Svadba 20.09.2008

20. sep 201012070
  • zofinka1:děkuji za přivítání,doufám že budu mít ty s tou krajkou a mašlí,sem z nich hotová 😬 jinak příprav je pořád dost a času už taaak mááálo.... 😞 zatím mám doma figurku na dort,podvazek,18m vlizelínu,svíčky svícny,ubrousky a bud. muže 😃 .....jo ještě nísto na hostinu a oslavu už je též rezervované.Dnes jdem vybrat prstýnky,koupit stuhy.ALE NEMÁM FOTOGRAFA,VIDEO,KAPELU ČI DJ,DORT APOD 😞 😠 ......příští týden to budu poctivě dohánět.... 😬 .............

• ahoj yhobka 🙂 vitaj medzi nami 😃 pozrela so msi tvoj album ,ste zlaty parik a zistila som,ze sme menovkyne 😉 a skusali sme si aj rovnake satky 😉 tie prve co mas v albume so maj ja skusala 😃 drzim palce ab yste vsetko pekne stihli 🙂

• lilusiatko:moc děkuji,máš hezoučká alba a těší mě náš společný vkus co se šatů týče... 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj yhobka, tesim sa ze si medzi nami. Drzim palce vo vybavovani, urcite vsetko stihate. 😉

• A holky kolik máte lidí na hostinu?

• zofinka ahoj, my budeme mat do 50ludi. A vy? Ccela som to este viacej skresat ale budeme tam mat naozaj len tych, ktorych chceme a su nam najblizsi.

• silvus. my budeme mít kolem 60 ještě to nemám přesně spočítáné a ještě jsme nerozvezli oznámka tak nevím kdo přijde ale počítám že asi všichni🙂
    Už máte rozvezené oznámka? a zvali jste osobně nebo poštou.

• zofinka oznamenia uz mame doma ale rozdavat ich budeme az v auguste. Tym najblizsim a co byvaju blizko ich zanesieme osobne a sucastne ich aj pozveme oficialne na svadbu a ostatnym budeme posielat postou.

• 🙂 ahoji tak mezi vás přivítala další nevěsta , jeje to jsem ráda že nejsem sama 20. září 😉

• ahoj beuna, tak to si urcite 20.sept. neni sama🙂

• Hezký večer, taky se hlásím 😃 Už Vám začínají pracovat nervy jako mně? 😬

• no já jsem zatím naprosto v klidu... uvidíme co dál ale vše stíháme s přehledem a podle našich představ 🙂

• My teď řešíme hlavně iznámení, před týdnem jsme se byli vyfottit v ateliéru, tak jsem na fotky už moc zvedavá a doufám, že z nich na oznámko něco vybereme 🙂 Už je asi nejvyšší čas..... 😐

• Ahoj holky no já jsem teda už docela nervózní a přikaždém zařizování nervozita stoupá někdy si říkám, že jsme měli udělat jen malou svatbu😞 ale snad to všechno dopadne dobře
    Beuna: vítám tě mezi zářijovkami a co už máte zařízené????? 🙂

• no máme oznámka, zamluvené šaty, mám koupené boty, jsem předběžně domluvená s kadeřnicí, nehtařkou, místo hostiny máme , dnes jdeme na zkoušku prstýnků, musíme doladit oblečení pro ženicha,ještě nemám domluvené kytky a výzdobu myrty a takové věci spíše detaily cukroví koláčky atd na to je času... 🙂 jinač jsem velmi ráda že nemusíme zařizovat auta bo jdeme pěšky 😉

• Sponzor fóra
  • a máte to kde ? a kolik máte lidí na hostině?

• máme to v Brně v Řečkovicích v kostele a na hostině asi 25 lidí a potom na oslavě se to rozšíří tak na 70 a večer přijdou kamarádi ( hostina a oslava bude v naší hospůdce též v řečkovicích)

• caute kocky je tu niekto???

• ahoj emmilly ja som tu 🙂

• cauky ...tak ako? nieco nove?

• my mameeeee za sebou kupu oblku, aj svadobnej vestickyyyy.....tak sa tesiiim

• My nemáme nič nové.Akurát sa v sobotu pojdeme za cukrárkou a dohodnúť si 🙂 snou potrebne veci

• 🙂 Ahoj, my jsme byli v pátek v cukrárně, kde dělají takové ty nádherné, bílé, marcipánové dorty, ale když jsme slyšeli cenu - menší dort - 3.000,-- Kč, tak jsem se skoro převrátila 😒 , připadá mi to jako vyhození peněz. Nechám ho udělat známé, uvidíme, jak to dopadne. 😵
    Prstýnky ještě pořád nemáme, chtěli jsme sehnat vlastní zlato a dáme je udělat na zakázku (platit budem až za práci) ale ještě jsme neměli dostatek zlata, tak snad už to zařídíme v pátek 😬 .

• Ahojte dievčatá :o)
    obracaiam sa na Vás s prosbou, a to hlavne na tie ktoré sú z TN a majú svadbu vo Farskom kostole pod hradom.
    Rada by som sa dopátrala k Vám z dôvodu výzdoby kostola, kedže mi p. kostolníčka nechce pomôcť pri hladaní dalších párov ktoré budú sobášené v tetno krásny deň, bud pred nami alebo za nami....
    Nájdu sa tu nejaké?? Please help....
    Prosím ozvite sa....
    Ahojte.... a mimochodom už sa nám to blíži 😃

• ahoj všichni no utíká to strašně rychle a to za chvíli bude jen měsíc do svatby no to je teda 🙂
    zítra jdeme domlouvat s kuchařem to jídlo takže potom písnu jak to dopadlo
    no a holky piště jak jste pokročily 🙂???????ahhhoooooojjjj

• Ahoj holky,tak se taky hlásím 🙂

• ahoj nevěsto zdravím tě 🙂 jak jsi daleko a můžu se zeptat odkud máš půjčené šaty?

• Takže: 🙂
    já mám zařízenou hostinu, prstýnky objednané u zlatníka, šaty,závoj, spodničku objednané přes e-bay,zajistila jsem si kadeřnici a vizážistku (na zkoušku jdu až týden před svatbou-nevím, jestli to není dost pozdě...), nakoupenou netkanou textilii na mašle na židle, ozdobu aut a kostela, fotografa, kameru taky, dneska jela mama objednat zbytek cukrovi.Co ale nemam je svatební oznámení. To teprve ladíme, chceme s fotkou. Fotit jsme se byli, ale ještě to musíme nějak vymyslet. No a potom koupit oblek, kravatu,košili, vestičku ženichovi 🙂.A nějakou výzdobu (svíčky,ubrousky,okvětní lístky), dělám svatební noviny a ještě pořešit dáreček pro hosty. A musím sepsat nějaký seznam darů. Aspoň pro kamarádky, od kterých nechci peníze...takže asi tak 🙂

• standici : a jakou máš tu tkaninu na ty židle ? kde jsi to koupila a jak se to přesně jmenuje???

• víš co jsem koupila? Koupila jsem si normálně v zahradnických potřebách netkanou textilii. Pořád jsem hledala levnější variantu vizelínu a těch oranz, až jsem objevila toto, co dáváme na záhony a vypadá to úplně stejně, jen je to o polovinu levnější. Dělá se to i v bílé barvě, což je přesně to, co potřebuji 🙂
    Jmenuje se to netkaná textilie. V Hypernově to stálo 60kč 5m*1,6m, ale prodává se o i o polovinu levněj. Tam jsem to kupovala jen na vyzkoušení jeden kus. šířka 1,6m vyjde na 4židle, délka 5m, tak na 2.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov