Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My by sme mali mať taký mix pesničiek a na to sa pokúsime vymislieť choreografiu :-D .Júj to bude sranda. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Júj dievčatá musím sa pochváliť,spravila som skúšku. :-D Jupíííííííííííííííííííííííííí :-D :-D :-D :-D Kde ste všetky? :-(
Odpovedať
supeeeer topa gratulujem a z coho bola skuska?
Odpovedať
Profilova fotka
Z aplikovanej kryptografie, :-N .No v pondelok mám ďalšiu,ale tá je úplne v pohode :-D .A potom ešte 2 8-( a je koniec :-D .Môžem sa naplno venovať svadbe :-D . Máš niečo nové ohľadom svadby? ;-)
Odpovedať
ahoj nemam, dnes letime do prahy, tak tam nieco kuknem, akurat oznamka som dorazila este obalky mi na nich treba a inak stagnacia. V prahe xem kuknut nejake vecicky tak uvidime co bude
Odpovedať
Profilova fotka
No my tiež teraz tlačíme oznamka,chceme ich budúci týždeň dokončiť.A tak priebežne niečo dokupujeme
Odpovedať
Profilova fotka
holky, vy ma normálne stresujete.. :-D to už mám riešiť oznamká???? zatiaľ ani neviem aké, vlastne len približne...baby čo už všetko vlastne máte vybavené??? pochváľte sa, nech ma chytí panika a začnem konečne niečo vybavovať...lebo sama sa nenakopnem.. :-D :-D
Odpovedať
Petkooo my mame salu- restauraciu, DJ-a, kameramana, fotografku, zakusky, farara,svadobne saty. Myslim si ze na oznamka mame este cas, skor sa musime zacat obzerat po obruckach. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, no zbohom...tak to ja nemám ani DJ, ani fotografa, ani zákusky...o oznamkách ani nehovorím a obrúčky sú tiež v nedohľadne... :-D máme len sálu, kuchára, kameramana, kaderníčku, moje šaty+topánočky a kyticu so ženíchovým pierkom bude robiť jedna svokrušina známa...neviem, rozmýšlam či to vôbec mienime stihnúť...hlavne ten fotograf ma štve, lebo už budú všetci dobrí asi zajednaní...
Odpovedať
Profilova fotka
baby prííííšerná vec sa mi stala pred chvíľou :-S :-S ...je to síce od veci a hlavne ďaleko od svadieb, ale po stene mi liezol asi 6 cm černy pavúk s tučným bruchom a tučnými nohami...a drahý je v nočnej, no nemal mi ho ani kto odpratať, normálne som skoro skolabovala.... :-p...tak to len tak na rozveselenie.... :-D :-D ps: vystriekala som na neho asi pol biolitu, tak dúfam že už je na pravde božej a ja môžem ísť spať... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petkoo: Dobre som sa pobavila na tvojom ,, odprataní ´´pavúka. No a čo sa týka vybavovačiek tak máme: sálu,kostol,DJ,kameramana,moje šaty,oznamká,krabičky pre hostí,šaty na redovy,zákusky, a určite ešte bniečo,ale neviem si spomenúť. Fotografa nemáme,lebo nechceme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
topa: to ma teší že som ťa pobavila, mne vtedy do smiechu moc nebolo, ale teraz mi už je, keď si predstavím, čo som stvárala.... :-D :-D , ale kukám, že ste moooc šikovní...tak to už máte dosť toho vybaveného...ja som včera zvládla zarezervovať tetu vizážistu, čo ma bude machliť a predbežne dohodnúť termín s ujom, ktorý nám bude pravdepodobne robiť oznamká.... :-p ps: objasnili by ste mi niekto čo sú to šaty na redový?? netuším či sa to u nás volá nejak ináč, ale asi naozaj nepoznám funkciu a význam.... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
júj včera som si kúpila moje svadobné topánočky,ták sa vitešujem.Pridám do albumíku. No ja mám aj kaderníčku,kozmetičku rezervovanú.To pridávam k tomu čo už mám vybavené. A redový.To sa robí na východe.O polnoci nevestu odčepčia,dajú jej dole závoj,ona sa ide so ženíchom prezliecť.Môžu prísť buď obidvaja v kroji,alebo niejaké iné šaty.No a s nevestou si každý zatancuje a za to dostane korunky.Potom sa idú prezliecť do popolnočných šiat.Tak asi v skratke takto to funguje. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
topa: šikulka, stíhaš všetko...pridaj topánočky, som zvedavá :-D a ďakujem za vysvetlenie...u nás to funguje podobne, len ten kroj sa vynecháva, (alebo teda tie iné šaty)..u nás to nevesta absolvuje v svadobných..a potom fuuuk, prezliecť sa do popolnočných...no iný kraj, iný zvyk... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už mám topánky v albumíku.kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
práve som kukla, sú veeeľmi, veľmi peknučké..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz idem dotlačiť oznamká,pobaliť do obálok.No mojim spolužiakom musím dávať už teraz oznamká,lebo inak by som sa s nimi stretla až deň pred svadbou.Ale ostatný dostanú oznamká neskôr.A vy ste ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme na tom biedne...mám dohodnuté stretko s ujom čo nám ich pravdepodobne bude robiť, mám už aj vybraté, len drahého nejdem dokopať aby sme sa tam vybrali...no a hlavne predtým musím ísť vyplatiť sobášnu sieň, aby bol 100 % termín a hlavne hodina...je to choré, ale istota je istota..nie aby som potom dávala prerábať oznamká ak tam niečo vybuchne....do štvrtku mám ešte dovolenku, tak snáď aspoň niečo stihnem...
Odpovedať
Profilova fotka
ale určite niečo stihneš,no my sme si niektoré veci robili priebežne a teraz to už len dokončíme.Júj veľmi sa teším. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa aj ja teším..len sa bojím, že mi potom bude ľúto, že už je to za nami...aj toto čakanie má niečo do seba... kukám, že už o nejakej 15.00-15.15 budeš vydatá pani..ja až okolo 16.45... a mimochodom miesto na sobáš máte naozaj náááádherné....
Odpovedať
Ahojte kocky, konecne som sa dostala k netu, my este tiez nemame oznamka ani neviem presne ake by sme chceli. Vcera sme boli 1.krat u farara, bolo to v pohode aj sme sa pobavili. :-) Inak mame uz salu,fotografa,kameramana,hudbu,tetu pekarku na zakusky a tortu,obrucky a saty.
Odpovedať
Profilova fotka
Petkoo: No toho sa aj ja bojím že mi to bude chýbať.Ale budeme mať iné veci na starosti. Silvuskaa: No my sme práve včera skončili s náukami,dosť sme sa pobavili,lebo sme preberali ako to je na obrade.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj silvuskaa, tak to je super, na čom ste sa tak pobavili, farár je smiešny?.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No farár nám hovoril príhody zo sobášu.Napr za deň mal 4 svadby za sebou,na prvej hádzali ryžu,tak na druhom obrade si z vlasom vyberal ryžu,potom rozhadzovali lupienky,vaberal si lupienky...... Alebo,no to je trošku smutnejšie,jedna nevesta keď mala povedať áno,tak povedala nie,obrátila sa a odišla.Alebo že farár mal kázeň a bola dojímavá,no nevesta mala síce slzy na krajíčku,ale udržala ich,no ženích plakal ako malé decko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bola som vyvenčiť psiská, ale už som späť.... :-D no tak to ma podrž, to fakt nevesta povedala nie a odišla??? to som si myslela, že sa deje len vo filmoch...ale ináč naozaj zábavné historky porozprával...aspoň sa pobavíte
Odpovedať
Profilova fotka
no to som si aj ja myslela že sa to môže stať iba vo filmoch,no vidíš že nie.Všetko sa stáva. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dúfam, že mne sa to nestane.... :-D že by sa tak ženích zbalil a hybáááj preč...ty brďo, to by bolo strašné... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to sa určite nestane. :-D Prosím ťa vy budete robiť zasadací poriadok?Ja neviem.Poraď
Odpovedať
Profilova fotka
asi budeme robiť, moja mamka to už spomínala, naše rodiny sa moc nepoznajú, tak ich treba rozumne pousádzať aby sa aj zoznámili, ale aj aby sa mali o čom baviť a zabavili sa...ja poznám obe strany tak ich skúsime nejak vekovo a "názorovo" pousádzať k sebe...bude to asi lepšie..pred 2 rokmi sme boli na sesterkinej svadbe a rozdelili nás ako v nepriateľských táboroch. No a kedže nás bolo málo, tak sme za 2 hodiny vyčerpali témy na klebety a potom sme sa dosť nudili, celkovo to bola zvláštna svadba ani sa nejak netancovalo..no nuda, nechcem aby to u nás tak skončilo.
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme tiež viac za ako proti.No naše rodiny sa poznajú.No uvidíme,len viem,že v tom bude riadny chaos kým to bude úplne tip top. :-D No aspoň sa pobavíme.A koľko rátate asi zákuskov na hlavu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?