Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • jeej to muselo byt super 🙂 my sme boli tiez trosku vonku a pak na nakupoch, mangel mal v tyzdni narodky , tak si bol darcek kupovat 😃

och joj, kto by to povedal, ze bude take tazke najst normalny byt 😒 ale tak drzim palec, nech sa daco dobre najde

nove? aj nist asi, tiez chcem rozbehnut plany s byvanim konecne a tak...

• leni - sa aj pomaly s tebou lucim, frcim na postu 😒 odpisem do Ip 😉

• domi-ved ani mne by to nenapadlo,ze to bude taky problem 😞 ....peknyyyyy vecer 🙂 🙂 ...papaaaa

• Sponzor fóra
  • ženičky, dodatočne vam blahoželam k výročiu 🙂

• Jeej ivka vitaj spat 😵
    a dakujem 😉

No co ako v novej praci?

• Domi vyborne 🙂

• to bola siahodlha odpoved 😃

• caute, caute.... som sa jaksi nedostala ku gratulacii tu, takze oneskorene ale predsa vam gratulujem 😵

leni - ten byt co vyzeral tak nadejne padol? no to je na **** , ze s tymi bytmi mate tolko starosti 😴 (vyhviezdickovala som sa sama 😛)

• Domi , ale postačujuca 🙂 ale nie mam sa fajn , zvykla som si , babka je v pohode , vcelku samostatna , tak tam chodim na 14 dnovu dovolenku 🙂

• jani - vdaken 😵

ivik - ved jasne, ja len, ze som zvedava, ako sa ti tam dari a tak...a to je hlavne, ze je vsetko ok, len tak dalej a teraz si doma?

• ano teraz si uzivam volno doma , tam este nemam net , ale na najblizsom turnuse uz zacnem na tom pracovat

• ja by som bez netu nevydrzala 😃 a na ako dlho si teraz doma?

• no ja som musela 20 dni bez netu vydrzat , teraz som doma na 16 dni 😉

• no to je fajn, ze si doma na tak dlho 🙂

• no teraz este oddychujem , ale na buduci tyzden sa uz asi zacnem nudit

• Sponzor fóra
  • Fuuuha nasa tema uz pomaly na konci 3-tej strany 😮

Tak, ale k veci 😃 Gratulujem k 1.vyrociu nasej Janke a Skipinke, poriadne to oslavte 😵 😵

• jeeeeeej domi, dakujem za gratulaciu 😛 jaksi nebol cas sem nakuknut skor..... dikydiky moc, ze si si spomenula aj tu 😛

• jani - nzc predsa 😛 ja som si spomenula az po taninom prispevku na istej socialnej sieti, inak by ma to asi nenapadlo sem napisat 😬

• Bre ranko

nasej Lucinke zelam krasne 1. vyrocie 😵 😵

• ja zas oneskorene, ale predsa.... tiez praje Lucke vsetko naj k vyrociu, nech sa dari a Simonka nech nadalej rastie do krasy 😵

myslela som na to, ze sem napisem, ale vzdy mi to napadlo ked som akurat cas nemala 😬

• jani - vyhovorky 😮 😛

a co je inak nove? 😃

• ano, ja sa vzdy viem vyhovorit 😃

ze co nove... no nic take, iba ak to, ze toto je 11 111 prispevok a nemusim trpnut ci ma niekto nepredbehne pri jeho pisani ako takto pred rokom ked este bola stara tema a prispevky pribudali jedna radost 😃

a ty co nove? mozme tu takto viest dialog my 2, kedze sem nik iny uz (asi) nechodi 😃

• to je pravda, v tom si macher 😃 😛

jaaaj no dockala si sa, takze gratulujeeeem 😵 😵 😵

ja nista nove, vsetko po starom, vela robotky, nestiham a taaakoz....noo ved mozeme, ja s tym nemam problem 😎

• bry den 🙂

jani - tak co ponuka na vykecavanie vo dvojici stale plati? 😃 😛

• aaaaaaa polka tretej strany, uz je to velmi zle 😮 😴

• caute baby , nahliadla som sem s pocitom ze asi to ani nebudem vsetko citat za ten cas co som tu nebola , a pozeram, ze tu ani niet co citat 😞

• ivka219 - nuz, je po svadbe, cast sa presunula na kona, cast sem uz nechodi a dalsia cast sa vykecava na FB 😬

• ahojtéééé,po sto rokoch som sem nakukla a spomenula si na tie dlhé,predlhé večery strávené v tejto téme 🙂 a už je to tak dávno a fuč 😞
    niekedy by sme si to tu mohli aspoň jeden večer zopáknout 😃

• sem este aj niekto chodi? 🤔 to boli fakt casy... 🙂

• baby, nahoda, zavitala som sem po sto rokoch a suhlas s bronou, kde su tie vecery, a dni,ked som tu bola nalepena... 🙂
    a inak stretka ako bola predminula sobota musime davat castejsie 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov