Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme boli zas v septembri a mali polievku+4chody.Tak neviem. :-(
Odpovedať
Kazdy to ma inak zauzivane, u nas su tiez 4chody ale mne sa to zda vela, predsa budu aj zakusky a tekutiny :-D , ale zasa aby si hostia nemysleli ze na nich setrime.
Odpovedať
Profilova fotka
No to áno,ľudia sú dakedy hrozný.Bože ja sa už neviem dočkať svadby,normalne závidím nevestám čo sa už zajtra vydávajú.No zas keď už bude september tak sa budem veľmi tešiť.
Odpovedať
Ja sa tiez tesim, ale zasa nechcem aby bolo uz po tom...tak nech je este april ako aj je! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to ja viem.Nech to ide tak ako má isť.Už teraz mám z toho zimomriavky.
Odpovedať
Ahojda, já teda zatím nemám zařízené vůbec nic. I když se zdá, že termín je daleko, opak je pravdou. Úplně čučím kolik toho máte zařízené... Já, tedy my, máme zamluvené svat. oznámení. Ale čím víc na tu svatbu myslím, tím hůř pak spávám. Pořád vidím šaty, boty.. kytku... atd. no hrůza. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby tak to tu sledujem a zisťujem,že vlastne neviem,kedy mám dať urobiť oznamká a ked budú hotové,aký čas pred svadbou ich máme rozdať?A ak sa môžem spýtať,aké jedlá si vyberáte na svadbu?Ja som chcela polievku hlavné jedlo a potom svedcke stoly a pečené prasiatklo,ale nejak sa mi to nezdá.zdá sa mi toho málo.Napíšte nejaké návrhy.Dakujem vám
Odpovedať
topa ja v podvedomi stresujem, "co ak sa nieco pokazi" toho sa teda bojim. risk oznamka staci podla mna dat robit aj niekedy v lete a posielaju sa cca mesiac alebo mesiac a pol pred terminom svadby. Ja som rozmyslala nad chodmi: polievka + nejake mäsko +zemiaky a velka obloha + svieckova + rezen a salat. To je vsak len take "zatial".
Odpovedať
nás bude jen 15 lidí na svatbě a o menu jsme zatím nepřemýšleli. ale asi to bude klasika. knedlíčková polévka+svíčková na smetaně s brusinkama+cukroví,zákusky a na večeři nějaké přírodní maso s hranolkama nebo zvolíme variantu "kdo co má na co chuť", popř. švédský stůl. Ale protože nás bude tak málo, tak bude záležet co se vůbec vyplatí. Takže v tomto smyslu asi neporadím. :-) my si necháváme dělat oznámení teď, protože o svatbě zatím nikdo neví a bude to pro ně překvapení, až mamku bude žádat přítel o ruku. chci si zařídit vše sama a nechci, aby se mi ostatní do toho pletly a aby s tím neměli žádné starosti. prostě obdrží oznámení a příjdou na obřad. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, chcela by som sa opýtať či niekto náhodou neviete kontakt na Braňa Peničku? :-D Má neskutočné obrúčky úplne iné ako v zlatníctvach čo sme už obehli ale nikde fakt nikde na neho neviem zohnať nejaký kontakt..alebo aspon odkiaľ ten človiečik vlastne je..na jeho stránke nie je ani číslo ani žiadna adresa.. zajtra si idem zarezervovať šiatky ktoré som si vybrala, dúfam že ešte budú na mňa čakať...držte palčeky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak sa pridavam. 20.9. 2008 v 10:00 na hrade Valdstejn :)
Odpovedať
risk, pozvanky podla mna staci mesiac, mesiac a pol pred svadbou, ale dala by som ludom, ktori pracuju na smeny a aj vikendy vediet aspon 3 mesiace do predu, aby si mohli vybavit dovolenku. A taktiez cezpolnym, kedze budu musiet cestovat a pocitat aj s ubytovanim, aby si to stihli zariadit (alebo aby si to ty stihla rezervovat pre nich). My mame predjedlo (nejaky lahky oblozeny tanier), polievku, hlavne jedlo a potom dezert s kavou. Medzi chodmi asi pol hodinova medzera. Potom neskor svedske stoly a zakusky cely vecer. Ide o to, ze niektori nejedia polievku a tak aspon zjedia to predjedlo. Bola som na svadbe a mali len 2 chody a medzera medzi nimi hodina a my sme umierali hladom. To iste vravela moja sesternica, ze mali len polievku, potom hlavne jedlo a zmrzlinovy pohar. Oni zjedli polievky len malo, aby vladali hlavne, to vsak prislo 1 hodinu po polievke a oni uz dost vyhladli a porcia bola taka mala, ze sa vobec nenajedli a ten zmrzlinovy pohar to nezachranil. Svedske stoly boli biedne a to co malo tam byt teple bolo studene, takze prisli domov o 1 rano a vyprazdnili chladnicku. Poradila by som, zistit si ake velke porcie davaju a podla toho treba vybrat aj pocet chodov a do zmluvy si dat napisat aky casovy rozdiel chcete medzi chodmi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
imfi dakujem za radu a prosím ťa ako to mám urobiť so zákuskami?nevieme koľško ich máme dať robiť je nás dokopy 38 dá sa to nejako urobiť aspon približne?nevieš?
Odpovedať
Neviem presne, kedze ja som tiez len v procese planovanie/vybavovania. Ale pytala som sa dievcat a oni davali tak 10 az 12 kusov na osobu pocas vecera a este im aj ostali, kedze nie kazdy z hosti je na sladke. Kolko roznych druhov, to je uz na tebe. Ja uvazujem tak 5-6 druhov. Skus sa opytat v cukrarni, oni ti urcite poradia, kedze to robia pravidelne. Oni vedia, kolko kusov ludia objednavaju na tvoj pocet. A ked budes mat aj torty, tak to by malo byt v pohode. Samozrejme ak davate vysluzku domov, tak to treba tiez ratat naviac. My sme vacsinou odchadzali s takymi 6-8 kuskami zakuskov a kuskom torty domov z inych svadieb.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak niejak to tu zamŕza. ]-( Čo máte nové
Odpovedať
Ahoj :-) , no všechno co už mám pozařizované mám napsané v albu, ale jinak se hlavně těším ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to už máte dosť vecí.
Odpovedať
Ahojte, aj mne sa zda ako kedy sa svadby na 20.9. nejako vytratili :-|
Odpovedať
A co je u vás nového topa :-)
Odpovedať
silvuskaa: Máš krásné dortíky v albu a taky ta ovocná variace vypadá báječně. Hned bych si dala.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence, tak sa mi zdá že túto našu temičku akosi zanedbávame :-| ... nejdeme to napraviť??? :-) Bolo by to treba nemyslíte???
Odpovedať
Ahojte, katty: dakujem....bola som u kolegyne na svadbe a mala tam vyzeravane ovocie, bolo to super, urcite budeme mat nejake vyzeravane melony aj my. Tortu este nemam vybranu,ale aspon uz viem kto sa ju pokusi spravit ;-) Aj ty mas nadherne torty v albume....hlavne ta 4-poschodova s oranzovymi kvetmi, krasa. Baby a saty uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj tak u nas pripravy vypadaji asi takhle: -zamluveny termin na matrike,hrade -rezervovana restaurace a predbezne i ubytovani pro cezpolni -a ja zkousim saticky(porad si nevím vybrat-viz.album) -a hledam kapelu -plus mame problemy s prstýnkem-zjistilo se ze muj zasnubní nejak neumi zmensit(nebo se jim do toho nechce)-tak premyslime ze ho vratime(prodali pritely vetsi s tim, ze mi ho pak upravi-predem jim rikal ze mam velikost 50) ....
Odpovedať
Profilova fotka
ja už šaty mám,dávam si ich ušiť. Torty ešte nemáme vybraté.
Odpovedať
Ahoj topa :-) Ja mam uz saty rezervovane a v poslednej dobe sa mi prestavaju pacit, no je to normalne??? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Veď máš pekné šaty.Ja som sa pri skúšaní vôbec nevedela rozhodnúť.Mne sedeli všetky,ale nebolo to to pravé.Čo som si vysnívala a tak som si ich dala ušiť. A :-D
Odpovedať
Len som si neni ista ci sa hodia presne na moju postavu, teraz zacinam vahat. Je najlepsie si ich dat usit, kolko ta asi vyjdu?
Odpovedať
Profilova fotka
No so všetkým na 9000Sk. :-D A to v cene mám:rukavičky,spodničku,korunku,štólu,pelerínku. :-D :-D A teba koľko výjdu tie čo si si rezervovala.A sú to vôbec tvoje vysnívané. :-)
Odpovedať
Mna vyjdu 9000, bez bizuterie, tu si chcem sama kupit.Ja som vlastne ani take vysnivane nemala...nepacia sa mi take tortove. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak naše prípravy sú na tom takto.. sála, kostol, moje šatečky, hudba, kameraman, fotograf ...tak toto všetko už máme.... :-D Ostáva nám toho stále ešte hrozne moc... Pozerám že niektoré ešte nemáte šatečky... tak Tie to bola láska na prvý pohlad.. 8-) teraz zhánam nejakú dobrú wonder bru.. :o)) Inak ked kuknete niektorá do môjho mini albumu a budete vedieť poradiť kde by som kúpila takú košielku budem veľmi rada.. :o)) aj kravtku samozrejme...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?