Svadba 20.09.2008

20. sep 201012070
  • jeeeeeee to ti verim 😃 my sme sa tiez strasne tesili a bolo to super 😉 aj som si poplakala,ked ma pred vsetkymi ziadal o ruku 😵 😵 😵

• Tak teda na to som zvedava aj ja ako ma poziada o ruku 😃 Dufam,ze to bude pekne

• dobre raaanko 😬 urcite to bude kraasne 😃 dnes je taky pekny slnencny den, sa tesim z toho. Asi pojdeme niekde do prirody 😉

• Sponzor fóra
  • My budeme doma,budeme mat navstevu, 🙂

• Ako vznikla tvoja prezyvka angyalok? 😉 ak to nieje tajomstvo

• Angyalok znamena v slovencine-Anjeli 🙂 Taka bola moja prezývka na nete kde sme sa z buducim manzelom zoznamili.

• Juuj to je pekneee 🙂 ja som rozmyslala co to moze znamenat ale nebola by som nato prisla 😉

• Ahojte nevesticky 🙂 Aky ste mali vykendik?

• Caute výkend bol krásny ale krátky,škoda.Boli sme na chalupe 🙂

• ahojte, my sme sa mali tiez fajne,v piatok sme mali dovolenku, tak sme dlhsie vikendovali, vonku bolo krasne tak sme to vyuzili 🙂

• Ahojte, no my sme boli s drahym v piatok v BA pozriet Lilianku do nemocnice, v sobotu sme sa sli pobicyklovat a v nedelu sme sli na nakup do Metra...
    Inak nic noveho... Vy mate nieco noveho ohladom svadby???

• Čaute zajtra konečne ideme pozrieť sálu,tak sa veľmi tešíme.No začnem novú tému, a čo svadobná noc.Zaujíma ma keď svadba skončí okolo 5:00 tak čo,a príklad len do 9:00 máme rezervovanú izbu.To je dosť smutné.Dajte vedieť,papapappa

• No my sa vyspime urcite v spolocnom bytiku a v nasej uz manzelskej postely... 😉

• 🙂 baby vy uz riesite svadobnu noc 😃 my budeme mat izbu v penzione ale este neviem dokedy sa budeme musiet vypratat 😉

• No musíme predsa všetko predebatovať a to je dosť podstatná vec. 😉 😉 😉

• Sponzor fóra
  • veru veru 😃

• lilusiatko a akú budeš mať výzdobu,akej farby? 😃

• Baby chystate sa maj aj tradicne zvyky,odobierku, rozbijanie a zametanie taniera, spolocne papanie polievocky, odcepcenie atd.? 🙂

• Topa no my zvazujeme vyzdobu - bud oranzovu alebo ruzovu... Lenze v takej farbe by som chcela mat aj popolnocne saty, tak asi to vyhra ruzova farba, lebo oranzove farby mi nesedia 😐
    A co sa tyka tradicii, tak budeme mat vsetko, nas starejsi to vsetko ovlada, len sa s nim vopred dohodne, aby o "panenstve" nic nehovoril, kedze uz mame babatko 😵 Aj ked poviem vam, po porode som sa citila ako panna 😬

• Kotenko ruzova je naadherna farba, ja ju mam tiez velmi rada 😉 inac ta velmi obdivujem,ze uz mam porod za sebou, ja sa toho porodu riadne bojim,ale budem mysliet na to babatko a vydrzim to 😵

• Presne tak, treba mysliet na babatko a ani nebudes vediet a budes mat po tom.. Je to krasny pocit mat babatko... Inak uz mame 6 tyzdnov a 4 dni a mame 2 560 gramov 😵

• jee tak pekne priberate 😉 gratulujem a nech to takto dobre ide dalej

• kotenko a ake chcete mat obrucky? my budeme mat z bieleho zlata nejake jednoduche 🙂

• dakujeme... 😵
    nehnevajte sa, ale vybrali sme si s drahym filmik, tak ideme pozerat DVD, tak papa zajtra

• ppa 🙂 my ideme kukat superstar 😃

• kde ste, baby??? Ako pokracujete s pripravami??, My nemame nic nove, dokonca ani ohladom Lilianky... V piatok ideme konecne kocik kupovat, tak sa tesim, ze budem s nim po byte jazdit 😃 Inak v tyzdni ideme obehat svadobne saly, tak sa tesiiim a buduci tyzden idem na skusku siat, rozhodla som sa, ze si cez ebay saty kupim, len musim vybrat strih siat osobne...

• Čauky, my práve prekladáme nábytok,to je moja záľuba.Ohľadom svadby nemáme nič nové. 😢

• Topa, ak my to radi robime, len nato treba cas, ten bohuzial v poslednej dobe nemame... Ale pred vianocami planujeme zmenu v bytiku

• Aj sa pri tom zasmejeme 😃 😃 😃 a tiež nám neostáva veľa času,škola,práca a atď.

• Noo to chapem...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk