Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
1
36
37
Profilova fotka
Ahojte! Ja uz kralujem v nasom novom podnajme, snubenec pride vo stvrtok, moc sa tesim:-) Byvame v dostatocnej vzdialenosti od oboch svokier, takze nam do nicoho nezasahuju, vsetko si sami vybavujeme a organizujeme, nevymenila by som za nic na svete:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mi už máme po svadbičke...bolo to neskutočne úžasné a zatiaľ sme mali len svadobnú noc spolu a bývame zatiaľ každý osobitne...Je nám smutno,ale čakáme na postieľku...
Odpovedať
Profilova fotka
Bekesenka, fiha, tak to vas obdivujem, mne je uz teraz smutno, bo sa so snubenocom pomaly nevidime. Sme si robili svadbu, ze sa uvidime az na svadbe, jak dohodnute manzelstva:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! No, vy ste sa vsetky povydavali a na nas, co to mame este stale pred sebou uplne zabudli:-( A okrem toho mame mat v sobotu otrasne pocasie:-(
Odpovedať
lukaria...aj ja som tak pocula, ze sa chysta fuj pocasie...my ideme na svadobku takze si to tiez vychutname ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha dani, v majovom kometari :-D ano ma byt, som to sledovala, ja sa osobne tesim, lebo mame v robote presklenne miestonosti, kde teraz pracujem a je to des :-( ked je ako bolo v piatok napriklad. ale verim ze nevesticky buduce budu aspon tie soboty mat normalne pocasie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticky sobotne, aby ste si nemysleli, ze sme na vas zabudli,ja na vas myslim rovnako ako spominam na to voje dufam, ze pocasie bude aspon take aby vam tie dlhocizn eprekrasne roby nezalialo blatom :)) aj nam hrozili dazdom uz sobotu pred 16 majom a nakoniec bolo prijemne len veterno drzim vam palce a davam radu, ja nie som stresator ale velmi ma to vzalo nemohla som ani spat, skuste sa teda povzniest nad situaciu a kaslite na dokonalosti ci nedokonalosti, ono to bude aj tak o inom inak si to neuzijete a rano budete plakat nad tym, ze je po a vy ste z toho nic nemali treba sa tesit a uzivat uz odteraz a to vazne!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
To mas pravdu, ja som este dnes v praci a v sobotu sa vydavam. Ale o par hodin sa uz vykaslem na pracu a zacnem sa tesit a nenecham si nicim pokazit radost:-) Dnes uvidim svoju kyticu a idem po zavoj, dat si spravit nechty, tesim sa:-) A zajtra zakusky, ha, najem sa ako prva:-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis a predpoved pocasia opat nevysla takze pekne uzivanie si
Odpovedať
Profilova fotka
baby dufam ze nam vyjde pocasie! nech je zima ale nec neprsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
Hádam Vám nebude pršať´v taký deň doležitý... Ale preventívne si hoď do auta ,,svadobný dáždnik´´,bo ja som ho vozila celú svadbu a naozaj nám nepršalo... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Konečne ..po mesiaci som sa sem dostala... ;-) ..sem tam sem len nazriem..ale kooooonečne som pridala aj fotečky zo svadby.... ...bolo úúúúžasne..rozprávkovo... ;-) A teraz sa vytešujeme so spoločneho byvania...je to niečo supeeer... ..a o mesiac svadobná cesta.... x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte májovky, tak už je to za nami!! náš svadobný deň bol super...už lepšie sa ani nedalo.. bol občas malý chaos, ale všetko sa nedá na 100%. lepšie počasie sme si ani priať nemohli a omša bola uplne krásna. zabavu nám robila skupina Gin Tonic z BA-odporúčam- zabávali všetkých až do samého rána.. prajem vám krásny manželský život plný pekných chvíľ x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte májovky z 30.! Ale sa nám zázračne vyčasilo, čo? Svadbu sme si užili, bol to nádherný zážitok:´-) Teraz sa len stále kochám fotkami a vyrábam foto prezentaciu na dvd, dosť sa s tým trápim, ale bude to stáť za to:-)Chcem, aby to dokonale vystihovalo tú príjemnú atmosféru:-) Ostatní: Ako vyšla svadba vám? Koľko ste mali hostí?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
ahojte, mam svadbu 22. maja, a bojim sa ake asi bude pocasie... :-(
Odpovedať
dey, pod k nam do maja 2010 ;-)
Odpovedať
1
36
37
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?