Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte no môj je trošku vyšší takže s tým nebudem mať problém.Ale moja sestra keď sa vidávala.Tak to bolo srandy.Môj švagor ]-( je menší a tak si musel dať vyvýšiť topánky.No aj tak to nebolo ono. :-D
Odpovedať
Tak to musela byt :-D sranda, ked si musel dat vyvysit topanky...to je take smiesne. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ale hlavne je ze sa lubia a na vyske a velkosti nezalezi...neni tak??? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ľúbia sa... no nebudem to tu rozoberať. :-D
Odpovedať
ahoj silvuska, organzu maju vsetky farby a velkosti v ginke v tom velkosklade mozes ist tam aj ked nie si velkoobchod, ja som kupila vsetko tam.
Odpovedať
este ze tu ginku mame
Odpovedať
benatka ale ja som z Piestan a takyto velkosklad tu myslim ze namame. :-|
Odpovedať
jaaaj mna to nejak nenapadlo ze ty mozes byt z ineho mesta :-p nejako som pozabudla ze je to termin a nie miesto no tak to ti neporadim potom uz len cez internet objednat ak nezozenies alebo si urob vylet do kosic :-D
Odpovedať
Uz mam objednanu cez internet, je to lacnejsie ako u nas v obchode ;-)
Odpovedať
suppeeeer
Odpovedať
tesim sa x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja s tebou keby si vedela ako som sa ja nabehala aka farba bude a co tam dat aj tak nemam este doriesene
Odpovedať
Akej farby budete mat vyzdobu?
Odpovedať
no my mame zelenu a poviem ti ze je to asi nie velmi stastna volba lebo je toho najmenej asi cervena a oranzova a fialova letia ale vela veci urobila moja mama usila tie male vrecka, urobila srdiecka takze super
Odpovedať
no my uz vyzdobu mame poriesenu len neviem co s farbou, vobec neviem aku...rozmyslala som nad oranzovou ale kvetinarka mi vravela, co nam bude robit vyzdobu ci nechceme inu lebo ze tu si davaju skoro vsetci...mam fotky z vyzdoby ktore robila nasa kvetinarka, len neviem ci ta farba je ok...co vy nato???
Odpovedať
Ahojte my budeme mat fialovu vyzdobu. Tiez si myslim ze oranzova je dost pouzivana i ked sa mi paci, tak som nad nou neuvazovala. benatka paci sa mi zelena vyzdoba aked je skombinovana so zltou to je peknucke. :-D
Odpovedať
ahoj silvuskaa no my budeme mat v kombinacii s bielou lebo ja budem mat zeleno bielu kyticu a este budu na parkete zelenobiele balony napustene heliom a s tazitkom na konci tak som sa teraz rozhodla
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no my budeme mať zeleno bielu výzdobu, do tej som zbláznená... :o))) len teraz zhánam aj popolnočné šatečky v tej farbe, ale bezuspešne.... inak nebudeme mať poťahy na stoličkách, vychádza to nejako draho, aj ked by som si ich priala.... :o)) Tak pekný májový piatok... :o)
Odpovedať
My sme tiez planovali navleky ale stolicky su celkom pekne v sale tak sme to nakoniec odvolali. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my budeme mať bielo-bordovú výzdobu. A návleky na stoličky budeme mať len pri hlavnom stole. :-D
Odpovedať
Ahojte, konecne mame dohodnute stretnutie s fararom, takze 19.maja ideme na poucenie. A mame uz aj napevno zajednanu kapelu, taka som rada....boli sme ich pozriet na svadbe takze viem ako hraju nazivo. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jej tak to je super s tou hudbou.Som rada s tebou.A tie náuky,my zajtra ideme na 4.Už sa teším.
Odpovedať
A kolko mate este pred sebou vyucovani?
Odpovedať
Profilova fotka
No spolu ich je 6.Takže už len 2.A vy?
Odpovedať
My nevieme ani kolko ich budeme mat, to nam asi az potom farar vysvetli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to jasné.Celkom je to zaujímavé.Nieje to nič hrozné,aj sa posmejeme.Nás tam totiž chodí okolo 20 párov.Tak si to vieš predstaviť. :-D Prvé 2 náuky sme mali s kaplánom a teraz 3 máme s manželským párom.Je to super.
Odpovedať
Ja myslim ze my budeme mat len s fararom, asi tam nebudu ine pary. Ved potom napisem ako to dopadlo :-D
Odpovedať
a kde mate silvuska svadbu v akom kostole my mame nauky za sebou, tie s kaplanom super ale tie pary to som sa nudila, akurat o plodnych a neplodnych dnoch ta predposledna bola ok sme sa posmiali.
Odpovedať
My budeme mat svadbu u nas v Trebaticiach, to je pri Piestanoch :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?