Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Halooooooooooooooooooooooooooooo ozivujem temu, baby, co mate nove??? My ohladom svadby nic, v byte sme si kupili do spalne skrine a pre lili sme konecne kupili kocik, tak sa vytesujem. Co sa tyka Lili, tak to nie je az take ruzove, asi jej budu robit dalsiu operaciu, mozno az dve... ;-(
Odpovedať
ahojte :-) * kotenko: drzim palce aby ste to s Liliankou vsetko zvladli a aby sa jej darilo a pustili ju domkov za vami x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute,no my máme konečne sálu,a okrem toho nič nové.No zajtra sa dozvieme ohľadom hudby.Kotenko držíme prsty aby s Lili všetko dobre dopadlo.
Odpovedať
Dakujeme... My co sa tyka saly - rozmyslame, ktoru by sme brali...
Odpovedať
Profilova fotka
A ako ste pokročili s prípravami? kotenko: Ako sa má Lili?Dúfam,že už je v poriadku :-)
Odpovedať
Topa, mala sa zle, ale uz je to ok, zas ju operovali, robili jej tracheotomiu. dr sa ale vyjadrili tak, ze bud bude na kanyle cele roky a bude stale v nemocnici, alebo jejspravia tracheostomiu a pojde domov... tak po konzuzultacii s dr sme zhodnotili tracheotomiu, teraz je uz lili operovana, v piatok jej budu vymienat kateter a o tyzden by som mala ist za nou a zaucat sa s nou a potom by nas uz pustili domov.
Odpovedať
Profilova fotka
ÓOOOO tak to mi je ľúto, :-( ale neboj všetko dopadne dobre :-) ,bude zdravá ako buk. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čauky tak ako ste pokročili s prípravami?Dajte vedieť :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Halóóó tak čo nikto nič? ]-( ]-(
Odpovedať
Topa, no ja nic nove a baby neviem, neozyvaju sa ]-( Uz sa tesim ked budem mat Lili doma, dnes som jej kupila zimnu ciapocku, tak sa vytesujem :-N ale ako osm pisala - ohladom svadby nic nove :-|
Odpovedať
ahojte baby :-) kotenko velmi vam drzim palce aby bolo Lilianke stale lepsie a lepsie x-) ani my nemame ohladom svadby nic nove :-) uz sa veeelmi tesim na buduci rok na skusanie siat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čauky my máme sálu,kostol,kameramana a včera som bola na obhliadku svadobných šiat,len tak pre srandu :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte :-) Tak naše zásnuby dopadli perfektne,všetko bolo super no a keď ma budúci manžel žiadal o ruku som myslela ze sa zbláznim od stastia. :-) No a ohladom svadby taktiež nemám nič nové.
Odpovedať
A ako ta poziadal, angyalok??? Pochval sa nam ;-) Srdecne vam gratulujeme aj s Lili... No my mame asi taku novinku, ze sa vziat nemozeme, pretoze drahy nema trvaly pobyt, ma iba prechodny ]-( ;-(
Odpovedať
Ahoj kotenko :-) to vazne sa nemozete vziat lebo ma v PE len prechodny pobyt? ci ako? nechapem tomu :-)
Odpovedať
Lebo sak svadbu mozete mat tak kde chcete,nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) No klakol si pred omnou a povedal ze som jeho anjel a ako velmi ma miluje ze chce aby som bola jeho manzelkou ;-) Bolo to krásne. Ja som este nic take nepocula ze ked niekto nema trvaly pobyt sa nemoze ozenit :-|
Odpovedať
angyalok :-) tak to muselo byt naadherne 8-) :-D moj sa pred vsetkymi postavil a povedal,ze ma velmi miluje a chce so mnou stravit cely zivot :-D a obom nam tiekli slzicky |-| su to zazitky, na ktore nezabudneme,ze? ;-)
Odpovedať
Ahojte holciny, mohla bych se k vám taky pridat? Sice to jeste nemáme na 100% jisté, ale snad budeme také termín 20.09.2008 (prípadne o týden pozdeji, to se jeste ukáze) ;-) Koukám jaké jste pilnusky a co uz máte vsechno zarízené - to my nemáme jeste vubec nic - jen pár favoritu na obrad a hostinu, které se postupne snazíme objet a vybrat si to nej, nej, nej :-D
Odpovedať
Drahy nema vobec trvaly pobyt, ma iba prechodny... ]-(
Odpovedať
Lucinda, vitaj medzi nami ;-)
Odpovedať
ahojteee * lucinda: :-) ako si Lucka tak si moja menovkyna :-D nech sa dobre dari s pripravami ;-) *kotenko: tvoj drahy nema na Slovensku trvaly pobyt? tak to mame chapat? :-)
Odpovedať
Ano, nema T.P. na SVK
Odpovedať
Aha :-) ale to by podla mna nemal byt problem, treba zistit ako to robia tie baby, co si beru Anglicanov, Irov, Nemcov atd. :-D
Odpovedať
Ahojte babulky, aj my sme s drahym mali mat svatbu 20.9.2008, aj salu mame zajednanu aj obradnu miestnost rezervovanu, ale vyskytol sa mensi problem. Tri tyzdne pred tym ohlasili prave dnes svatbu moj bratranec so svojou nastavajucou. My sme termin povedali v lete a oni teraz. Moj drahy zuri, lebo nechce aby sme boli my ta druha svatba, lebo na nas sa doslova cakalo, kedy po tych rokoch do toho praskneme :-N Okrem ineho bratrancovu nastavajucu nemusime nikto z rodiny, a trosku to vyzera ako naschval. Poradte co robit, mam zmenit termin? :-(
Odpovedať
ahoj Nataska :-) tak to je hnusne od toho bratranca...ak sa vam vsak paci vas termin a mate uz toho tolko zajednaneho tak to nemente...aspon budu ludia porovnavat svadbu bratranca s vasou a budu vidiet ako je na vasej svadbe lepsie :-D ale yase ak to moc vadi tvojmu nastavajucemu tak to zmente :-) drzim palce aby ste sa dobre rozhodli x-)
Odpovedať
dekuji vsem za pekné uvítání x-) lilusiatko, más pravdu, jsme jmenovkyne ;-) kotenko, budes si brát cizince? muj snoubenec je z Rakouska, kde spolu uz peknou rádku let zijeme a on taky nemá trvalé bydliste v CR, co mám zatím informace z matriky, tak se sice platí vetsí poplatek, ale jinak není problém, jen pokud neumí prítel cesky/slovensky, tak vám to jeste musí nekdo pretlumocit ;-)
Odpovedať
Baby, vy ma nechapete. Mojho draheho rodicia odhlasili z bytu a teraz nema nikde trvaly pobyt, ma iba prechodny pobyt nahlaseny v byte, kde sme v podnajme ]-(
Odpovedať
aha!!! a v tom bytíku, kde jste ted, si nemuze nahlásit trvalý pobyt???
Odpovedať
Nie, tu ma nahlaseny iba prechodny pobyt... Takze to vyzera tak, ze budeme sa musiet stahovat aj s lili do nejakeho bytu, kde bude moct mat tatinko trvaly pobyt... ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?