Svadba 20.09.2008

20. sep 201012070
  • My by sme mali mať taký mix pesničiek a na to sa pokúsime vymislieť choreografiu 😃 .Júj to bude sranda. 😃 😃

• Júj dievčatá musím sa pochváliť,spravila som skúšku. 😃 Jupíííííííííííííííííííííííííí 😃 😃 😃 😃

Kde ste všetky? 😞

• supeeeer topa gratulujem a z coho bola skuska?

• Sponzor fóra
  • Z aplikovanej kryptografie, 😬 .No v pondelok mám ďalšiu,ale tá je úplne v pohode 😃 .A potom ešte 2 😦 a je koniec 😃 .Môžem sa naplno venovať svadbe 😃 .

Máš niečo nové ohľadom svadby? 😉

• ahoj
    nemam,
    dnes letime do prahy, tak tam nieco kuknem, akurat oznamka som
    dorazila este obalky mi na nich treba a inak stagnacia.
    V prahe xem kuknut nejake vecicky tak uvidime co bude

• No my tiež teraz tlačíme oznamka,chceme ich budúci týždeň dokončiť.A tak priebežne niečo dokupujeme

• holky, vy ma normálne stresujete.. 😃 to už mám riešiť oznamká???? zatiaľ ani neviem aké, vlastne len približne...baby čo už všetko vlastne máte vybavené??? pochváľte sa, nech ma chytí panika a začnem konečne niečo vybavovať...lebo sama sa nenakopnem.. 😃 😃

• Petkooo my mame salu- restauraciu, DJ-a, kameramana, fotografku, zakusky, farara,svadobne saty. Myslim si ze na oznamka mame este cas, skor sa musime zacat obzerat po obruckach. 🙂

• jeeej, no zbohom...tak to ja nemám ani DJ, ani fotografa, ani zákusky...o oznamkách ani nehovorím a obrúčky sú tiež v nedohľadne... 😃 máme len sálu, kuchára, kameramana, kaderníčku, moje šaty+topánočky a kyticu so ženíchovým pierkom bude robiť jedna svokrušina známa...neviem, rozmýšlam či to vôbec mienime stihnúť...hlavne ten fotograf ma štve, lebo už budú všetci dobrí asi zajednaní...

• baby prííííšerná vec sa mi stala pred chvíľou 😒 😒 ...je to síce od veci a hlavne ďaleko od svadieb, ale po stene mi liezol asi 6 cm černy pavúk s tučným bruchom a tučnými nohami...a drahý je v nočnej, no nemal mi ho ani kto odpratať, normálne som skoro skolabovala.... 😛...tak to len tak na rozveselenie.... 😃 😃

ps: vystriekala som na neho asi pol biolitu, tak dúfam že už je na pravde božej a ja môžem ísť spať... 😃

• petkoo: Dobre som sa pobavila na tvojom ,, odprataní ´´pavúka.

No a čo sa týka vybavovačiek tak máme: sálu,kostol,DJ,kameramana,moje šaty,oznamká,krabičky pre hostí,šaty na redovy,zákusky, a určite ešte bniečo,ale neviem si spomenúť. Fotografa nemáme,lebo nechceme 😃

• topa: to ma teší že som ťa pobavila, mne vtedy do smiechu moc nebolo, ale teraz mi už je, keď si predstavím, čo som stvárala.... 😃 😃 , ale kukám, že ste moooc šikovní...tak to už máte dosť toho vybaveného...ja som včera zvládla zarezervovať tetu vizážistu, čo ma bude machliť a predbežne dohodnúť termín s ujom, ktorý nám bude pravdepodobne robiť oznamká.... 😛

ps: objasnili by ste mi niekto čo sú to šaty na redový?? netuším či sa to u nás volá nejak ináč, ale asi naozaj nepoznám funkciu a význam.... 😞

• júj včera som si kúpila moje svadobné topánočky,ták sa vitešujem.Pridám do albumíku.
    No ja mám aj kaderníčku,kozmetičku rezervovanú.To pridávam k tomu čo už mám vybavené.

A redový.To sa robí na východe.O polnoci nevestu odčepčia,dajú jej dole závoj,ona sa ide so ženíchom prezliecť.Môžu prísť buď obidvaja v kroji,alebo niejaké iné šaty.No a s nevestou si každý zatancuje a za to dostane korunky.Potom sa idú prezliecť do popolnočných šiat.Tak asi v skratke takto to funguje. 😃

• topa: šikulka, stíhaš všetko...pridaj topánočky, som zvedavá 😃 a ďakujem za vysvetlenie...u nás to funguje podobne, len ten kroj sa vynecháva, (alebo teda tie iné šaty)..u nás to nevesta absolvuje v svadobných..a potom fuuuk, prezliecť sa do popolnočných...no iný kraj, iný zvyk... 😃

• už mám topánky v albumíku.kuk 😉

• Sponzor fóra
  • práve som kukla, sú veeeľmi, veľmi peknučké..... 😃

• teraz idem dotlačiť oznamká,pobaliť do obálok.No mojim spolužiakom musím dávať už teraz oznamká,lebo inak by som sa s nimi stretla až deň pred svadbou.Ale ostatný dostanú oznamká neskôr.A vy ste ako na tom?

• no my sme na tom biedne...mám dohodnuté stretko s ujom čo nám ich pravdepodobne bude robiť, mám už aj vybraté, len drahého nejdem dokopať aby sme sa tam vybrali...no a hlavne predtým musím ísť vyplatiť sobášnu sieň, aby bol 100 % termín a hlavne hodina...je to choré, ale istota je istota..nie aby som potom dávala prerábať oznamká ak tam niečo vybuchne....do štvrtku mám ešte dovolenku, tak snáď aspoň niečo stihnem...

• ale určite niečo stihneš,no my sme si niektoré veci robili priebežne a teraz to už len dokončíme.Júj veľmi sa teším. 😬

• tak to sa aj ja teším..len sa bojím, že mi potom bude ľúto, že už je to za nami...aj toto čakanie má niečo do seba... kukám, že už o nejakej 15.00-15.15 budeš vydatá pani..ja až okolo 16.45... a mimochodom miesto na sobáš máte naozaj náááádherné....

• Ahojte kocky, konecne som sa dostala k netu, my este tiez nemame oznamka ani neviem presne ake by sme chceli. Vcera sme boli 1.krat u farara, bolo to v pohode aj sme sa pobavili. 🙂
    Inak mame uz salu,fotografa,kameramana,hudbu,tetu pekarku na zakusky a tortu,obrucky a saty.

• Petkoo: No toho sa aj ja bojím že mi to bude chýbať.Ale budeme mať iné veci na starosti.

Silvuskaa: No my sme práve včera skončili s náukami,dosť sme sa pobavili,lebo sme preberali ako to je na obrade.

• ahoj silvuskaa, tak to je super, na čom ste sa tak pobavili, farár je smiešny?.. 😃 😃

• No farár nám hovoril príhody zo sobášu.Napr za deň mal 4 svadby za sebou,na prvej hádzali ryžu,tak na druhom obrade si z vlasom vyberal ryžu,potom rozhadzovali lupienky,vaberal si lupienky...... Alebo,no to je trošku smutnejšie,jedna nevesta keď mala povedať áno,tak povedala nie,obrátila sa a odišla.Alebo že farár mal kázeň a bola dojímavá,no nevesta mala síce slzy na krajíčku,ale udržala ich,no ženích plakal ako malé decko. 😃

• bola som vyvenčiť psiská, ale už som späť.... 😃 no tak to ma podrž, to fakt nevesta povedala nie a odišla??? to som si myslela, že sa deje len vo filmoch...ale ináč naozaj zábavné historky porozprával...aspoň sa pobavíte

• no to som si aj ja myslela že sa to môže stať iba vo filmoch,no vidíš že nie.Všetko sa stáva. 😃

• dúfam, že mne sa to nestane.... 😃 že by sa tak ženích zbalil a hybáááj preč...ty brďo, to by bolo strašné... 😃

• no to sa určite nestane. 😃 Prosím ťa vy budete robiť zasadací poriadok?Ja neviem.Poraď

• asi budeme robiť, moja mamka to už spomínala, naše rodiny sa moc nepoznajú, tak ich treba rozumne pousádzať aby sa aj zoznámili, ale aj aby sa mali o čom baviť a zabavili sa...ja poznám obe strany tak ich skúsime nejak vekovo a "názorovo" pousádzať k sebe...bude to asi lepšie..pred 2 rokmi sme boli na sesterkinej svadbe a rozdelili nás ako v nepriateľských táboroch. No a kedže nás bolo málo, tak sme za 2 hodiny vyčerpali témy na klebety a potom sme sa dosť nudili, celkovo to bola zvláštna svadba ani sa nejak netancovalo..no nuda, nechcem aby to u nás tak skončilo.

• no my sme tiež viac za ako proti.No naše rodiny sa poznajú.No uvidíme,len viem,že v tom bude riadny chaos kým to bude úplne tip top. 😃 No aspoň sa pobavíme.A koľko rátate asi zákuskov na hlavu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov