Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
zvizinka - no pripadam si jako hlupak :-( ale nejak nevim,kde bych takovyho obchodnika mela hledat,omlouvam se za takovou blbou otazku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Myslíš výrobcu? V profile máš, že budeš mať svadbu v okrese Nitre, ja tiež :-D a aj dátum sedí, takže sa možno vidíme pri fotení na hrade :-N. Ale k téme, my sme si dali vyrobiť obrúčky priamo v Nitre, názor firmy je Beňo & Budinský. Nájdeš ich na pešej zóne v Nitre, nad kvetinárstvom pána Orešku, na prvom poschodí. Teraz neviem, či nám ich vyrobil pán Beňo, alebo pán Budinský, ale s robotou sme maximálne spokojní.
Odpovedať
zvizinka - no my mame zmeneny termin na 10teho protoze 9teho uz nemeli volno ]-( dekuju moc za tip,urcite se tam zajdeme podivat az prijedeme do SK. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde budete mať oslavu?
Odpovedať
no jeste presne nevime,chtela jsem taky na Topolcianskem zamku,ale ted jsem na vazkach,ale zatim jsem nenasla jine pekne misto na oslavu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Topoľčiansky kaštieľ je krásny :-) , tam tu bude určite super
Odpovedať
zvizinka- to urcite bude,ale neni to tam nejlevnejsi,tak uvidime,jak se nam to tam bude libit az to uvidime na vlastni oci :-) a kde ze vy budete mit svatbu a hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba aj hostina bude v dedine v ktorej bývam. Je to tu ideálne, aj naše rodiny a známi sú z okolia, takže uvidíme, ako to dopadne :-)
Odpovedať
Hm,tak to to budete mit kousek :-) ,me tam jak bydli pritel nezaujal zadny kostel nebo zamek,nasla jsem az ty Topolcianky.Tak je to kousicek dal,ale aspon se projedeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a svadba na zámku... hmmm... to budeš ako princezná x-)
Odpovedať
no snad jo,doufam.Ve svatebni den je kazda nevesta princezna :-) at se vdava kdekoliv ;-)
Odpovedať
nudlik: ale určite ti neodporúčam sa ísť fotiť v parku v Topoľčiankach, máte to kúsok do Beladíc, choďte sa fotiť tam, aj my sa tam chceme ísť fotiť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
cawte, ja chzstam svadbu 2 alebo 9 maja, este nemame miesto, neviete poradit nieco na liptove -mikulas, hradok a okolie?
Odpovedať
andzi - proc ne tam?Park neni hezky?No o Vanocich se sejdeme s nasim fotografem,tak ten nam neco urcite poradi :-)
Odpovedať
nudlik: nie že nie je pekný, ale úplne obyčajný
Odpovedať
andzi - no nekdo mi psal,ze kousek od parku je nejaky rybnik nebo co a ze tam se pry daji udelat hezke fotky.Uvidime az se tam za dva tydny pujdeme podivat
Odpovedať
áno nudlik, ja som pri tom rybníku bola, ale je to nič moc...fakt neklamem, nič výnimočné
Odpovedať
Profilova fotka
cau LIBLUIK ;-) , ja mam svadbu naplanovanu na 09.05.2009 v LM, v hoteli Janosik (ale len cca 20 ludi), cize len vecera-posedenie s rodinou. Ale ak by si mala zaujem, tak skus sa spytat este na volny termin (mozno je volny este aj na 09.05.2009), pani alebo slecna co ma starosti tieto zalezitosti mi spominala, ze maju asi 3 miestnosti na svadby (zalezi, asi len, ze kolko hosti). Skus ... ;-) Ak mas zaujem, poslem ti kontakt 8-)
Odpovedať
andzi - no uvidime,ale kdyz je dobry fotograf,tak udela hezke fotky vsude :-)
Odpovedať
nudlik: celkom s tebou nesúhlasím, skús sa opýtať profesionálneho fotografa na jeho názor a uvidíš. Prostredie je veľmi dôležité.
Odpovedať
andzi - tak to teda neni pravda,videli jsme fotky profesionalniho fotografa,ktery si za foceni vzal 6000£ a byly hrozny a taky jsme videli fotky neprofesionalniho fotografa, a byly krasny,takze v profesionalite to neni.Jde o to,jak je ten fotograf sikovny,jak si umi nastavit fotak,jake ma objektivy.Pritel taky foti tak vim o cem mluvim. :-)
Odpovedať
nudlik: Tak OK, je to na tebe. My sa pôjdeme fotiť asi do Beladíc.
Odpovedať
andzi - to neznam,ja okoli moc neznam,je okoli Tlmac :-)
Odpovedať
ahojte dievčence. my máme fotografku, ktorá je zároveň aj kameramankou. pred sobašom pôjdeme do hotela Husárik( teda dúfam, že tam), je na našom vrchu, ktorý je situovaný nad naším sídliskom. je to krásna turistika-a to prostredie....my máme svadbu v máji takže budú krásne rozkvitnité kvietky,už sa na to teším. :-D robí profesoinálne fotky a sú fakt pekné, samozrejme, že počas obradu a hostiny bude kamerovať. Na fotografovanie "pomedzi" sme si zadovážili este jedneho fotografa, ktorý sa venuje fotografovaniu a má to skôr ako záľubu. Nie je profesionál, ale má dobrú "mašinu" , videla som aj fotky a som spokojná.... ešte by sme v decembri mali isť za kameramankou a dohodnúť sa na podmienkach, zálohe a tak...chcela by som, aby nás išla nakamerovať počas svadby niekde na námestie, kde budeme tancovať iba ja s drahým (samozrejme, že v pozadí na DVD bude hudba) mala to sesternica a bolo to úžasné :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte preco nikto nema datum 16 maja?? iba ja a andzi?? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ribike co je s tebou????????????????
Odpovedať
micinecka: ja som už tiež nad tým rozmýšľala, že prečo nikto nebude mať svadbu 16.mája že sme zatiaľ len dve. Ešte viem o jednej kočke, má tu aj prípravný album, aj sme si občas písali do IP, ale sem neprispieva. Nie je to nejaký zakliaty dátum? Už sa normálne bojím. :-.
Odpovedať
nebudte smutny holky,ja ma svatbu 10.5,je to nedele a to nema vubec nikdo :-)
Odpovedať
nudlik: no v nedeľu na Slovensku fakt svadby nebývajú. V piatok hej, ale v nedeľu nie. V Čechách je to vraj už normálne.
Odpovedať
andzi - ja myslim,ze je jedno,kdy ma clovek svatbu :-) ,my se budeme brat na Slovensku,tak tam zavedeme novinku :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?