Svadba 20.09.2008

20. sep 201012070
  • Co mame? Zatial farara, ale este sa mu mame ozvat, salu, saty, foto+kamera, pre kapelu sme este neni rozhodnuti a obrucky, ale este su neni doma. Vyzdobu budete mat aku?

• výzdobu budeme mať bielo bordovú

• A budete si ju robit sami? Ja by som najrasej sama ale pochybujem ze budem stihat.

• Sponzor fóra
  • no my máme výzdobu sály už v cene,takže mi sa o nič nestaráme.

• Nam to zarataju extra, zatial viem len cenu na osobu.

• aha,tak mi to už máme v cene.Tak som veľmi spokojná.A vy akej farby budete mať výzdobu?

• My budeme mat fialkovo- ruzovu. Budete mat aj navleky na stolicky? My sme najskor chceli ale zistili sme ze stolicky v sale su neni az take hrozne tak nebudeme mat.

• No my budeme mať len pre nás 6,čiže za hlavným stolom,ostatný nebudú mať.Tiež sú tam pekné stoličky.

• Ahoj holky,
    my jdeme v sobotu do restaurace, kde bude hostina, vybírat menu a zaplatit zálohu 20tis Kč
    a v sobotu 19.4. si jdu poprvé zkoušet šaty, už to mám v salonu rezervované; dřív to nestíhám, stavíme domeček a to mi teď zabírá nejvíce času, ráda bych do svatby bydlela ve vlastním 🙂

• a ostatné veci už máte?

• A kolko mate v restike na osobu?

• No na osobu máme 850Sk,+-150Sk.Tak to máme v zmluve.Ni konečná suma sa uvidí až po svadbe. 😬

• No ale v tom uz mate vyzdobu. My mame 650sk ale mozme si priniest mäso alebo aj zeleninu. Ale to sa vsetko uvidi az po svadbe, aj kolko sa vypije alkoholu. 😃

• Áno.No my si tiež môžme priniesť mäso,zeleninu ovocie,alko,nealko.Oni sa prispôsobia. 😉

• To je fajn, na mäse sa da dost usetrit. 😬

• Sponzor fóra
  • No to áno,moji svokrovci by mali dodať kurčatá a aj prasiatko,lebo to budeme po polnoci opekať.Takže sa poriadne ušetrí.Tak isto ovocie a zelenina budú domáce.

• My tiez dodame kurcata a nejaku divinu. ovocie si nakupime sami .

• A tortičku si si už vybrala? Ja ešte celkom nie,ale s mamkou už máme predbežných favoritou.

• Tortu este nemam vybranu, ale urcite chcem marcipanovu, len neviem ci najdem niekoho kto mi taku spravi. 🙂

• No ja som tiež na marcipán zaťažená.No my máme jednu ,ale ešte uvidíme.Ty už pracuješ?

• Ano ja uz pracujem. Ty studujes ze?

• Áno ja študujem,práve o chvíľku odchádzam do školy,mám zápočtovku. 😠

• Drzim palce!!! 🙂 🙂

• ok,tak ja letím,večer tu budem tak môžme pokračovať,papapapapa 🙂

• Ja som tu vecer neni maximalne do 16hod., doma net nemam zatial, takze len popri praci. Zajtra rano mozme pokracovat. Papa

• holky my se dozvíme až v sobotu, kolik to bude na osobu, podle toho, co vybereme za jídlo; oběd chceme předkrm, polévka, hl.chod a svatební dort, večer bude raut
    svatební dort chci taky potažený marcipánem a ozdobený živými květy
    jinak zatím máme jen zamluvené místo obřadu, hostinu, kapelu, fotografa

• potrebovala by som poradit: kolko chodov budete mat na hostine? Podla mna stacia 4 a to polievka a 3ostatne. Moja mama ze polievka a4ostatne...zda sa mi to vela.

• cauko kocyk...silvuskaa no aj mne by sa pozdavalo ze 3 a polievka, ale snubencova mamka je tiez ze 4+ polievka...tak uvidime...aj tak sa dost vyhodi jedla, lebo niekto len zobne a nechaa tak...

• čaute, no my asi tiež budeme mať 4+polievka.No to sa presne dohodne o 2 týždne,lebo vtedy sa naši stretnú s mojimi skoro svokrovcami aby sa porozprávali o svadbe.Tak uvidíme ako to dopadne. 😃

• Ahooojte, v januari som bola na svadbe a mali polievku +3chdy a uplne to stacilo a to som kuracinu ani nejedla. Moja mam ze to je malo a davaju sa 4chody, este si to rozmyslim. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov