Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj benatka,to fakt,že o plodných a neplodných dňoch? :-D To čo ma byť? :-D
Odpovedať
JA som dokonca pocula ze sa tam rozprava aj o antikoncepcii. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt,nám zatiaľ nič také nehovorili.Ach,tak to bude asi zajtra.Tak aspoň sa pobavíme. :-D
Odpovedať
je to posledna prednaska, ktora je venovana vyslovne na rodicovstvo, a tam ti povedia kedy sa smies milovat a kedy nie kedy mas plodne dni a kedy nie. a tak no to vsetko som uz davno vedela ale chalanov to zaujimalo no proste sranda a trvalo to asi tak 20 minut. aco sa tyka antikoncepcie to ti povedia ze uz toto je tazky hriech, jedine vtedy sa antikoncepcia uznava ak to uzivas zo zrdravotnych dovodov ti to reguluje tvoj cyklus pravidelnost atd....
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D to si myslia,že to nevieme.No to bude.
Odpovedať
no apropo rozmyslala som nad tym kolko dievcat co tam sedelo nemalo sex resp. nebraloo tabletky. myslim ze ziadna taka tam nebola :-D takych je velmi maloooooooooooo
Odpovedať
Profilova fotka
no to áno,to je asi rarita. :-D Ako pokračujete s prípravami.My okrem náuk momentálne stojíme. Mne začína skúškové ]-( takže nič.
Odpovedať
Cirkev neuznava anikoncepciu, myslim formu tabliet, ale keby jej neni tak neviem kolko je deti bez rodicov a potratov. Ja som veriaca ale niektore nazory mam odlisne ako cirkev. No co uz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiež veriaca.Ale nie až tak,že sa budeme milovať len vtedy keď to oni dovoľujú.To nie.Poznám taký manželský pár.A už majú na ceste 5 dieťa.Sú spolu asi 10 rokov a tá žena nič nerobí,len rodí.Tak toto je super.
Odpovedať
Nerozumiem tomu...co ak im to v sexe nebude fungovat a kedze sa pred svadbou nemilovali, zistia to az ked budu manzelia. Nemyslim ze je to rozmunne. Ja poznam babku a ta vsade rozsiruje ze ona sa so svojim muzom milovala len 2x a maju 2deti :-D Ked sa podari na prvy krat...co je lepsie??? :-) :-)
Odpovedať
No topa pripravy stoja, nemam momentalne cas a icdeme do prahy tak tam popozeram nieco co tu neviem zohnat a tak. skuskove ti nezavidim, nastastie to ja uz mam za sebou prave sme mali 5 rocne stretko bola sranda no a co sa cirkvi tyka, uznavaju tabletky ale len ak ti to ma zo zdravotnych dovodov pomoct. no a a nemat sex? Tak sa zamyslime, no milovat sa len 2x a mat 2 deti a potom co ... muz bude zahybat lebo muzi nevydrzia a zeny????? asi by som potom musela rodit do nekonecna keby som chcela sex viac ako 2 razy??????? JE TO CHOREEEEEEE
Odpovedať
Profilova fotka
Chudak babka :-D :-D . Ani ja tomu nerozumiem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
babka sa stym ale chvali, ked ma vidi v trocku na ramienka krici po mne ze to je hriech, normalne si pripadam ako v " slnko seno ..." :-D :-D Uf este ze to neni moja babka. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D To je fakt choré
Odpovedať
To je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tej babke by trebalo vysvetliť ako to v živote chodí. :-D Asi by sa divila :-D
Odpovedať
To ona si melie stale svoje :-) Uz som jej raz vysvetlovala ze Adam a Eva chodili predsa nahi, to by mala predsa vediet...ale aj tak si stale hovori svoje :-D
Odpovedať
no babke to uz asi nevysvetlis a chudak jej muz len 2x to musel byt nestatny 8-)
Odpovedať
kto vie ako to bolo, mozno babka len rozprava a mala to kazdy den :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,mne sa tak dnes nič nechce robiť.Som strášneee lenivá :-D .No o chvíľku padám do mesta,ble ]-(
Odpovedať
Ides do mesta? Keby mam cas a neni som kazdy den dlho v robote tak by som isla rada do obchodov popozerat :-|
Odpovedať
a co topa ides mrknut mne by toho tolko trebalo, ale ze vraj mame v pia celofiremne volnicko taaaak sa tesiiim
Odpovedať
Profilova fotka
no ja idem so sestrou a krsňatom pozrieť popolnočné šaty moje aj sestrine,na to sa teším.Ale moje krsňa je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak živé.Že vôbec neviem či budem vnímať čo si na seba obliekam. :-D Ono nie že by sa mi nechcelo,ale momentálne by som radšej bola doma.No čo už narobím.Treba sa mi učiť.ble ble ble
Odpovedať
ja si dam usit tie saty lebo nemam na to nervy a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, čo máte nové?? :-D emilík, prepáč, len teraz som sa dostala k PC+foťák...topky sú už v albume..kukni keď budeš mať čas..stále mám nejak moc vecí na práci..ale vyfasovala som 14 dní nútenej dovolenky tak sa to hádam trochu zlepší :-p ... pekný večer žienky..
Odpovedať
petkop no super...pekne su...kde si ich zohnala? kamoska tiez zhanala, a velmi nemala kde...ale nakoniec nieco kupila... ja nemam noveho nic, len akurat nervy, petoze nemam sajnu aku pesnicku si mam vybrat na prvy tanec...:-((( neporadite nieco???
Odpovedať
Profilova fotka
emmilly topky som zohnala v Deichm...(aby to nebola reklama) :-D a sú super pohodlnučké...no a mám taký istý problém..tiež neviem akú pesničku na prvý tanec...ja dokonca netuším ani akú pesničku na nástup nevesty na pľac, keďže máme civilný sobáš a hudbu si máme riešiť sami....malo by to byť asi niečo strááášne emotívne, impulzívne no ja neviem....no a na prvý tanec niečo také romantické, až sa budú všetkým chlpy na rukách stavať.. :-D tak neviem...love hurts - nazareth, je taime - ktorákoľvek verzia, tradičná elánovská voda...mimochodom už išla asi na milión svadbách...pesnička z filmu Duch..neviem ako sa volá....no tiež v tom mám celkom slušný chaos...ak ma niečo dobré napadne tak prihodím... :-D
Odpovedať
Ahojte co tak na prvy tanec Shania Twain - From this moment on, Marcel Palonder - Laska
Odpovedať
ahojte, no my sme sa rozhodli pre George Michaela, ale slo to hlavne z toho ze ta pesnicka je taka NASA.
Odpovedať
Aj Robo Grigorov...Kym ta mam :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?