Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to som už rozoberala aj s mamkou aj so svokrušou...tak asi 5 ks na hlavu..asi nebude každý jesťna svadbe len koláčiky, no a na výslužky viac, len to si už mamky povedia koľko treba, ja sa do tohto moc nerozumiem a som rada, že aspoň toto rieši niekto iný ako ja... :-D :-D mne sa strašne ráta, že ty sa na všetkom bavíš...aj na chaose...podarená vlastnosť.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
niejak si mi to prestalo fungovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No už funguje,no proste ja sa musím vždy zabávať.No moja mamka a svokra majú nastarosti koláčiky,menu,alko,nealko.Tak to ide mimo mňa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne to nejak zblblo....aj u nás je to tak...ja len vyberiem čo budeme papkať, ale aj to si nechám poradiť a alko, nealko, koláče a tak vybavujú mamky...ja mám dosť starostí aj zo sebou.. :-D ale svokruša už dohodila toho pána na oznamká, aj pani čo bude robiť kyticu, no celkovo sa snaží, to musím uznať.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no moja svokra sa tiež snaží,dúfam,že bude taká ako teraz aj po svadbe.Lebo inak ma asi klepne :-D .No zajednala mi dobrú kvetinárku.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa tie naše svokričky naozaj snažia...hádam im to vydrží...aj keď ja osobne nemám rada pocit ak som niekomu zaviazaná...no na takýchto prípravách sa to dá zvládnuť...veď si beriem jej syna, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to áno. :-D úplne súhlasím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimochodom ako? oznamká dotlačené a pobalené??? :-D :-D , lebo už 2 hoďky tu kotkodákame...no čo, keď sa mi tak dobre.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz som dotlačila a čakám drahého,lebo to treba strihať a ja som antitalent na strihanie,rovno :-D .Takže teraz medzi keckaním sa snažím si dať dokopy materiály na učenie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a s čím sa trápiš, s akým učením? veď si teraz pred nedávnom urobila skúšku nie? to ešte nemáš kľud??
Odpovedať
Profilova fotka
no trápim sa s televíznou technikou ]-( ,no ešte nemám pokoj ešte táto a ešte jedna :-( .Mám za sebou už 3 :-) . No potom už sa naplno budem venovať svadbe.Dúfam,že 3.6. skončím so školou.
Odpovedať
Profilova fotka
booožičku, tak to kukám samé záživné témy, to máš nejakú technickú školu či čo?? tak veľa šťastia a duševného zdravia ti na toto prajem :-D ....ja by som sa asi zbesnela... :-D ináč sranda, teraz kotkodákame cez net a ešte pred rokom sme si mohli dať kafe niekde v Ke na pešej....pred necelým rokom som tam ešte bola...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No áno,študujem na Technike.Mám odbor Elektronika a telekomunikačná technika. :-D A už tu nie si?Kde si? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som doma v BB, v KE som bola len rok, ale dovolím si tvrdiť najkrajší rok v mojom živote.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš,tak škoda že tu nie si,ale aspoň že môžme kecať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aspoň že to... :-D , vieš čo ma napadlo?? kam budete dávať všetky tie torty a koláče? v piatok by mali byt hotové ale netuším čo s nimi do soboty a aj potom ak ostanú..ved normálny človek nemôže mať chladničku s takou kapacitou?? takouto otázkou ma mamka zaskočila predvčerom.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my máme v hoteli k dispozícii miestnosť s viacerími chladničkami.Takže mi ich už v piatok odnesieme tam.Doma nebudeme mať nič,až po svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jajajááj, tak to máte super.. my máme hostinu u nás na obecnom úrade, lebo drahý býva pri BB v takej prímestkej časti, alebo dedine, alebo ako to mám nazvať :-D ...a tam zas tých chladničiek nie je toľko...no uvidíme, hádam mamky niečo vymyslia..
Odpovedať
Profilova fotka
ok,musím ísť ku drahému,teraz prišiel,zajtra sa ozvem,papapappaa
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja musím letieť...tak zatím papa
Odpovedať
ahojte je tu niekto? Co sa tyka tych chladniciek, myslim ze by mali mat velky chladiaci box aj v kuchyni v obci.
Odpovedať
Profilova fotka
ešte som to nezisťovala, ale opýtam sa...predtým ma to ani nenapadlo... :-D síce to nie je kuchyňa, kde sa normálne varí, ale taká menšia kuchynka tam je, tak snáď tam budú aspoň dve chladničky..oslavy sa tam robia, tak sa nechám prekvapiť...ale vďaka :-D
Odpovedať
ahojte nevestičky, keď to tak sledujem, máte toho teda povybavovaného kopec.....a ja nič :-/ pretože ešte len zajtra plánujeme s drahým oznámiť tú novinku....
Odpovedať
Ahojte, neboj brinn vsetko stihas, ved mas este cas 4mesiace :-D
Odpovedať
Snáď to nejako pôjde.....v prvom rade musíme zohnať nejakú slušnú sálu.....
Odpovedať
v Piešťanoch je toho dosť, hotel Atom, Sandor Pavillon alebo v Kursalon....... ;-)
Odpovedať
Mne tie Trebatice vyhovujú po viacerých smeroch...ak môžem byť tak drzá, môžem sa spýtať, aký Vám spravili rozpočet?
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj brinn, no to sa teším že nebudem jediná čo nemá dokopy nič vybavené, pretože si myslím, že to aj tak zvládneme... :-D aj tak nám už nič iné nezostane, len to stihnúť.. :-D ak sa chceme vydať v septembri.. :-D :-D
Odpovedať
:-D Asi tak....až mám z toho všetkého strach....či to vôbec stihnem....
Odpovedať
brinn komplet rozpocet este nemame, ale majitel (teda ten co ma salu v prenajme) nam hovoril ze na osobu cca 650sk, mame moznost si priniest svoje ...cize to sa nam potom odrata. No uvidime :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?