Svadba 20.09.2008

20. sep 201012070
  • Ahojte no môj je trošku vyšší takže s tým nebudem mať problém.Ale moja sestra keď sa vidávala.Tak to bolo srandy.Môj švagor 😠 je menší a tak si musel dať vyvýšiť topánky.No aj tak to nebolo ono. 😃

• Tak to musela byt 😃 sranda, ked si musel dat vyvysit topanky...to je take smiesne. 😃

• 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Ale hlavne je ze sa lubia a na vyske a velkosti nezalezi...neni tak??? 😃 😃 😃 😃

• no ľúbia sa... no nebudem to tu rozoberať. 😃

• ahoj silvuska,
    organzu maju vsetky farby a velkosti v ginke v tom velkosklade
    mozes ist tam aj ked nie si velkoobchod, ja som kupila vsetko tam.

• este ze tu ginku mame

• benatka ale ja som z Piestan a takyto velkosklad tu myslim ze namame. 😐

• jaaaj mna to nejak nenapadlo ze ty mozes byt z ineho mesta 😛
    nejako som pozabudla ze je to termin a nie miesto
    no tak to ti neporadim potom uz len cez internet objednat ak nezozenies
    alebo si urob vylet do kosic 😃

• Uz mam objednanu cez internet, je to lacnejsie ako u nas v obchode 😉

• suppeeeer

• tesim sa 😵

• aj ja s tebou keby si vedela ako som sa ja nabehala
    aka farba bude a co tam dat aj tak nemam este doriesene

• Akej farby budete mat vyzdobu?

• no my mame zelenu a poviem ti ze je to asi nie velmi stastna volba
    lebo je toho najmenej asi cervena a oranzova a fialova letia
    ale vela veci urobila moja mama usila tie male vrecka, urobila srdiecka
    takze super

• Sponzor fóra
  • no my uz vyzdobu mame poriesenu len neviem co s farbou, vobec neviem aku...rozmyslala som nad oranzovou ale kvetinarka mi vravela, co nam bude robit vyzdobu ci nechceme inu lebo ze tu si davaju skoro vsetci...mam fotky z vyzdoby ktore robila nasa kvetinarka, len neviem ci ta farba je ok...co vy nato???

• Ahojte
    my budeme mat fialovu vyzdobu. Tiez si myslim ze oranzova je dost pouzivana i ked sa mi paci, tak som nad nou neuvazovala.
    benatka paci sa mi zelena vyzdoba aked je skombinovana so zltou to je peknucke. 😃

• ahoj silvuskaa
    no my budeme mat v kombinacii s bielou lebo ja budem mat zeleno bielu kyticu
    a este budu na parkete zelenobiele balony napustene heliom a s tazitkom na konci
    tak som sa teraz rozhodla

• Ahojte, no my budeme mať zeleno bielu výzdobu, do tej som zbláznená... :o))) len teraz zhánam aj popolnočné šatečky v tej farbe, ale bezuspešne.... inak nebudeme mať poťahy na stoličkách, vychádza to nejako draho, aj ked by som si ich priala.... :o))
    Tak pekný májový piatok... :o)

• My sme tiez planovali navleky ale stolicky su celkom pekne v sale tak sme to nakoniec odvolali. 🙂

• No my budeme mať bielo-bordovú výzdobu. A návleky na stoličky budeme mať len pri hlavnom stole. 😃

• Ahojte, konecne mame dohodnute stretnutie s fararom, takze 19.maja ideme na poucenie. A mame uz aj napevno zajednanu kapelu, taka som rada....boli sme ich pozriet na svadbe takze viem ako hraju nazivo. 😃

• Jej tak to je super s tou hudbou.Som rada s tebou.A tie náuky,my zajtra ideme na 4.Už sa teším.

• A kolko mate este pred sebou vyucovani?

• No spolu ich je 6.Takže už len 2.A vy?

• My nevieme ani kolko ich budeme mat, to nam asi az potom farar vysvetli 🙂

• No to jasné.Celkom je to zaujímavé.Nieje to nič hrozné,aj sa posmejeme.Nás tam totiž chodí okolo 20 párov.Tak si to vieš predstaviť. 😃 Prvé 2 náuky sme mali s kaplánom a teraz 3 máme s manželským párom.Je to super.

• Ja myslim ze my budeme mat len s fararom, asi tam nebudu ine pary. Ved potom napisem ako to dopadlo 😃

• a kde mate silvuska svadbu v akom kostole
    my mame nauky za sebou, tie s kaplanom super
    ale tie pary to som sa nudila, akurat o plodnych a neplodnych dnoch ta
    predposledna bola ok sme sa posmiali.

• My budeme mat svadbu u nas v Trebaticiach, to je pri Piestanoch 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov