Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ďakujeme dominika a aj my vám želáme všetko len to najlepšie k výročiu!!! o darček sa nám páni manželia patrične postarali 😃 😃 😃 ,len my si na neho budeme musieť o niečo dlhšie počkať ako vy 😵

• @lentilkabj  nzc 😵 a s tym darcekom si to vystihla! 😃

• @domika007  blahoželam 🙂 o chviločku bude už aj darček doma🙂

• Sponzor fóra
  • ahoojte 😎 ten cas neuveritelne leti..... ono su to uz dva roky??? normalne tazko uverit 😃

aale vsetkym blahozelam - aj tym, co to este caka 😎 😃

• jeeeeeej, ono to tu zije 😵 potesena som... bo som myslela, ze tato tema je uz niekde zapadnuta 😛
    tak ja oneskorenec @jika80  vsetko naj naj naj, @domika007  aj tebe vsetko najsamfasa a samozrejme aj @lentilkabj  vsetko uplne ze naj.....

• @janocka  ono to tu sem ta zije , Jani 🙂

• @ivka219  no ved vidim, ze sem-tam daky prispevok... no to ma tesi, ze sa na tuto temu nezabudlo...
    a ty ako - svadobne pripravy v plnom prude? 😉

• @janocka   jani , ani nie , zaklad mame , a na ostatne je čas ....netreba to prehanat ...

• @ivka219  dakujem ivik 😉 na ten darcek sa asi tesim najviac 😃

• @persepolis  
    @janocka  diky baby 😵

• @domika007  dodatocne dakujem 🙂 a blahozelam tiez k vyrociu 🙂
    @lentilkabj  aj tebe moja vsetko naj k vyrociu 😉
    @persepolis  dakujeeeem a uz sa tesime na tvoje fotky o ten rok a nieco 😉
    @janocka  dakujeme 😉

• @jika80  nzc a aj ja dakujem! 😃

• kočky ďakujem za blahoželania 😵 a dodatočne prajem jitke všetúčko najlepšie k výročiu 🙂
    som slamená vdova celý týždeň,tak oslavujem sama 😐 ,teda s mojim synáčikom v brušku 😵

• caute. 🙂 ale to tu pekne flakame.

• @ooo  neflakame , kdeze 🙂

• Sponzor fóra
  • @skipinka  , @janocka  baby dodatocne vsetko naj k vyrociu 😵 nejako nestihackujem, ale tak chapete, ze preco 😬 😃

• @lucinka4  vsetko naj k vyrociu 😵

• @domika007  dakujem za blahozelanie 🙂 a som v soku,ze tu to zije 😃 no,idem zistit,co vsetko som vramci debaty zmeskala 😃 😶

• caute zase. 😃 dnes to mame za 2 mesiace. mali by sme tusim uz aj nejaky chlast zacat kupovat. jedine co zatial mame je 6 flias hrusky. 😬 a zisiel by sa uz aj pozriet oblek matiskovi.

• holaaaaaaaaaaaaaa 😃 😃 😃
    boooozinku, ako to leti 😃 o chvilku budes dalsaaa pani v partii 😃 😃 juchuuuuuu 🙂

@ooo  nooo inak ten oblek by nebol zlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 juuuuuj, aj alkohol by boodol 🙂 ale tak pre slovaka je hruska zaaklad 😉

• @persepolis  ja mam stale pocit, ze sa to vlecie. ale asi tym, ze tie pripravy nejak neprezivam.

• @ooo  😃 😃 vsak o je spravny pristup....este keby si bola hystericka vydajactiva zenskaa ..ajeeje 😃 😃 😎 to by bolo s tebou na nevydrzanie 😃

• @persepolis  by ma matis nakopal do zadku. 😃

• @ooo   😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 si to viem predstavit 😃 😃 nooo ja to nejdem moc prezivat, len pokial budu zakladne veci, tak budem spokojna 😃 😃

• @persepolis  ja ani neviem, co sa da na tom tak prezivat. akoze hej svadobne saty si obliect bol super pocit a este obrucky si furt doma skusam. 😃 ale asi tym, ze niektore veci nam riesia v restike a ostatne sme pomerne rychlo vybavili, tak mi to tak nepride.

• halo. 🤔

• @ooo   hallo , hallo , hlasim sa🙂

• caute baby. od jula tu ziadna nebola? 🤔 to bolo, ked sme tu vypisovali od rana do vecera. 😃

• kukuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😃 😃

• @persepolis  cau zase. 😃 ani sa ta nebudem pytat, co mas noveho. 😃
    nasteluj si v profile datum armagedonu. teda ak nechces robit tajnosti. 😃 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov