Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • no nie je to daleko , takze to cestovanie by nebolo az take hrozne

• no to je pravda hlavne co sa tyka cestovania a domov budes dochadzat autobusom ci vlakom?

• zrejme vlakom je to rychlejsie sa dostat takto na druhy koniec Slovenska

• Sponzor fóra
  • ved jasne...ty to mas trosku dalej domov 🙂

a inak co mas nove? teda okrem toho, ze nas zajtra opustas...

• no trosku ano , ale mam segru v BA , tak mozno si tu cestu rozdelim na dvakrat , a snad raz sa dockam i stretka MS 😃
    nove inak ani nic , vsetko po starom

• to je super, a s tym stretkom to mozno nebude take nerealne, lebo janka nieco chysta 😃

• tak to sa tesim , raz by to uz mohlo vyjst 🙂 tak ja sa lucim , este mam povinnosti , pekny dnik , pa

• tiez si myslim 😉 dobre ivik maj sa pekne a drzim palec 😵

• caute babky
    v ramci sentimentalnych spomienok som sem dnes zavitala 😵
    ten rok taaak hrozne velmi ubehol, ale nelutujem, mam najlepsieho manzelicka na svete 😵

• jitus, gratulujeeeeem 😵 😵 rychlo ubehol ten rok, si pamatam akoby to bolo pred mesiacom ked som na teba myslela, ze ako prva sa dnes vydavas 😉

• caute 🙂
    jitul gartulujeeem aj sem 😵 😵
    my to mame tiez uz len za par 😵

• tak aj mna to sem nejak zaviedlo... joooooj, ako sme len jikus na teba mysleli...gratulujeme...oslavte ako sa na 1vyrocie patri 🙂

• asi sa tu zideme v hojnejsom pocte az ked bude dalsia oslavovat vyrocie ale tak to bude coskoro 😃

• jani, asi hej, aj ked nemyslim, ze vsetky budeme oslavovat.. niekto nam z kola vypadol

• kto z kola vypadol? 🤔 ci to myslis tak, ze nebudu oslavovat tie, kt. si svadbu odlozili? 😮

• Sponzor fóra
  • caute 🙂

tani - kto? co? nieco nam uslo? 🤔

• som myslela, ze budem tu posledna gratulovat Lenke k vyrociu, no ku podivu som prva 😛

• jejda, ja som zabudolko 😶 😶 😶 😶
    lenusik stastne vyrocie dodatocne zelam, dufam, ze ste to s petkom riadne oslavili 😉

jani - ty si same prekvapenie 😛

• hehe domi, viacere su zabodolko 😃 ja som na lenku myslela, ze takto pred rokom som to prezivala s nou.... ale jaksi som nemala cas otvorit meča a napisat sem 😛 - prekvapenie, ja viem 😃 😃

• no jo, to je pravda, nase temulda riadne upadla 😦
    dufam, ze si spomenies aj na mna a bronku 😛

• jasne, ja si na vas vsetky spomeniem.... aj na seba 😃

• Bry vecer 😵

dufam, ze sa tu zajtra niekto ukaze ( ze broni 😃)

och joj takto pred rokom, som este doladovala svadobne detaily 😮

• Ako tak pozeram zatial nikto 😃

som prva, takze gratulujem sebe aj lentilocke ( bronke) k nasmu prvemu vyrociu 😵 neskutocne rychlo ten cas leti 🙂

• awojte baby...prosim vas poradte mi mam taku dilemu myslite si že by nas oddali aj v piatok???da sa to vybavit na matrike...bo polku rodiny mame v anglii a možu priletiet jedine na piatok 23.jula a ja važne neviem dakujem

• gerci90 - tvoj prispevok sa do tejto temy nehodi 😬 opytaj sa radsej tu 😉
    http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=6998

• domci - vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😉

• jitul - dakujeeem 😵

• ahojteeeeeeeeee babulky moje....dodatocne dakujeeeeeeeeeem velmi pekne za gratulacie a ja pripajam tie moje k vasim vyrociam 🙂 ...normalne nemozme uverit,ze takto pred rokom sme stresovali,ze sa blizi nas den D a teraz uz oslavujeme prve vyrocia 😃 🙂 ...strasne rychloto ubehlo
    a ako ste oslavili?...ja nemam vbec cas chodit na FB,lebo stale riesime to ubytko...ten byt nam padol,teraz sa stahujeme do dalsieho podnajmu,tak som v jednom kole...uz som z toho na nervy 😞 ...uz ani neverim tomu,ze raz najdeme nejaky byt

• lentilocka nasa ahoooj 😵 😵 😵
    nemas za co a aj ja dakujem za blahozelanie 😉
    ano ano velmi rychlo to zbehlo...

my sme to neoslavili nejako vynimocne, ale chceme ist na predlzeny vikend, tak snad sa zadari a urcite dame nejaku dobru veceru 😵 a vy ste niekde boli slavit?

s tym bytom ma to mrzi, snad daco nove najdete 😞

• ahoooooj domcurik 🙂 🙂 🙂

my sme boli na Devine a poprechadzat sa po nabrezi a na kavicke,nic speci,ale pre nas to bol krasny de...Petko mi pripravil obed....a tak....aj my sme chceli ist na predlzeny vikedn,ale nemohli sme,lebo Peto bol chory,tak by sme si ho velmi neuzili...pojdeme inokedy 🙂

vies co,ja uz tomu prestavam verit...aj sme uz mysleli,ze tamten kupime,uz sme cheli zlozit zalohu,ale sme chceli preburat nosny panel,ale to vobec nie je take jednoduche,ako som si ja predstavovala,stalo by to dost penazi,tym padom by sa nam prerabka predrazila,aj cas by sa predzil,tak sme sa na to vykaslali...je to naprdku 😞

a ty mas co nove?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov