Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • NO nato ma len manžel uvedomil a povedal mi vieš vlastne že 14-ho je valentina 😮

• @janulkaadusko  😃 a ake ste mali pocasie?

• NO SNEžILO ALE INAK SA V CELKU DALO DRžIM PALčEKY ABY AJ VáM VYšLO

• Sponzor fóra
  • vidim baby , že to tu začalo žiť , tešim sa🙂

• @ivka219  ahojky ivik, no jo, trosku sa to tu rozbehlo 😉 a vy co ako pokracujete s pripravami? ci este je skoro?

• @domika007   no v podstate mame este cas , miestnost mame to je zaklad , a ostatne zacneme riesit v lete

• @ivka219  nj, miestnost je teraz nutne aj rok dopredu rezervnut, lebo su dost obsadene 😐

• @domika007   hudba je teoreticky dohodnuta , lebo su to folkloristi s ktorymi snubenec spieva , a kameru nechceme , a zvysok ma cas

• @ivka219  tak potom fajn, este mozno co by nebolo zle rezerovat skor je fotograf

• no to bude kamos , tak toho tiez zarezervujeme skor 🙂

• @ivka219  jaaj tak potom to je super, vsetko je v podstate vybavene 🙂

• ano , na farbe vyzdobe sme sa zhodli , na obruckach takisto , tak ani nemame co riesit ,

• @ivka219  ste sa proste nasli 😎

• @domika007   to ano , vsak sme sa zasnubili po 5 mesiacoch vztahu

• Sponzor fóra
  • caute. 🙂

• @ooo  cau maji

• @ivka219  ahoj ivka. aj som nejak tusila, ze tu este niekto bude. 🙂 co mas noveho? ako vikendujes?

• no kto iny , než my🙂 uz sa tesim ze sa vikend konci a v utorok na obed uz idem konecne po 2 tyzdnoch domov 🙂

• @ivka219  este si stale v rakusku?

• este ano 😞

• @ivka219  v utorok ides domov a potom zase kedy ides naspat?

• 8.3.

• @ivka219  a zase na 2 tyzdne? polovicka si ta moc neuzije.

• @ooo  no neuzije , ale zatial na vyber nemame , ale riešime to hladanim prace na svk. ale peniazky na svadbu potrebujeme

• @ivka219  
    @ooo  caute, no sak, ale teraz to tu musite rozbiehat vy,ved ste nejake buduce nevesty nie? 😛

• @domika007   no sme , ale budeme radi , ak sa k nam pridate🙂

• @ivka219  jj, ved viem, len vy ste tu o takom case, ked ja uz davno spim 😬 😃

• @domika007   tak vy teraz musite vela spinkat , aby ste boli silny🙂 kedy je ten den D ?

• @ivka219  nj, este ze cez den ma ten spanok nejako nepremaha 😬 vychadza to na 28.5.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov