume tie cipkovane tak v polsku som ich minule videla straaaasne vela nie take ako mas v albume presne ale tiez boli naaadherne... aj ked ja by som chcela iny styl ale ked som ich v polsku videla na figurinach tak som len tak cumela... nadhera...
Odpovedať
ved to sa mi na nich paci, take cipkove rukavy bud kratsie alebo dlhe.my sme neboli na vela svadbach tak nevieme posudit. a dalsi problem budu pre mna topanky zohnat, hlavne aby netlacili a mali primerany opatok, skorej mensi a doteraz som nevidela take. i ked v podstate maju malo bielych top. ci nieje sezona alebo co 8-( a co saty po polnoci? budes poziciavat alebo kupovat? ja kupovat, lebo sa podla mna daju vyuzit este v buducnosti
Odpovedať
Profilova fotka
juj no na slovensku to je tak je slabsi vyber aj topanok aj siat, preto ja idem do Polska kupit aj saty aj topanky... lebo topanky mi musia sediet aby som po dvoch hodinach neplakala ze ma bolia nohy a v polsku je vyber ohromny bola som vyberat topanocky pre kamosku a motali sme sa tam po tych obchodikoch lebo sme nevedeli vybrat taky bol vyber boli biele, strieborne kremove plno odtienov a nadherne a hlavne lacne, takze tam si idem kupit topanocky aj saty na svadbu aj popolnocne...a tie po polnoci sa naozaj oplati kupit a tie co si ich poziciavaju tak to nerozumiem zacvakaju za to dost a take saticky sa vzdy zijdu na hociaku priloezitost... ples alebo inu svadbu, takze urobis dobre ked si kupis... ja si kupim aj svadobne lebo som pozerala u nas je cena za vypozicanie kolo 8 tisic aj so zavojom a tak no a v polsku nadherne saty kupim za 10 000 a potom ich predam takze peniazky sa mi vratia.
Odpovedať
ked som videla topanky tu, mali aso tri druhy a aj to podobne a ani jedny sa mi nepacili. a ked som pozerala na saty popolnocne saty za vypozicanie pytali 1500 sk co je podla mna dost na jeden raz a uz ich neuvidim, to mozem fakt zrovna kupit . Ked sa mam priznat v Polsku som este nebola na nakupoch. koncom januara si chceme urobit taky maly vylet do BA ma tam byt svadobny veltrh
Odpovedať
budem koncit este sa tu niekedy objavim a mozme pokecat maj sa zatial pekne ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj tak to my zas to polska casto chodime kedze mamka ma obchod tak do polska chodime na nakupy tam je jedno obrovske centrum ze vojdes dnu a mas tam plno obchodov znackove aj obycajne a je tam plno salonikov so svadobnymi satami, su tam aj take drahsie salony ale tak co ja som pozerala tak vacsinou svadobne saty tam stoja kolo 1000 zlotych tak to sa oplati a naaadhera na slovensku som v ziadnej svadobke take saty nevidela... ono poliaci su v mode pred nami a aj vyber je obrovsky a to vsetko je pod jednou strechou lebo tam sa chodi na nakupy vo velkom a my sme za cely den obehli len polovicu toho vsetkeho co tam bolo a topanky tak to je kraaasa my co sme presli len 20 obchodikov z topankami ale to boli regale a regale topanok od vymyslu sveta. Tak ked v na tom veltrhu nic zaujimave nenajdes tak ti radim chod sa pozriet do polska ked nie na saty tak aspon na topanocky naozaj sa oplati
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahoj silvi a dufam, ze sa tu este stretneme ;-) paaa a pekny dnik ti prajem
Odpovedať
ahojte. no, na margo tej cukrárky... neviem, ako je to inde, ale u nás už majú cukrárky objednávky až na september 2009. Myslím, že sa nemôže nič tým pokaziť, keĎ sa zajedná už teraz :-) . Marfi: kam chodíš do Poľska, ja to mám do Poľska len na skok, som z Čadce. mohla by si poradiť kde to chodíte? V Žiline stojí požičanie šiat aj 13. tis.-možno by sa viac oplatilo kúpiť. tinulikk: tak super, som rada, že ich už máš. To je fajn, aspoň budeš mať aj naživo hudbu aj Dj...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jani! Tak ja to mam do Polska od nas tiez len 20 min. a da sa nakupit vsade aj v Krakowe aj v Katowiciach ale tak my chodime do mesta Lodz pozrela som si to na mape a z Cadce je to tak 5 hodin cesty... odo mna este dalej ale tam sa to naozaj oplaca lebo to su vlastne ako velkosklady tie obchody a ceny siat sa tam pohybuju okolo 10 000 a su naozaj nadherne a myslim si ze oplati sa ich kupit a potom ich mozes predat ci uz lacnejsie alebo aj drahsie... ale vzdy sa ti peniazky vratia je to lepsie ako si na jednu noc vypoziciat saty a dat za nich 13 000 a tie peniaze su fuc za jeden vecer. Tak ta Lodz je mozno trosku daleko ale vyplaca sa to, chodim tam s rodinou aj kamosky som tam minule vzala a normalne boli v uzase ked to tam videli... ;-) takze odporucam
Odpovedať
ahojte, ja tiez rozmyslam, zeby som isla do polska kupit saty....napr. tie co maju v BA v salone nevesta - tak vacsina z nich su polske, a mne sa velmi pacia, uz som ich pozerala aj na ich stranke...tiez som zistila ze maju zastupenie aj na slovensku - myslim ze niekde pri novom meste nV, takze mozno pojdem len tam, lebo tiez sa mi nechce davat tolko penazi za jedno pozicanie.
Odpovedať
Profilova fotka
tinulikk mas pravdu a tak ti poviem slovaci co maju obchody aj so svadobnymi satami tak chodia nakupovat do Lodzi co som spominala a fajne si potom na slovensku aj cenu zvysia... v polsku tie iste saty co maju u nas v salone budu o par tisic lacnejsie a naozaj za jednu noc vyhodit tolke peniaze sa nevyplati. Ja planujem saty kupit a potom ich predat aby sa mi tie peniazky vratili
Odpovedať
Článok sa načítava...
marfa23: dala by si mi prosím ťa presnú adresu toho obchodu v Lodzi, my plánujeme ísť do Poľska tiež na nákupy, len my vždy chodíme podľa GPS, takže by sme to podľa adresy našli. ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi: my sme to tiez prvykrat hladali tak naslepo isli sme podla gps a dalo sa to v pohode najst, neviem teraz presnu adresu ale opytam sa priatela vecer on bude vediet tak ti adresu poslem cez ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby... :-) v poslednej dobe mam cim dalej tim menej casu :-S Micinecka:S tim chudnutim sa nestresuj ja som uz pribrala 6kg moto:do maja este casu dost,aj tak pride zima aspon mi nebude tak chladno--ma ma co zohrievat :-p Inac mas nieco nove??? :-)
Odpovedať
Ahojte baby, tiež sa pridávam k Vám. Vydávam sa 23.mája 2009. Už sa veľmi teším. zatiaľ máme len sálu, DJ. A pomaly začínam zháňať šaty. V cleku ma zaujalo čo ste vraveli o kupe šatách v poľsku. ja som zatiaľ hľadala len v Poprade. Ale hroza, slabý výber, a ja ešte potrbujem väčšie číslo /42/, a to je výber ešte obmedzenejší. Chystám sa ešte pozrieť salóny v košiciach. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zoro, neviem či si už bola šaty skúšať,ale ak nie,tak ver tomu,že č.42 ani raz neoblečieš,lebo ti budú veľké!!! ja som prišla do salónu s tým,že potrebujem č.38,40 a doteraz som si šaty väčšie ako 36 nevyskúšala,lebo mi bolo všetko veľké nemôžeš sa riadiť podľa konfekčnej postavy,svadobné šatky sú úplne niečo iné :-)
Odpovedať
Ahoj lentilkabj, práve že som bola skúšat aj v svadobných salonoch. A treba mi aj svadobné šaty 42. A výber šiat v týchto veľkostiach je hrozný. Na pás a boky by mi v pohode stačila 40, ale pre veľké prsia potrebujem 42, aj to len tak tak.
Odpovedať
Profilova fotka
zoro-ahá,ja mám zas ten problém,že mám široké boky,úzky pás a žiadne prsia :-D ,tak asi preto mi treba 36,ale keby išlo o nohavice,tak musím siahnuť po 40 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zoro - tak ked nenajdes v Kosiciach nic tak mozno skus to polsko tam je velky vyber vsetkeho. Ja neviem preco ale u nas som pochodila dost vela salonov a nic... vsetko na jedno kopyto a ked boli aj pekne saty tak cena bola taka ze sa mi az pred ocami zahmlilo, takze ja som 100 % rozhodnuta ze saty a vsetko ostatne si kupim v polsku a vyjde ma to o dost tisiciek lacnejsie. Inak budeme mat svadbu v jeden den ako pozeram ;-)
Odpovedať
cauko baby ak vam mozem poradit ked zhanate svadobne saty,tak sa urcite chodte pozriet aj na ukrajinu,maju tam co na vyber.ja som tam bola uz tri krat na nakupoch.este vam aj poradim presov.tu v kosiciach sa ceny za poziciane pohybuju od 8.000Sk do 13.000Sk
Odpovedať
ahojte dievcata. Tak sa k vam pridavam. My tiez planujeme svadbu v 9.5.2009 a zatial mame len salu ;-) . Kam chodite kupovat saty do Polska?
Odpovedať
Profilova fotka
prakovce - hej to mas pravdu s tou Ukrajinou tam je to podobne ako v Polsku ceny ovela nizsie a vyber obrovsky, takze sa oplaca urcite aj Ukrajina a jenoveva - tak ja chodim do Lodzi to je najvacsie nakupne centrum v celom Polsku je tam kolo 3000 obchodov jeden vedla druheho vsetko pod strechou pekne to tam je spravene a najdes tam uplne vsetko
Odpovedať
to Jeanna: Svadba teda hostina bude v Hoteli Echo, kostol este nemame zajednany, ale rada by som mala svadbu v kostole na Kalvarii, tento tyzden ideme tam sa porozpravat s fararom :-)
Odpovedať
Cau Marfa23, celkom má ten nápad isť na nakupy do Poľska zaujal. Ale som zistila že je to od Popadu kde pracujem a žijem dosťdaleko. len cesta tam by trvala okolo 5 hodín. Moj nastávajúci mi to zatial "zatrhol". Uvidím či nájdem niečo v Košiciach.Chystánm sa tam pochodiť salony v stredu.
Odpovedať
Profilova fotka
zoro to je pravda ze je to daleko... my ked ideme do Lodzi tak to vstavame a vyrazame okolo tej 5 rano a cesta tam je dlha fakt no len stoji to za to. Ja som tiez najprv behala po salonoch tu ze ci nahodou nieco nenajdem ale tak nic zaujimave a ked hej tak drahe, takze predsa len sa pojde do toho Polska na nakupy. Ale tak skus aj blizsie mesta ja som napisala tu Lodz lebo tam je to obrovske obchod na obchode a viem ze na jednom mieste kupis aj topanky aj saty, bizuteriu proste vsetko tam je a este ani raz som neodisla s prazdnymi rukami ked som tam bola, ale tak vsade v Polsku je urcite lacnejsie a urcite vacsi vyber ako u nas. Tak to potom napis ci si si nieco kupila v KE - drzim prsteky aby si si nasla nieco pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ribike ahoj, davno som ta necitala ja som dnes dala zalohu za saty, konecne je to uplne iste, doteraz som neverila ze sa fakt idem vydat 8-) ale ta sum je nehorazna az mi prislo ze mrham peniazmi, no ale co ked sa vydavam len raz asom strasny detailista stary ma kritizuje za vsetky vyhodene investicie, ale ja som rozhadzovacna a on uplny opak teraz to nechavam a koncom januara budem riesit detaily ako oznamenia, pozvanky, kolece, zenichove oblecenie, rodicov, topanky a skusky vizaze ;-) uz sa tesim ale ten maj je tu akoby nic, november za polovicou a vienoce za dverami no a a ta dieta, bud alebo, zalezi na pevnej voli
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky chcela by som sa opytat ci niektora neviete poradit dobreho DJ v okrese Zvolen albo bystrica. MAm svadbu 2 maja 2009 a celkovo my chyba strasne vela veci ktore neviem kde mam hladat
Odpovedať
Profilova fotka
sunipa ja som poziadala diecvata na fore o radu a aj som si vybrala, hned prve odporucanie no vela mi ich neorislo, presne dve :-(
Odpovedať
pre Marfa 23 Tak nakoniec sa mi podarilo nájsť nádherné šaty v Košiciach, sú presne také ako som si vysnívala. Sú poriadne drahé, ale čo už. vydávam sa len raz :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?