Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahojte ... veľa veľa práce ale občas nakukujem 😉

no s tým pierkom to je dobré vedieť .... takže kvetinárka všetko pripraví ... uf oki ... len aby sa mi moc netriasli ruky a pripla ho dobre ... 😃

a vy ako?

• nove? co ja viem - napriklad nas Muro uz ma ocko ok, a dneska som bola na poste pre balik zo zvieratka.sk, dosli mu konecne hracky a krmivo 😃 vcera sme s Tomom hrali na zahrade badminton, a normalne dosiel za nami (predtym dozadu nechodil), a zacal sa splhat po stromoch, no sranda 😃

objednala som si krizik na svadbu, vraj ho posielali este 17-teho, mne neprisiel z posty ziadny listok, ze ho tam mam, rano som tam bola, ze taku zasielku nemaju . . . som im pisala, ze ci sa nahodou nevratil naspat, som zvedava . . . a hlavne ked mi to suri, je posta neschopna 😛

• ahojky dany....no ja som sa trosku napapala a mam siestu 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • dany - menovky hotove?

• domi - siesta je dobra vec 😃

• jeeeeej to super domi..... sak je nejaka macka a macky sa lubia skrabat po stromoch 😃 😃 😃
    aj mne prave dorazila knizka nateraz posledna 😃

a o poste ani nehovor je to des, mne tiez tak jedna zasielka meskala

• domci - ja vieeeeeeeeeem 😎

• konecne cisty vzduch 😛

• najvyssi odisiel? 😉

• domi - nam sa teraz stale menia postari, a ked nieco objednavam pre seba do firmy, niekde nenapisu na obal firmu, len meno, a oni potom nevedia, ze komu to patri, a su statky-zmätky z toho 😦

• domi - hej 😃

• booooze to ja tak neznasam tu nasu postu ,ale fakt....sak jedna nasa postarka tam robi uz asi 100 rokov a vie ze u nas su dva petrovia sarmirovia a zakazdym spletie postu pre mojho oca a pre toho druheho 😠

• no domi - menovky mi zamietol drahy ... že taká blbá vec 😠 tak neviem ....

bola som si odskočiť na fornetky - mňamku chi 😃

• dany - aj ja som mala takyto obedicek, som vobec nemala chut na nic normalne 😞

• dany - mne hovoria všetci, že načo - máme síce málo ľudí, ale čo ja viem, napríklad nechcem aby babky a dedky sedeli na konci stola alebo čo . . . a pri veľkej svadbe sú podľa mňa menovky dôležité - chlapi tomu prd rozumejú 😛

• Sponzor fóra
  • baby mna obed este len čaká - morčacie prsia v cestíčku 😃

• no jo vidíš a ten môj hovoril, že to bude iba chaos z toho, že každý bude hľadať kde je napísaný a že keď sa nebude niekomu páčiť pri kom sedí, tak sa to bude vymieňať alebo tak ....

tak teraz neviem, 😞 babo raď 😐

• čo ja viem, my sme boli v júni jednej známej na svadbe - mali čo ja viem cca 80-100 ľudí, a pri vchode do sály stála jej sestra (ktora mala prehlad, kto kde sedi), a kazdemu hovorila, kde si ma hladat miesto . . .

• a niekomu sa nemusi pacit kde sedi, ani ked menovky nebudu . . . 😛

• hm -- pravda .... tak som fakt mimo z toho ... ešte skúsim popracovať na tom s Peťkom 😉 nejak ho zmáčknem 😃 uvidím či sa mi to podarí ...

• no je to na tebe, ved 13-teho uvidis, co bol a co nebol dobry napad 😃

• 😃 😎 presne .... veĎ svet sa nezrúti kvôli tomu ...

• ani sa zem neprestane točiť 😃

• dominicka tusim poctivo maka, alebo co 😛

• hm, tiež nad tým premýšľam .....

alebo už vyhadzuje kopírku a tlačiareň von oknom 😃

• či to zbiera po kúskoch 😉

• može byt 🙂 mne akurat doniesol ujo ten morčaci rezen - no neviem z akej je to morky, ale ma asi pol metra 😃
    idem sa s prepačenim prežrať 😃

• dobrú chuť teda 😉 do zmorkovania 😃

• domi - to urcite 😃 😃 😃 😃 pisem si s majusikom dorazila s dofci konecne 😎

• dobru chuuuuuuuuuut 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.