Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Ahoj topa :-) , já se taky těším x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj čo máš nového,čo už máte vybavené?
Odpovedať
Skoro všechno :-) ,fotografa,kameramana,místo hostiny,kostel, varhaníka,šaty mám doma,bižuterku taky,koláče předem objednané,tetičku domluvenou na dorty,kadeřnici... Chybí nám zatím prstýnky (jdem na ně příští týden :-) ),nemám zatím boty a ještě nevíme jakým autíčkem pojedeme. A jak pokračujete vy?
Odpovedať
Profilova fotka
No my máme kostol,sálu,DJ,kameramana,moje svadobné šaty,kroj na redovy,kaderníčku,začíname robiť oznamka,a krabičky pre hostí.Prstienky sme si boli pozerať,ale ešte sme sa presne nerozhodli.
Odpovedať
Jo, to bych zapomněla, mám svůj návrh na oznámení a čokoládky pro hosty, samovýroba ;-)
Odpovedať
Dívala jsem se do Tvého alba, super nápad ty krabičky ;-) a máte je vzorně udělané. Které šatičky máš nakonec vybrané?
Odpovedať
...jo a co je ten " =-) kroj na redovy"?
Odpovedať
Profilova fotka
tak moje šaty sú tie na modelke,č.81... a Kroj na redovy,no u nás sú také zvyky,že okolo polnoci sa ženích aj nevesta idú prezliecť a nevesta tancuje so všetkými svadobčanmi.Dostaname za moje tancovanie korunky.a keď sa skončí redovy tak sa opäť prezliekame,do iných šiat.Čiže do popolnočných.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, my nikam moc nepokročili, máme jen kapelu, ale za 10tis. se mi zdá drahá :-| hudbu na obřad, "kecala", fotografa, restauraci a to je vše; na oznamku se nemůžeme dohodnout, momentálně u mě vede to nejnovější v albíčku, ale přítel ho ještě neviděl a když jsem se mu ho snažila po telefonu popsat, tak z toho nadšený nebyl, na prstýncích jsme se zatím taky neshodli, takže žádný pokrok
Odpovedať
topa: To jsou pěkné zvyky, budete to mít takové pestré. Krásné šatičky sis vybrala x-) fsvojap: 10 tisíc je dost, ale jasně, kapela to jsou nejmíň 3 lidé a hold když se o to podělí... Taky se mi moc líbí oznámka s mašličkou, vypadá to moc pěkně a něžně a to posledí je opravdu roztomilé. :-) Dobrý nápad ;-) Jinak my chceme prstýnky hladoučké, půlkulaté a 1 cm široké, naštěstí to přítel nechává na mě, je přizpůsobivý, jen kdyby se mu něco vyloženě nelíbilo, tak bychom hledali nějaký kompromis. Oznámko chci s fotkou, ale do alba ho zatím nedávám.
Odpovedať
Profilova fotka
kapela by byla 4 členná, ale máme nabídku od jiné 3členné za 5tis, jenže přítel chce prostě tu "svoji" prstýnky chce přítel půlkulaté, já spíš ty rovné, ale alepsoň jsme se shodli na žlutém zlatě 8-)
Odpovedať
...jde si pevně za svým co ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my chceme kombinované zlato na obrúčky, fsvojap: tá hudba je síce drahá,aale čo neurobíš pre svojho drahého,však?
Odpovedať
Profilova fotka
no ono je dost věcí podle mého (a hlavně na domečku, který stavíme) a on od začátku říkal, že chce tuhle kapelu, sám si jí obvolal, sehnat na ně tel.kontkat byla celkem fuška, spíš se teď bojíme, jak se vejdeme do restaurace, jedne z té kapely, je hodně háklivý na svoje klávesy a jak se mu jich někdo dotkne, tak je konec a to doslova 8-) ještě to probereme s restaurací, ale kapacita resturace je na 80lidí, nás tam bude cca 45, tak by místa na tancování a kapelu mohlo zbýt dost
Odpovedať
Profilova fotka
ale určite bude dosť miesta.Veď predsa nebudu všetci naraz tancovať,to sa málo kedy stáva.My budeme mať okolo 70-80 ľudí a kapacita je 110 ľudí.Tak sa neboj. :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte dievcatka dlho som tu nebola skoro 2 tyzdne co mate noveho? ako pokracujete?
Odpovedať
tato tema nejako zmizla z dohladu, co ste vsetky zrusili termin?? :-D :-) nikto sa neprida?
Odpovedať
Profilova fotka
emilly: čauky,nie nezrušili sme termín.Ja som stále tu. Čo máte nového. ;-)
Odpovedať
Ahojte aj ja som tu, termin mame zatial pevny :-) ;-)
Odpovedať
ahojky topa...tak ani tak nic...vsetko po starom, mam nove topanky svadobne, chystam sa ich pridat do albumu...tak sa potom mozes mrknut...a ty? uz mate aj pohare a oznamka? ak ano daj radu kam ist mrknut...
Odpovedať
silvuskaaa...ahojky tak vitaj medzi nami, treba tuto temu nejak opat ozivit lebo nejako sa menej chyta...
Odpovedať
Profilova fotka
poháre ešte nemáme,no asi si ich ôjdeme kúpiť do Tesca a dáme si ich upraviť. A oznamka si robíme sami.Kuk do môjho albumu. ;-)
Odpovedať
oki pozriem...uz som si dala fotecky do albumu tak tiez mozes mrknut...
Odpovedať
Profilova fotka
A kde si ich kúpila,ja som dnes bola v Dargove a som celkom prekvapená že tam majú taký dobrý výber svadobných topánok.Jedny sa mi tam páčili,ale aj tvoje sú krásne.
Odpovedať
jak ich mam z maggie na objednavku...kvoli tomu opatku, lebo som dost vysoka...a navyse neviem chodit...vo vysokych ....
Odpovedať
pocuj co ta to vyslo ked si si robila sama? kupila si nejaky specialny papier? vies ja som na taketo lava...tiez by som chcela vyrobit nejake myslim ze je to ovela lacnejsie...porad ...
Odpovedať
Profilova fotka
no papier sme si kúpili taký ozdobný a ten nás vyšiel 7Sk.Z jedného papiera spravíme 6 krabičiek.Takže nás 1 krabička výjde na približne 2Sk.Ak zarátam aj bieli papier čo sme tiež kupovali.
Odpovedať
ale ja myslim oznamka...
Odpovedať
Profilova fotka
ahá, x-) ,no na to si tiež kupujeme špeciálny papier.Stojí 9Sk.Takže ak zarátam k tomu farbu do tlačiarne čo nám treba kúpiť.Tak nás to výde na niejakých 1000-1500Sk ale už všetky oznamka no a jedno tak na 10Sk. :-D Vždy je to lacnejšie ako objednávať a aspoň sa zabavíme. :-D
Odpovedať
to fakt...no super , aj ja asi porozmyslam...a tie kraje si robila s orezavatkami? kde taku srandu kupim???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?