Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Co mame? Zatial farara, ale este sa mu mame ozvat, salu, saty, foto+kamera, pre kapelu sme este neni rozhodnuti a obrucky, ale este su neni doma. Vyzdobu budete mat aku?
Odpovedať
Profilova fotka
výzdobu budeme mať bielo bordovú
Odpovedať
A budete si ju robit sami? Ja by som najrasej sama ale pochybujem ze budem stihat.
Odpovedať
Profilova fotka
no my máme výzdobu sály už v cene,takže mi sa o nič nestaráme.
Odpovedať
Nam to zarataju extra, zatial viem len cenu na osobu.
Odpovedať
Profilova fotka
aha,tak mi to už máme v cene.Tak som veľmi spokojná.A vy akej farby budete mať výzdobu?
Odpovedať
My budeme mat fialkovo- ruzovu. Budete mat aj navleky na stolicky? My sme najskor chceli ale zistili sme ze stolicky v sale su neni az take hrozne tak nebudeme mat.
Odpovedať
Profilova fotka
No my budeme mať len pre nás 6,čiže za hlavným stolom,ostatný nebudú mať.Tiež sú tam pekné stoličky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, my jdeme v sobotu do restaurace, kde bude hostina, vybírat menu a zaplatit zálohu 20tis Kč a v sobotu 19.4. si jdu poprvé zkoušet šaty, už to mám v salonu rezervované; dřív to nestíhám, stavíme domeček a to mi teď zabírá nejvíce času, ráda bych do svatby bydlela ve vlastním :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ostatné veci už máte?
Odpovedať
A kolko mate v restike na osobu?
Odpovedať
Profilova fotka
No na osobu máme 850Sk,+-150Sk.Tak to máme v zmluve.Ni konečná suma sa uvidí až po svadbe. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ale v tom uz mate vyzdobu. My mame 650sk ale mozme si priniest mäso alebo aj zeleninu. Ale to sa vsetko uvidi az po svadbe, aj kolko sa vypije alkoholu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Áno.No my si tiež môžme priniesť mäso,zeleninu ovocie,alko,nealko.Oni sa prispôsobia. ;-)
Odpovedať
To je fajn, na mäse sa da dost usetrit. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No to áno,moji svokrovci by mali dodať kurčatá a aj prasiatko,lebo to budeme po polnoci opekať.Takže sa poriadne ušetrí.Tak isto ovocie a zelenina budú domáce.
Odpovedať
My tiez dodame kurcata a nejaku divinu. ovocie si nakupime sami .
Odpovedať
Profilova fotka
A tortičku si si už vybrala? Ja ešte celkom nie,ale s mamkou už máme predbežných favoritou.
Odpovedať
Tortu este nemam vybranu, ale urcite chcem marcipanovu, len neviem ci najdem niekoho kto mi taku spravi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som tiež na marcipán zaťažená.No my máme jednu ,ale ešte uvidíme.Ty už pracuješ?
Odpovedať
Ano ja uz pracujem. Ty studujes ze?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno ja študujem,práve o chvíľku odchádzam do školy,mám zápočtovku. ]-(
Odpovedať
Drzim palce!!! :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok,tak ja letím,večer tu budem tak môžme pokračovať,papapapapa :-)
Odpovedať
Ja som tu vecer neni maximalne do 16hod., doma net nemam zatial, takze len popri praci. Zajtra rano mozme pokracovat. Papa
Odpovedať
Profilova fotka
holky my se dozvíme až v sobotu, kolik to bude na osobu, podle toho, co vybereme za jídlo; oběd chceme předkrm, polévka, hl.chod a svatební dort, večer bude raut svatební dort chci taky potažený marcipánem a ozdobený živými květy jinak zatím máme jen zamluvené místo obřadu, hostinu, kapelu, fotografa
Odpovedať
potrebovala by som poradit: kolko chodov budete mat na hostine? Podla mna stacia 4 a to polievka a 3ostatne. Moja mama ze polievka a4ostatne...zda sa mi to vela.
Odpovedať
cauko kocyk...silvuskaa no aj mne by sa pozdavalo ze 3 a polievka, ale snubencova mamka je tiez ze 4+ polievka...tak uvidime...aj tak sa dost vyhodi jedla, lebo niekto len zobne a nechaa tak...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, no my asi tiež budeme mať 4+polievka.No to sa presne dohodne o 2 týždne,lebo vtedy sa naši stretnú s mojimi skoro svokrovcami aby sa porozprávali o svadbe.Tak uvidíme ako to dopadne. :-D
Odpovedať
Ahooojte, v januari som bola na svadbe a mali polievku +3chdy a uplne to stacilo a to som kuracinu ani nejedla. Moja mam ze to je malo a davaju sa 4chody, este si to rozmyslim. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?