Svadba 20.09.2008

20. sep 201012070
  • ahoj benatka,to fakt,že o plodných a neplodných dňoch? 😃 To čo ma byť? 😃

• JA som dokonca pocula ze sa tam rozprava aj o antikoncepcii. 🙂

• to fakt,nám zatiaľ nič také nehovorili.Ach,tak to bude asi zajtra.Tak aspoň sa pobavíme. 😃

• Sponzor fóra
  • je to posledna prednaska, ktora je venovana vyslovne na rodicovstvo,
    a tam ti povedia kedy sa smies milovat a kedy nie kedy mas plodne dni a
    kedy nie. a tak no to vsetko som uz davno vedela ale chalanov to zaujimalo
    no proste sranda a trvalo to asi tak 20 minut.
    aco sa tyka antikoncepcie to ti povedia ze uz toto je tazky hriech, jedine vtedy sa
    antikoncepcia uznava ak to uzivas zo zrdravotnych dovodov ti to reguluje tvoj cyklus
    pravidelnost atd....

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    to si myslia,že to nevieme.No to bude.

• no apropo
    rozmyslala som nad tym kolko dievcat co tam sedelo
    nemalo sex resp. nebraloo tabletky.
    myslim ze ziadna taka tam nebola 😃
    takych je velmi maloooooooooooo

• no to áno,to je asi rarita. 😃
    Ako pokračujete s prípravami.My okrem náuk momentálne stojíme. Mne začína skúškové 😠 takže nič.

• Cirkev neuznava anikoncepciu, myslim formu tabliet, ale keby jej neni tak neviem kolko je deti bez rodicov a potratov. Ja som veriaca ale niektore nazory mam odlisne ako cirkev. No co uz 🙂

• Ja som tiež veriaca.Ale nie až tak,že sa budeme milovať len vtedy keď to oni dovoľujú.To nie.Poznám taký manželský pár.A už majú na ceste 5 dieťa.Sú spolu asi 10 rokov a tá žena nič nerobí,len rodí.Tak toto je super.

• Nerozumiem tomu...co ak im to v sexe nebude fungovat a kedze sa pred svadbou nemilovali, zistia to az ked budu manzelia. Nemyslim ze je to rozmunne.
    Ja poznam babku a ta vsade rozsiruje ze ona sa so svojim muzom milovala len 2x a maju 2deti 😃 Ked sa podari na prvy krat...co je lepsie??? 🙂 🙂

• No topa pripravy stoja, nemam momentalne cas
    a icdeme do prahy tak tam popozeram nieco co
    tu neviem zohnat a tak. skuskove ti nezavidim,
    nastastie to ja uz mam za sebou prave sme mali
    5 rocne stretko bola sranda

no a co sa cirkvi tyka, uznavaju tabletky ale
    len ak ti to ma zo zdravotnych dovodov pomoct.
    no a a nemat sex?
    Tak sa zamyslime, no milovat sa len 2x a mat 2 deti
    a potom co ...
    muz bude zahybat lebo muzi nevydrzia
    a zeny????? asi by som potom musela rodit
    do nekonecna keby som chcela sex viac ako 2 razy???????

JE TO CHOREEEEEEE

• Chudak babka 😃 😃 . Ani ja tomu nerozumiem.

• babka sa stym ale chvali, ked ma vidi v trocku na ramienka krici po mne ze to je hriech, normalne si pripadam ako v " slnko seno ..." 😃 😃
    Uf este ze to neni moja babka. 🙂

• 😃 😃 😃 To je fakt choré

• To je 🙂

• Sponzor fóra
  • Tej babke by trebalo vysvetliť ako to v živote chodí. 😃 Asi by sa divila 😃

• To ona si melie stale svoje 🙂 Uz som jej raz vysvetlovala ze Adam a Eva chodili predsa nahi, to by mala predsa vediet...ale aj tak si stale hovori svoje 😃

• no babke to uz asi nevysvetlis a chudak jej muz len 2x to musel byt nestatny 😎

• kto vie ako to bolo, mozno babka len rozprava a mala to kazdy den 😃 😃 😃

• Ahojte,mne sa tak dnes nič nechce robiť.Som strášneee lenivá 😃 .No o chvíľku padám do mesta,ble 😠

• Ides do mesta?
     Keby mam cas a neni som kazdy den dlho v robote tak by som isla rada do obchodov popozerat 😐

• a co topa ides mrknut
    mne by toho tolko trebalo, ale ze
    vraj mame v pia celofiremne volnicko taaaak sa tesiiim

• no ja idem so sestrou a krsňatom pozrieť popolnočné šaty moje aj sestrine,na to sa teším.Ale moje krsňa je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak živé.Že vôbec neviem či budem vnímať čo si na seba obliekam. 😃 Ono nie že by sa mi nechcelo,ale momentálne by som radšej bola doma.No čo už narobím.Treba sa mi učiť.ble ble ble

• ja si dam usit tie saty lebo nemam na to nervy
    a tak...

• ahojte holky, čo máte nové?? 😃

emilík, prepáč, len teraz som sa dostala k PC+foťák...topky sú už v albume..kukni keď budeš mať čas..stále mám nejak moc vecí na práci..ale vyfasovala som 14 dní nútenej dovolenky tak sa to hádam trochu zlepší 😛 ...

pekný večer žienky..

• petkop no super...pekne su...kde si ich zohnala? kamoska tiez zhanala, a velmi nemala kde...ale nakoniec nieco kupila...

ja nemam noveho nic, len akurat nervy, petoze nemam sajnu aku pesnicku si mam vybrat na prvy tanec...😞disappointed:( neporadite nieco???

• emmilly topky som zohnala v Deichm...(aby to nebola reklama) 😃 a sú super pohodlnučké...no a mám taký istý problém..tiež neviem akú pesničku na prvý tanec...ja dokonca netuším ani akú pesničku na nástup nevesty na pľac, keďže máme civilný sobáš a hudbu si máme riešiť sami....malo by to byť asi niečo strááášne emotívne, impulzívne no ja neviem....no a na prvý tanec niečo také romantické, až sa budú všetkým chlpy na rukách stavať.. 😃 tak neviem...love hurts - nazareth, je taime - ktorákoľvek verzia, tradičná elánovská voda...mimochodom už išla asi na milión svadbách...pesnička z filmu Duch..neviem ako sa volá....no tiež v tom mám celkom slušný chaos...ak ma niečo dobré napadne tak prihodím... 😃

• Ahojte co tak na prvy tanec Shania Twain - From this moment on, Marcel Palonder - Laska

• ahojte,
    no my sme sa rozhodli pre George Michaela,
    ale slo to hlavne z toho ze ta pesnicka je taka NASA.

• Aj Robo Grigorov...Kym ta mam 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov