Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

7. apr 201010950
  • ahoj silvi my sme menili datum kvoli muzike lebo sme chceli ich a na 9 mali obsadene

• presne ako my restiku, na 9 mali obsadene ze jedine druheho...tak sme si povedali, ze nevadi, aspon budeme spolu o tyzden skorej 😎

• to sme si povedali aj my ze budeme svoji o tyzden skor.a silvi ako ste dlho spolu? 🙂

• Sponzor fóra
  • my ešte stále nemáme zajednaného kňaza, myslíte že už je čas? Svadbu budeme mať na dedine a u nás veľa svadieb nebýva.

• ahojte babulky. nejako to tu zaostáva...tak čo nového v prípravách? my si pojdeme zajednávať omšu asi o dva týždne. dufam že by to malo stačiť. šaty ešte neskúšam, lebo akosi nemám čas. rozhodla som sa robiť si autoškolu a tak ma čakajú skúšky + ešte skúšky v škole..možno sa pojdem tesne pred Vianocami mrknúť do nejakého salónu. Už sa zháňate za darčekmi? čo idete kupovať svojim polovičkám na "posledné Vianoce v slobode" 😃

• ahojte naozaj sme nejako polavl, neviem ci aj v prpravach alebo len v psani prispevkov
    ja pridavam zaplatene saty, upresneny a potvrdeny termn na matrke a zajtra v polsku mozno natrafim na nejake topanky, mozno aj koselu pre zenicha, no to ale skor pochybujem
    no a zatal naozaj nc vac neriesme

• ahojte. obe pisete o vybavovani sobasu a matriky. nam povedali,ked sme si chceli vybavit kostol,ze to uplne staci v januari. len neviem ci mam ist skor na matriku,alebo do kostola. inac aj ja som si vsimla,ze majovky nejako prestali pisat

• je nás asi málo...škoda

• ahojte je mi luto ze tp tu tak uviazlo. asi nas je naozaj malo, budu v tom urcite tie nepodarene povery, ja som dnes zace kadeco pocuvala
    zuzka, to vybavovanie je jedno, my sme boli najprv kostol potom matrika

• ahojte. ved este nedavno tato tema bezala aj cely den,tak nechapam co sa deje...
    micinecka dakujem

• caute zienky 😎
    ja si citam stale nejake fora o svadbe, ale malo kedy aj nieco napisem...
    ale kedze mame v plane svadbu 09.05.09, tak sa k Vam pridavam, aby som vedela, ze co musim este vybavit.
    Ja zijem v zahranici, cize sa mi vybavuju veci "na dialku" dost tazko, ale bola som v novembri na SK, tak sme boli zatial len u farara a restika, inac nemame nic ...
    Tak dufam, ze to stiham do maja 😃 .

• ahoj holky,neporadil by mi prosim nekdo nejakou dobrou pujcovn aut?Okoli Nitry?Dekuju moc za radu 🙂

ivanett- ahoj,kde presne v cizinejsi?

• ahoooj nudlik,
    ja som v Irsku. 😎

• Ahojte majovky,
    aj sa pridavam. Tak ako ivanett aj ja zijem v Irsku. Cize sme si to riadne skomplikovali. Ivanett, kde budete mat svadbu? Ale uz mame salu, kameramana a od vcera fotografa (uz druheho, kedze prvy si to zabudol poznacit a medzicasom slubil nas termin dalsiemu paru...takze stresy zacinaju pomerne skoro). A ja uz mam aj zajednane moje vysnivane saty. Teraz hladame DJ. Viete poradit?

• ... 😉 ...
    my mame svadbu 09.05.2009, ale my mame mensi svadbu cca 20 ludi, po obrade mame len veceru...

• Sponzor fóra
  • svadba je v LM, prepac, zabudla som ti napisat.
    Kebyze je to na nas dvoch, tak by bola svadba pri 2 svedkoch 🙂 , my mame zatial restiku, farara, a teraz v januari letim domov, tak dufam, ze nejake tie saty, obrucky, oznamka ...
    A vy ste kde v Irsku (ak sa smiem spytat)? 😎

• Zijeme priamo v Dubline ( a vy?). Nooo nasa svadba vyzerala tak max do 50 ludi a uz sa to vysplhalo na 80. Nastastie priestory nepustia a tak keby este chcel niekto vymyslat s dalsimi hostami, tak uz nemoze, lebo to je maximum. Co sa ja dost tesim, lebo na mna je uz 80 az az. Ja som sa vratila zo Slovenska v nedelu. Tiez som bola na matrike, vyberat saty,... Tak Ti prajem, aby si postihala, co najviac.

• baby nestresujte ešte je more času

• ivanett- aha,jajse v Anglii 🙂 ,jak se ti tam libi?Ty jo,ty mas datum svatby ktere jsem chtela taky,ale bohuzel tam kde se chceme brat je uz obsezene 😞

• no ja som tu uz skoro 3 roky (no celkom sa mi tu paci), az na to "SLNECNE" 😠 pocasie. A momentalne je to aj pracovne - slabsie.
    Datum svadby sa na, pacil, a ked som volala na jednu miestnost, tak tam uz mali obsadene az do novmebra 2009 😃 .

• ivanett- ja jsem tu rok a tri ctvrte a taky se mi tu libi,tady si muzes koupit skoro vsechno,proste parada.To pocasi me taky stve,no co nadelame.Ty jo,to je desny,to aby si clovek planoval svatbu jeste kdyz o tom ani nevi 😃 ze se bude vdavat

• To sme na tom podobne, ja som tu uz 3,5 roka a tiez je len jedina vec, co mi strasne vadi a to je pocasie. Ani po takom dlhom case som si este nezvykla.

• ako viem, ze do maja je kopec casu - ANDZI - ale to, ze som v Irsku je o to zlozitejsie, tak dufam, ze v januari to vybavime.
    A jked fotografa by som chcela,(este nie je zajednany) 😐 ale len par foto pred sobasom, a v kostoliku..., na hostine uz by som nechcela.
    Ja sa aj tesim, aj mam trochu obavy, ze aby to vsetko dobre dopadlo ... 😃
    Ozaj zienky, a obrucky ste si kupovali, alebo si niektora dala aj "vyrobit" ???

• ivabett- to mi povidej,vsechno zarizovat jen pres mail a telefon,to je desny 😠
    me nedavno poradila jedna holka tady z fora fotografa,koukali jsme s pritelem na jeho fotky a moc se nam libily(pritel taky foti ale na sve svatbe by bylo blby aby fotil)tak doufam,ze nam taky udela pekne fotky 🙂
    No ja s prstynkama zatim nevim,jeste je cas

• ivanett - my sme si obrúčky dávali vyrobiť 🙂 . Niežeby sa nám nepáčili tie v obchodoch, ale zdali sa nám strašne drahé na to, že mali tak málo gramov zlata. Tak sme sa rozhodli pre výrobu. Našli sme perfektného výrobcu v Nitre, ktorý nám podľa katalógu vyrobil obrúčky, ktoré sú fakt krásne a cenovo primerané ku gramáži 😃

• zvizinka- ted se mozna zeptam hloupe,ale to je v tom takovy cenovy rozdil,kdyz si das vyrobit prstynky podle sebe?

• nudlik, predstav si, že je 🙂. Za obrúčky o gramáži cca 9 gramov zaplatíš v obchode cca 16 tisíc a to je fakt veľa za nič v podstate 😐 . Naše vážia 19 gramov a stáli cca 19 tisíc a to je rozdiel a dosť veľký, aspoň pre mňa

• zvizinka - tak to je rozdil,to mas pravdu,takze staci kdyz jim donesu nejakou fotku prstenu,oni mi to vyrobi a levneji?

• cauko baby

• No určite to bude lacnejšie ako v obchode, kde za gram zlata platíš zbytočne veľa, len aby obchodník zarobil. Ale cena sa určite to odvíja aj od toho, aká je náročnosť výroby prstienka a pod. Treba skočiť ku výrobcovi a on Ti spraví cenovú ponuku 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov