Svadba 20.07.2007. Kto má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak prave sme si vymysleli termin.. kto to bude mat s nami? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
máme to dnes presne za 2 týždne ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
pomooooooc!!! =-) :-. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kľúúúúd, to bude dobrééé ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D Ja nemám ešte ušitú tú volovinu oranžovú cez ramená a vôbec sa mi do toho nechce :-D :-D :-D :-D :-D A ešte väčšia sranda... Bágrujú nám na ulici kanalizáciu a možno 20.7. budú oproti našej záhrade, takže autá nebudú mať kde odparkvať - asi ich povešiam na stromy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D zas budem tá najhoršia, čo to celé zle vymyslela :-S :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A Karol nemá ešte oblek :-D :-D :-D :-D :-D A od dnes večera alebo od zajtra sme už aj bez sprchy - prasiatočka budeme :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ja vôbec na svadbu nemám čas :-D :-D :-D Ešte som na matriku ani mená svedkov neodniesla :-N
Odpovedať
juli, tá volovina cez ramená sa volá že "štóla" :-)
Odpovedať
my sa už s nastávajúcim veľmi tešíme... ;-) a mám už nacvičený aj podpis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
štóla nie je len taká ako šál??? Som si myslela že áno, tak som to moje nazvala "volovina" :-D :-D :-D Inak Karol má odvčera oblek kúpený ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vela usmevov na zajtrajsi den!Oslavujem narodeniny a ta si pripijem aj na Vase stastie! :-D
Odpovedať
baby co ste tak rozhodli pre svadbu v piatok? aj my sme chceli ale povedali nam ze sobasia iba v sobotu
Odpovedať
Profilova fotka
No mne ten piatok vybavil strýko, lebo keď som vybavovala ja, tak bolo 1000 dôvodov prečo sa nedá :-S ]-( Ja som sa v piatok narodila, tak som chcela piatok... Aj naši mali piatok svadbu a aj moja teta a sestry mali myslím jedna v stredu a jedna v štvrtok, rozhodne som sobotu nechcela... Inak ako ostatní zajtrajší??? Pokiaľ nemyslím na úradné trapošiny a lodičky, tak som úúúúplne v pohode :-D :-D :-D Robím si tortu na zajtra a kúpem sa v bazéne a tak...
Odpovedať
u nás to problém nebol žiadny, proste sme prišli na matriku, povedali sme, kedy chceme termín, zapísali si a hotovo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
najjulinka : my máme všetko už zabezpečené a obehané. Robíme malú svadbu, takže to bolo len minimum vecí na vybavenie. poobede sme boli v reštike zobrať zasadací poriadok, menovky, nejaké tie servítky, cd ktoré si budeme púšťať atď. a dohodli posledné detaily, kedy čo a ako. potom sme šli na pivko. teraz si idem umyť vlasy a na večer máme naplánované stretko s našimi svedkami - na ujasnenie si ich rolí - t. j. dáme si pivko :-) dúfam, že to zajtra bude v pohode... veď nejde o život. :-) ako ostatní sobášiaci sa 20.07.2007 ???
Odpovedať
Profilova fotka
No my to máme malé... Vlastne malo to byť malé, ale napriek tomu, že sestra so synom nepríde a ani druhá sestra (syna nám tu nechala :-D ) nepríde, tak nás bude 39 :-. :-. :-. Ja som chcela sobáš 2+2, ale čo už... My to budeme mať u nás na záhrade... Pre decká (aj dospelé decká ;-) ) je bazén - do tejto harúčavy bude to asi to naj čo na svadbe bude... ;-) :-D :-D :-D Tortu som dorobila už, začala som šopský šalát (obľúbené papanie môjho skoromužíka), ale dorobím ho zajtra - zelenina nakrájaná, ale syr tam určite hodím zajtra, aby to bolo fajnučké čerstvučké... Mamka ešte vymyslela cestovinový šalát...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako po svadobnej noci??? :-N
Odpovedať
dobre...dobre... po svadobnej noci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak mi napadlo... svadobna noc zacina cepcenim a konci svitanim, ci to je ta az na druhy den? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom u nás nemohla byť svadobná noc, lebo čepčenie a iné trapošiny u nás neboli ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemachru :-p :-D nahodou vies ake pekne to bolo? aj slza ukápla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja neľúbim slzavé, ja ľúbim smejavé :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to nebolo slzave ale dojimave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda: Tvoj album som ukázala aj mamke a mojej naj tete a veľmi sa im foto páčilo ;-) a modelka tiež ;-) Nie sme síce ani jedna princeznovské, ale to tvoje foto je také dokonalé (alebo nie foto, ale ty, vaša svadba....)... Nie princeznovské, ale krásne :-D :-D :-D
Odpovedať
juli, dakujem, si zlata :-) mame aj strasne dobre fotos zo zabavy, dokonca sa tancoval aj vlacik a v jeho čele moj palinko, ktory predtym nikdy, nikdy, nikdy v zivote netancoval :-D len ich nemozem dat na stranku, lebo je na nich kopec ludi a viem, ze niektorym by to mohlo vadit... skoda, su tam fakt dobre momentky.. a neboj, budu aj fotos torticky;-) neviem, ci sa mi zmestia do albumu, tak mozno ich supnem do pripravneho, ale urcite ta o tom budem informovat ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne to pripadá, že tá naša svadba bola dáááááávno... Nejak odvtedy riešime úplne iné veci... :-| :-D :-D :-D Ako Vám všetkým, čo ste pokružkovyný 3 týždne a 5 dní, ide manželský život??? ;-) :-D My si s manželom ( :-D smiešne to znie, že manžel, ale už si zvykám ;-) ) práve podávame bacilovú štafetu - ja končím a on začína... :-| :-S :-D :-D :-D
Odpovedať
My sme si uz tiez zvykli a tiez sa nam to zda byt davno:-) vlastne sme si zvykli hned, ved sa prakticky v kazdodennom zivote nic nezmenilo, ked uz 3/4 roka spolu byvame. Ale ten pocit prve dni bol uzasny, stale sme si to opakovali, ze "ty si moj manzel!" a "Ty si moja manzelka!" som vcera aj dnes hovorila pavianci, ze ako jej zavidim :-D Tak pekne muzicka kuriruj, nech chytro vyzdravie, skoda byt chory v takomto peknom pocasi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My prestavujeme bytík už od začiatku júla, takže počasia sme si moc neužili :-| :-D No teším sa, keď to bude hotové... Bude to úúúúúplne naj :-D :-D :-D (nie uplnenaj :-p )
Odpovedať
Profilova fotka
Nudím sa tu na nete a obzerám všeličo... Aj fotoalbumy... A tak som nejak došla aj k svojim albumom tu na stránke... No ešte na jednu vec bola tá svadba dobrá... Konečne máme spoločné foto s už manželom... Lebo doteraz ich bolo len pár (na jednej ruke by som ich asi spočítala) ;-) :-D :-D :-D Musíme mať svadbu asi častejšie... :-D :-D :-D
Odpovedať
my tiez nemame vela spolocnych foto... na dovolenkach sa nam moc nechce sa fotit, ved sme ta kvoli inemu níe aby sme sa fotili pri kazdej blbosti... a tak to aj vyzera :-D ked som robila to nase oznamko a potrebovali sme tam dat nejaku "paparazzovsku" foto, tak som nic vhodne nevedela najst a museli sme sa jak blbi fotit, a to na 3 razy, lebo z tych prvych dvoch razov sa nepodarila ziadna vhodna foto. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No jeden z dôvodov prečo u nás nehrozilo oznamko z foto :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako sa máte??? Nejak stagnujeme... Ani júlová debata nebeží :-S ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?