Svadba 20.07.2007. Kto má tiež v tento dátum?

21. júl 20121810
  • máme to dnes presne za 2 týždne 😉 😃 😃 😃

• pomooooooc!!! 🤔 😕 🤔

• kľúúúúd, to bude dobrééé 😉 😎

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 😃 😃 Ja nemám ešte ušitú tú volovinu oranžovú cez ramená a vôbec sa mi do toho nechce 😃 😃 😃 😃 😃
    A ešte väčšia sranda... Bágrujú nám na ulici kanalizáciu a možno 20.7. budú oproti našej záhrade, takže autá nebudú mať kde odparkvať - asi ich povešiam na stromy 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 zas budem tá najhoršia, čo to celé zle vymyslela 😒 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• A Karol nemá ešte oblek 😃 😃 😃 😃 😃 A od dnes večera alebo od zajtra sme už aj bez sprchy - prasiatočka budeme 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Ja vôbec na svadbu nemám čas 😃 😃 😃 Ešte som na matriku ani mená svedkov neodniesla 😬

• juli, tá volovina cez ramená sa volá že "štóla" 🙂

• my sa už s nastávajúcim veľmi tešíme... 😉
    a mám už nacvičený aj podpis 🙂

• štóla nie je len taká ako šál??? Som si myslela že áno, tak som to moje nazvala "volovina" 😃 😃 😃
    Inak Karol má odvčera oblek kúpený 😉

• Vela usmevov na zajtrajsi den!Oslavujem narodeniny a ta si pripijem aj na Vase stastie! 😃

• baby co ste tak rozhodli pre svadbu v piatok?
    aj my sme chceli ale povedali nam ze sobasia iba v sobotu

• No mne ten piatok vybavil strýko, lebo keď som vybavovala ja, tak bolo 1000 dôvodov prečo sa nedá 😒 😠 Ja som sa v piatok narodila, tak som chcela piatok... Aj naši mali piatok svadbu a aj moja teta a sestry mali myslím jedna v stredu a jedna v štvrtok, rozhodne som sobotu nechcela...
    Inak ako ostatní zajtrajší??? Pokiaľ nemyslím na úradné trapošiny a lodičky, tak som úúúúplne v pohode 😃 😃 😃 Robím si tortu na zajtra a kúpem sa v bazéne a tak...

• u nás to problém nebol žiadny, proste sme prišli na matriku, povedali sme, kedy chceme termín, zapísali si a hotovo.

• najjulinka : my máme všetko už zabezpečené a obehané. Robíme malú svadbu, takže to bolo len minimum vecí na vybavenie. poobede sme boli v reštike zobrať zasadací poriadok, menovky, nejaké tie servítky, cd ktoré si budeme púšťať atď. a dohodli posledné detaily, kedy čo a ako. potom sme šli na pivko. teraz si idem umyť vlasy a na večer máme naplánované stretko s našimi svedkami - na ujasnenie si ich rolí - t. j. dáme si pivko 🙂
    dúfam, že to zajtra bude v pohode... veď nejde o život. 🙂

ako ostatní sobášiaci sa 20.07.2007 ???

• No my to máme malé... Vlastne malo to byť malé, ale napriek tomu, že sestra so synom nepríde a ani druhá sestra (syna nám tu nechala 😃 ) nepríde, tak nás bude 39 😕 😕 😕 Ja som chcela sobáš 2+2, ale čo už... My to budeme mať u nás na záhrade... Pre decká (aj dospelé decká 😉 ) je bazén - do tejto harúčavy bude to asi to naj čo na svadbe bude... 😉 😃 😃 😃
    Tortu som dorobila už, začala som šopský šalát (obľúbené papanie môjho skoromužíka), ale dorobím ho zajtra - zelenina nakrájaná, ale syr tam určite hodím zajtra, aby to bolo fajnučké čerstvučké... Mamka ešte vymyslela cestovinový šalát...

• Tak ako po svadobnej noci??? 😬

• Sponzor fóra
  • dobre...dobre... po svadobnej noci 🙂

• hm, tak mi napadlo... svadobna noc zacina cepcenim a konci svitanim, ci to je ta az na druhy den? 😃 😃

• tak potom u nás nemohla byť svadobná noc, lebo čepčenie a iné trapošiny u nás neboli 😉 😃 😃 😃

• nemachru 😛 😃
    nahodou vies ake pekne to bolo? aj slza ukápla 😉

• ja neľúbim slzavé, ja ľúbim smejavé 😬 😃 😃 😃

• to nebolo slzave ale dojimave 😉

• anairda: Tvoj album som ukázala aj mamke a mojej naj tete a veľmi sa im foto páčilo 😉 a modelka tiež 😉 Nie sme síce ani jedna princeznovské, ale to tvoje foto je také dokonalé (alebo nie foto, ale ty, vaša svadba....)... Nie princeznovské, ale krásne 😃 😃 😃

• juli, dakujem, si zlata 🙂 mame aj strasne dobre fotos zo zabavy, dokonca sa tancoval aj vlacik a v jeho čele moj palinko, ktory predtym nikdy, nikdy, nikdy v zivote netancoval 😃 len ich nemozem dat na stranku, lebo je na nich kopec ludi a viem, ze niektorym by to mohlo vadit... skoda, su tam fakt dobre momentky..

a neboj, budu aj fotos torticky😉 neviem, ci sa mi zmestia do albumu, tak mozno ich supnem do pripravneho, ale urcite ta o tom budem informovat 😉 😃

• Mne to pripadá, že tá naša svadba bola dáááááávno... Nejak odvtedy riešime úplne iné veci... 😐 😃 😃 😃 Ako Vám všetkým, čo ste pokružkovyný 3 týždne a 5 dní, ide manželský život??? 😉 😃 My si s manželom ( 😃 smiešne to znie, že manžel, ale už si zvykám 😉 ) práve podávame bacilovú štafetu - ja končím a on začína... 😐 😒 😃 😃 😃

• My sme si uz tiez zvykli a tiez sa nam to zda byt davno🙂 vlastne sme si zvykli hned, ved sa prakticky v kazdodennom zivote nic nezmenilo, ked uz 3/4 roka spolu byvame. Ale ten pocit prve dni bol uzasny, stale sme si to opakovali, ze "ty si moj manzel!" a "Ty si moja manzelka!"
    som vcera aj dnes hovorila pavianci, ze ako jej zavidim 😃
    Tak pekne muzicka kuriruj, nech chytro vyzdravie, skoda byt chory v takomto peknom pocasi 😉

• My prestavujeme bytík už od začiatku júla, takže počasia sme si moc neužili 😐 😃 No teším sa, keď to bude hotové... Bude to úúúúúplne naj 😃 😃 😃 (nie uplnenaj 😛 )

• Nudím sa tu na nete a obzerám všeličo... Aj fotoalbumy... A tak som nejak došla aj k svojim albumom tu na stránke... No ešte na jednu vec bola tá svadba dobrá... Konečne máme spoločné foto s už manželom... Lebo doteraz ich bolo len pár (na jednej ruke by som ich asi spočítala) 😉 😃 😃 😃 Musíme mať svadbu asi častejšie... 😃 😃 😃

• my tiez nemame vela spolocnych foto... na dovolenkach sa nam moc nechce sa fotit, ved sme ta kvoli inemu níe aby sme sa fotili pri kazdej blbosti... a tak to aj vyzera 😃 ked som robila to nase oznamko a potrebovali sme tam dat nejaku "paparazzovsku" foto, tak som nic vhodne nevedela najst a museli sme sa jak blbi fotit, a to na 3 razy, lebo z tych prvych dvoch razov sa nepodarila ziadna vhodna foto. 😃

• No jeden z dôvodov prečo u nás nehrozilo oznamko z foto 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉

• Tak ako sa máte??? Nejak stagnujeme... Ani júlová debata nebeží 😒 ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov