Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
aj mne sa to paci len moj drahy mysli ze v nej bude stiesneny a nechce ju. Ach jaj :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme to tiež riešili,ale keď sme išli na jednu svadbu,tak ju sám od seba chcel mať.Ach,tý muži. No veď uvidíme,čo im ešte sadne na nos.
Odpovedať
Kolko vyjde asi oblek? Co sme pozerali sako+nohavice 4600sk.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja neviem,my ideme pozrieť obleky do Poľska,vždy tam nakupujeme a je to o dosť lacnejšie. Takže vôôôbbbeeccc nemám predstavu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme pozerali obleky Ozeta, a to boli ceny tak 6000-7000SK a chceme aj vestičku ... môj drahý si vybral to čo mám v albume, takže to zhánam ale zatial neuspešne....:o( ak by ste mali typa dajte.... My máme tiež 6 náuk a myslím si veronika že máš fakt čo robiť... my sme chceli pôvodne svadbu v auguste a museli sme to kvôli zajednaným termínom presúvať ... bud to hudba, sála, kameraman a ták.. no ale snád to všetko stíhať... ked ešte nemáte presný termín a čas vás netlačí tak je to ok.. si myslím... ;-) Ozaj kočky, budete mať aj šaty po polnoci na prezlečenie? Ja by som rada, len mám predstavu slabozelenkavej a stále sa mi nedarí nič zohnať.. Vy ste ako na tom?
Odpovedať
julianka ja by som chcela saty na prezlecenie po polnoci. Bud si poziciam ale myslim ze sa skor oplati kupit. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No to mi ver že sa oplatí kúpiť, teda záleží aké šaty.... tu v TN za požičanie chcú 4000Sk čo je brutal.... :-o
Odpovedať
Tak to je sila, radsej kupis a potom predas. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja tiež budem mať šaty po polnoci.Ja si ich idem kúpiť.Ale ešte som si poriadne nerozmyslela či chcem dlhé alebo krátke. Ale už sa asi viac prikláňam ku krátkym.Ja som taká bláznivá a tak si myslím,že mi skôr pôjdu krátke.No uvidím. :-D
Odpovedať
ahojte :-) dlho som tu nebola, ked mam cas tak pisem do temy kde mame svadbu ;-) aj ja budem mat saty po polnoci, a budem si ich tiez kupovat,lebo pozicovne je dost drahe a sa mi viac oplatia kupit a este ich aj neskor mozem vyuzit..budem mat kratke saty :-)
Odpovedať
Ja tiez rozmyslam nad kratkymi,svadobne mam dlhe...tak nech je zmena. Ale este uvidim na ake natrafim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... :o) no ja sa skôr priklánam k dlhým jednoduchým saténovým ale ak by som našla nejaké do ktorých sa zamilujem tak zmením názor... :o)) Inak tak ma napadlo, čo Vaši budúci mužíčkovia a obleky? Máte aj taký prípad že si musíte dať ušiť na mieru... nám to asi hrozí... :o(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte žienky, tak som sa sem konečne dostala, nic voláko nestíham.. julianka99 svadbu mame v Thurzovom dome v BB, lebo v kostole nás nechceli...nemáme birmovku ani jeden a tie prípravy by vraj trvali viac ako pol roka -tak nam povedali.. :-D co máte nového holky???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte po víkende :o)) no my sme v piatok zajednávali hudbu, takže už si môžem aj toto zaškrknúť... :o)) Inak nové ani nič... Ozaj a kde plánujte svadobné cesty? Je to dosť neskorý termín na také Grécko že? Veľmi rada by som tam išla :o))
Odpovedať
Profilova fotka
No my zajtra ideme na 3 náuku.Veľmi sa tešíme. Inak tento týždeň ohľadom svadby vôbec nič nevybavíme.Od stredy ideme na dovolenku,chichi.
Odpovedať
Topa tak Vam je super, nam dovolenka nevychadza ani casovo ani financne tento rok :-( Mozno po svadbe na nejaky ten vikend, to este uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
No my nejdeme do zahraničia. :-D Na to niesú momentálne financie. No my sme bláznivý rybáry.A tak ideme na otvorenie sezóny.a tak.Jój už sa veľmi tešíme.
Odpovedať
Aha takze idete na otvorenie rybarskej sezony :-o , my sme zasa takyto vasnivy psickari...ked je vystava radi chodime.
Odpovedať
Profilova fotka
Áno,pre nás je to dovolenka. Veľmi si oddýchneme.A budeme tam od stredy do nedele.Takže super.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, silvusaa, to sme aj my taký psíčkari, máme doma 3 miláčikov..v nedelu je medzinárodná výstava v BB, nedojdete?? :-D dúfam, že nebudem robiť lebo ma klepne...a dovlenka tento rok asi ani u nás nehrozí..naša dovolenka momentálne parkuje pred naším domom takže tento rok asi nikam k moru nepojdeme...možno po svadbe naozaj nejaké to Grécko...ak nejakú tu korunu vykrútime o polnoci.. :-D uvidíme. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No my tento rok tiež nepôjdeme k moru, :-( nevýde to finančne.Ešte že tie rybky chytáme.Tak máme kde vypadnúť. :-D
Odpovedať
ahojteeee tak som vas nasla mozem sa pridat ;-)
Odpovedať
ahojte tak ako? co mate nove? ja sa chyswtam na skusanie zavoja k satam , a kupit si postupne nejake doplnky... k moru ani my nie, tiez nam to nevyjde pretoze si chceme kupit nabytok...ale nevadi, na buduci rok si to vynahradime, teda aspon dufam,...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj benatka..vitáááj.. :-D ozáááj baby, ja som konečne zohnala topánočky :-D ...balerínky...úžasné :-o ...lebo som drobátko vyššia ako nastávajúci....sú supéér...odfotím a pridám do albumíku...nenormálne sa teším, to je strašné na aké veci musia žirafky ako ja myslieť..ani účes nemôžem mať nejaký vyčešaný dohora, aj topky musia byť minimálne..
Odpovedať
no petkoo tak o tom viem teiz rozpravat, ale tiez som nasla svoje vysnivane...mensi opatok ked uz opatok tak som ako ten moj nenasla, tak si viem predstavit aka si rada,...ked tak mrkni na moje topky...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
emmilly, mrkla som...sú naozaj krásne :-D ...ja som takéto ani nevidela u nás...elegantné a zrejme aj veľmi pohodlné...ja bohužiaľ ani len ten miniopätôčik nemôžem mať....takého som si frajera našla..čo už..som spokojná aj s tým, že nepôjdem bosá.. :-D
Odpovedať
no tak to ti verim...ja by som tiez nechcela byt vyyssia od mojho, dufam ze nebudem...:-))pridaj aj ty foto...som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
emmilly pridám, už som to mala aj v úmysle, pekne som si topánočky naaranžovala a ako naschvál sa mi vybili vo foťáku baterky..tak ich musím nakŕmiť a to bude trvať do rána :-D ...no a zajtra robím od 8.00 do 20.00, prídem domov a asi padnem od únavy :-p ..takže fotočky pridám asi vo štvrtok...dám ti vedieť keď tu budú...
Odpovedať
oki tak som zvedava...neviem si to predstavit...ale urcite budu peknucke...:-))
Odpovedať
Ahojte :-) petkooo, emmilly to ja som zasa malicka a musim mat vyssie opatky...este som vsak tie prave nenasla. Momentalne zhanam vyzdobu, organzu a tak. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?