Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Topa :-) no ukaž ty krabičky jsem zvědavá :-) pochlub se
Odpovedať
Profilova fotka
Až večer,nemám čas. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasně budu se těšit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dofrasa,teras som si spomenula,že drahý má všetky krabičky v robote,lebo ich dokončuje.Takže asi až zajtra.Sorry.
Odpovedať
Profilova fotka
ok v pohodě :-)
Odpovedať
Ahojte babenky!No konecne nam uz ide net, po dlhych voolaniach a este dlhsich cakaniach aspon ako tak ide ;-) !Ako sa mate??Uz mate zajednane vse? Nam prave minuly tyzden bola mamina vyzdvihnut obrucky-vyzeraju presne tak ako sme si predstavovali, alkohol uz tiez nakupeny a svadobne boty objednane-nastastie.Takze my uz pomalicky finisujeme ,ale nie este uplne, este nam chyba nealko a tak nejak dat dokopy vyzdobu a menu!Ako ste na tom vy???Pekny dnicek?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak dnes ideme konečne kúpiť poháre a podbradníčky.Potom odfotím a dám do albumíku. :-D Teším sa.Tak sa ozvite ako vám to všetko ide. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ide nám to pekne od ruky :-D , ja som konečne zohnala popolnočné šiatky a aj oblek pre drahého topánky a popolnočú košeľu (doma sme zistili, že nezapne vrchný gombík :-D :-D ) už len starejšieho, lebo ten nám nejako vybuchol a obrúčky, pretože ich musíme dať robiť...dúfam, že to stihneme.. topa, no chýbala si nám tu, dúfam, že si oddýchnutá a pripravená na najväčší nápor stresu.. :-D ako sa máš??
Odpovedať
Profilova fotka
petkoo: Ahoj áno som riadne oddýchnutá a už ste mi chýbali.No to áno teraz nás čakajú najväčšie stresy,ale nikdy na ne nezabudneme. :-D My sme si včera boli pozrieť obrúčky,máme 2 a už sa len rozhodnúť.Ešte nám treba pre drahého košelu a topánky,ale aj tie sú už v podstate vybraté,len ísť kúpiť.A ešte aj tak ostáva doladiť kopu maličkostí. :-D Ale v tom sa ja celkom vyžívam.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už mám tie naše krabičky v albumíku,tak kuk. Dnes sme nakoniec nič nekúpili,pretože celý týždeň je obchod zatvorený.Takže smola.No akurát som si vybavila nechtíky. :-D
Odpovedať
halo babiky ste tu??? konecne sa to rozbehlo pisala som pisala a ziadn odozvy...ste tu ? mam novinku a chcem sa s vami o nu podelit...ak mate zaujem pravdaze :-)
Odpovedať
emmilly cauko pisala som ti na icq ako sa mas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
emilly? Tak sem s tým,som zvedavá
Odpovedať
ahojky...tak maaaam saty na redovyyyyyyyyyyyyyyyyyy. ....tesim sa,....uz som ani neverila...
Odpovedať
asi pre vas nie moc bvelka novinka...co????
Odpovedať
ahoj luci...ja som ti odpisala len mi nieco napsialo ze nejde odoslat ci co neprislo ti nic??? topa: ako sa mas??? ako bolo ??? dlho si tu nebola, bolo smutno...
Odpovedať
vcera som mala taky super vecer...urobila som prekvapenie pre radka...vecera pri svieckach,...juj taky bol zlaty vobec neckal, som sama, sestra je v tatrach tak si to uzivam...normalne skoro sa rozplakal...
Odpovedať
Profilova fotka
Emilly tak to sa teším s tebou. x-) Ja budem mať kroj :-D .Á ta večera musela byť naozaj super. Na dovče bolo perfektne,no trošku nevyšlo počasie,keďže sme boli stanovať a 2 krát sme utekali,lebo nás vytopilo,resp. zaplavilo a skoro nás zobrala voda. :-D
Odpovedať
jujha...ale muselo to byt super...juj keby si vedela, rades totiz pracuje na kamionke...pauzoval u mna, tak soms a ho pytala co si prosi papat este v nedelu, lebo v pondelok by som to nestihla akedze robim do pol 5...tak som mu urobila masko na kukurici...a tie sviecky vinko...no proste super...tesila soms a a hlavne z toho ze mu chutilo,...nevedel co skor ci sa vrhnut na mna alebo na jedlo...poslem ti este ip
Odpovedať
Profilova fotka
jééj,tak to ti verím,že to bolo super.Musel byť úplne paf. :-D Aspoň vie akú dobrú žienku si berie.
Odpovedať
by skusil nevediet...ved za 5 rokov mohol zistit... hi vy ste ako dlho spolu? uz sa nam to krati ze? ako postupujete? nebojis aa? mne sa v kuse snivaju somariny... odofitm satky zajtra a dam do albumu tak potom ak budes chciet pozri si...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme spolu už 6rokov a pár mesiacov. No ten čas riadne letí,veď už len 1mesiac 1týždeň a 1 deň.Strašne sa teším.A čo obrúčky už máte? My ich ideme kúpiť budúci týždeň.
Odpovedať
my ich uz mame asi od februara...ci kedy...uz na nich len pozeram a ksuam a skusam...kad ides dat robit nechty?vy ste boli na dovolenke dlho co? ci sa mi len zda? skoro nikto tu nechodil...nemala som s kym kecat a podelit sa o radosti
Odpovedať
Profilova fotka
Mám jednu kámošku,takže ona mi ich robí.No na dovolenke sme boli vyše 3 týždňov. :-D
Odpovedať
vaaaa super...my nejde nikam...mam este jednu novinku...ale ta je ovela lepsia...ip
Odpovedať
Profilova fotka
ok,čakám.
Odpovedať
Profilova fotka
emmilly: Tak ja si idem ľahnúť,zajtra strážim malé krsňa,riadny šibal je a dá mi zabrať tak sa naňho musím vyspať.Zajtra sa teším na šaty čo si pozriem v tvojom albumíku a potom pokecáme,tak zatiaľ papa a brú nôcku. :-)
Odpovedať
oki moja...tak pa a krasne snicky...
Odpovedať
a s tymi detmi to pznam ja mam dve neterky 2 a 3 rocne takze viem co to je a poviem ti tiez niesu anjeliky
Odpovedať
Profilova fotka
Topa : ty krabičky jsou krásné to vám ale muselo dát pěknou práci :-) kolik jste jich dělali? Prstýnky už máme asi od března a taky si je zkouším a kochám se , ale radči je mám tedka schované u rodičů abych se na tě pořád nedívala a neprohlížela si je :-) Holky kolik máte dortů? a jaj budete dělat výslužky a kdy je budete rozvážet? den předem ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?