Svadba 20.07.2007. Kto má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak prave sme si vymysleli termin.. kto to bude mat s nami? :-D
Odpovedať
ahojte! Dufam ze vam to vsetkym dopadlo najsamlepsie a ze ste vsetci stastne zenati. My sme si pobehali slovensko a teraz sme uz tu za morom a musim sa pochvalit, vyzera to tak, ze sme si sem prepasovali malinke v brusku :-). Ani sme nevedeli :-). Zajtra ideme na ultrazvuk. Strasne sa tesim a aj som hrozne nervozna
Odpovedať
Profilova fotka
Tak držím palce a daj vedieť čo za fazuľku (fazuľky :-D ) si mala v brušku... My sa s malinkým neponáhľame zatiaľ... Ja nejak tých doktorov a pôrod ešte neviem prekúsať... Inak píšem kade tade, že v ktorom decáku už majú hotové akurát pre nás ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
zuzi, gratulujem! To je super! Tesne som svadbe som aj ja chcela mimi cim skor, potom ma to preslo, ale zase ma to zacina chytat, tak uvidime :-D Tak nech mimi pekne v brusku rastie a poslucha ;-)
Odpovedať
dakujeme :-), anaira, my sme pred svadbou stale hovorili, ze uz by sme mimi aj chceli, ale ze dame tomu este taky rok. Hned po svadbe, este v svadobnu noc hehe :-), akokeby sa zemegula otocila a my sme uplne zmenili nazor a sme sa nevedeli uz dockat. Dnes mame ten ultrazvuk. Je to zvlastny pocit, aj sa tesim aj som nervozna ze ci je vsetko v poriadku. Mame ho takto skoro, lebo nevedia zistit ze v ktorom tyzdni vlastne som, mozem byt v 5 az v 10. Co hovorite na to nase pocasie toho 20.? Ja som myslela ze zdochnem :-). Mala som natocene vlasy rozpustene, ktore mi vyrdrzali asi 5 minut, lebo som sa hrozne potila a normalne boli mokre :-). Ta pani poslankyna mala krasny prejav, ale taky dlhy, a cely cas tam na nas pieklo slnko, aj som sa spalila hehe :-).
Odpovedať
jéj zuzka, držím vám palce, aby bolo všetko v poriadku. tak mimčo v svadobnú noc, to je rozprávkové :-))) na počasie budeme spomínať určite všetci, ja som bola mokrá od hlavy až po päty. mala som saténové strieborné šaty, na ktorých bolo vidno na všetkých miestach, kde som bola spotená. normálne som mala po chrbte mokrú čiaru až po zadok, ešte že som mala štólu, tak som to akosi zamaskovala... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čo nové? My sme včera absolvovali prvé manželské nezhody (hádku?) :-| Prežili sme... Obaja... Dnes manželík oslavuje u kolegu na byte kolegynine narodky či čo... No a ja sa na nete idem unudiť... V piatok je to na nete bieda - všetci majú lepší program... :-| :-S
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
nejak to tu spí... :-| Ja budúci týždeň idem na pohovor do decáku a ak sa budem páčiť, tak od 1.1.2008 pobehujem s kočíkom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak držte palce... Pohovor mám za sebou... Budúci týždeň dajú vedieť ako sa rozhodli... Ak sa rozhodnú, že ano, tak najprv jedno mi dajú a mesiac-dva na to aj druhé bábo... Držte mi palce. Už v mysli chystám výbavičku... Ešte nič naozaj nezháňam, lebo aby som to nezakrýkla...
Odpovedať
fiiiiha,juli, nejak som ten tvoj prispevok nezachytila, uz sem chodim pomenej ako pred... Drziiiiim palce! Je to fakt velka odvaha, vsak som ti uz predtym pisala, ze ta obdivujem! A ake malicke to babo bude? Uz aj vies ktore? Mozes to nejak ovplyvnit? Zuzizuz, a ty ako?:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bude maličké. Určite do 1roku, ale odhadujem, tak 3-6 mesačné... Detaily, že ktoré a kedy sa dohodne potom ak to bude isté... Je mi to jedno ;-) Možno by som prvé chcela trošku viac dievčatko, ale možno ani nie... Možno tak na 50,1% túžim po babe :-D :-D :-D Totiž naokolo majú všetci chlapov :-D Ale je mi to jedno v podstate... Aj ja tu chodím pomenej... Však svadbu máme za sebou, tak už nie je čo nervačiť, že neviem zohnať látku, či zákusky :-D :-D :-D Baby manželstvo je za to katastrofa... Prvýkrát som Karolovi nedala nič na meniny a nemám šajn čo mu dať na Vianoce... :-S :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takže mojé bába sa odkladajú - predbežne asi na jar... Teraz dajú deti do dvoch rodín a ja som sa im pozdávala tak, že som pre nich tretia v poradí, ale na jar by chceli dať ďalšie, takže som v poradí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takže dnes som volala do decáku a pravdepodobne 1. marca je reálny termín, kedy so mnou počítajú... :-D A dajú nám naše prvé bábo... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to najjulinka: to je super, držím palčeky, je to super, že si beriete drobčeka...
Odpovedať
Juli, zo srdca Vam blahozelam :-) takze z nas juloviek budes prva co bude mat babatko x-) A vies uz ktore babatko to bude? Mas aj nejake preferencie co sa tyka pohlavia, narodnosti...? Cize regulerne/naplno si ho adoptujete, ci bude u vas v pestunskej starostlivosti (ci ako sa to vola?)? Drzim palce nech to vyjde! x-)
Odpovedať
to je super juli, taktiež držím palce, ak chceš napíš viac, rada by som vedela podrobnosti :-) a ako pokračujete s bytom?
Odpovedať
Profilova fotka
Bereme si bábo do profesionálneho rodičovstva. Vlastne si berieme 2 bába, ale najprv jedno a po mesiaci-dvoch aj druhé. Nech najprv nabehneme na režim s prvým a potom pridajú druhé ;-) :-D V podstate nám je to jedno. Dostaneme zdravé bábo do 1 roka. Možno o chlp viac by som chcela babu, lebo všade v našom okolí majú chlapov, ale je mi to v podstate jedno. ;-) :-D Odhadujem, že to budú také 3-6 mesačné bába, ale presne neviem, len viem, že maximálne rok budú mať... Bytík foto od začiatku až takmer po dnes sú na: http://fotoalbumy.azet.sk/julialorenz...
Odpovedať
Profilova fotka
Takže nastali zmeny... A nejak rýchle zmeny a... a... a... Chvíľka napätia :-D ... a... a... a... a v januári budeme mať 7mesačnú Lucinku ;-) :-D Teškáme sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Včera sme si našu bábiku doviezli domku ;-) :-D
Odpovedať
Ahoj Juli, tak ako sa máte s malou bábikou??? Asi už nemáš veľa času na net... :-) My čakáme vlastné... v auguste... ;-)
Odpovedať
ahoj juli..aj my chceme ale az na bud rok prerabat no poviem ti ze ked som videla tvoje fotky z prerabky az ma zamrazilo..uff no bude to sranda.Ako ste to stihli??posli fotkz vysledneho efektu :-) Jeej malicke uz mate doma parada, drzim palceky a prajem hodne hodne radosti a zdravia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Album s Lucinkou ma a modrom koníkovi http://www.modrykonik.sk/album/album.... - fotky priebežne mažem a dávam. Dlho nenechávam také, kde je vidno do tváre malej a pod. Predsa len nie je celkom naše bábo a aby z toho nebol problém :-| :-S ... S malou bývame u našich,kým sa bytík ako tak dá dokopy...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som album už úplne vymazala... A chystám nový s názvom "SKoRoDVoJčATá" ;-) Takže v marci sa rozrastie naša rodinka o Kristiána, ktorý je od Lucinky len o 26 dní starší ;-) :-p :-D :-D :-D :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
buba23: Ešte stále sme neskončili, ale zatial sme asi v takomto štádiu: http://www.modrastrecha.sk/album/albu... 2detské izby ešte voooobec nie sú - je to skladisko len
Odpovedať
Profilova fotka
naujjulinka...krasne deticky mate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem :-N Nejak je tu v tejto téme mrtvo... :-( http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
naju...teraz ten clanok citam...obdivujem ta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanusha84: Nie je čo obdivovať ;-) Halóoooo vy s pekným dátumom svadby.. .Spíte??? Čoskoro tu máme výročie a tu je mŕtvo ]-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Zajtra nas čaká 2.výročie... A tu je už vyše roka ticho... Hmmmm.. .čo máte nové???
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Tak ako kočky po prvej päťročnici? Dnes to vyšlo presne na piatok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@uplnenaj @anairda @ivica. @ichbinich @millard ♥♥♥♥♥ 5!!!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?