Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • dnes som už doma

• no halooooooo.... neverim vlastnym ociam, ze to tu zijeeeeee 😃 😛

• no haalooo si sem prisla rypat ci co?? 😃 😛 😛

• Sponzor fóra
  • Dneska to tu ivka trosku rozbehla 😉

• cau Jani , ja ktorá som svadbu v 2009 nakoniec nemala , to tu musim oživovať 😃

• dobre ranko zelam
    zase sa tu par dni nikto neukazal, tak zachranujem stranku 😃

• bre ranko jitus 🙂

• ahoj januli
    ako sa mame? ja som tuto noc konecne po dlhsom case spala viac ako 4 hodky, tak som svieza uz takto rano 🙂

• Dobre ranko zelam 😵

fuuu...zase som bola v desnej zapche 😠 neznasam toto cestovanie 😦

• domci - a co zase bola nejaka nehoda?
    ja nastastie take nepoznam, len tak ca. raz za dva mesiace sa mi postasti, ze stojim cestou do prace, ci skoly v zapche

• jitul - hej take uplne, ze malicka, ale samozrejme museli byt z toho hned kolony 😦 och joj, doprava v smere do BA opat zlyhala...

a ty co ako sa mas?

• a tak v pohodicke 🙂 som teraz u nasich, tak mamina ma obskakuje a kazdych 5min sa vypytuje, ci nechcem nieco jest 😃
    vcera sme boli na nakupoch v polsku - hlavne kvoli mäsu, sme hroooozne vymrzli, ale mali sme vylet -po 100 rokoch sme isli spolu niekam - ja, brasko a nasi 🙂

• tak to sa mas, je prijemny ked ta niekto takto obskakuje 😃

fiiiha, to tam bola taka zima? 🤔

• noooo snehu bolo, cely cas snezilo a asi -5stupnov, brrrrr

• fuuuuuj...hnusne pocasie 😒
    konecne tu svieti slniecko 😵 😵 ale tak to asi vies 😃 sa vytesujem, hned ma clovek lepsiu naladu, ked sa aj pocasie zlepsi

a dokedy si doma?

• Sponzor fóra
  • hej hej, ja som tiez cela happy, ze konecne slniecko svieti 🙂
    no ja som u nasich do pondelka 23.00 a potom asi dlho zase nie, budem mat toho hrooozne vela, uz teraz mi je zle, ked len na to pomyslim, co vsetko bude treba vybavit buduce tyzdne

• Ahojte. nejde koník, tak reku že nakuknem na svadbu a čo nevidím, vy tu normálne kecáte! To je paráda. Je to trochu nostalgia, takto pred rokom sme tu fičali jedna radosť, denne aj 10-15 strán a žili sme svadbou. Pomaly sa blížia naše prvé výročia, tak by sme mohli zaspomínať. 🙂 🙂

• Jeeej andzi vitaj opat medzi nami 😵 😵 😵
    ako sa ti dari? ako prebieha tehu? 😉

• Krasnu nedelu zelam 😎
    pozeram, ze temicka nam padla na 2.stranu, co nie je az take kriticke, ale tak predsa by to mohlo byt aj lepsie 😃 😛

• Hanba nam!!! 😞
    Polovica druhej strany 😒

• halo halo.... no hanba veru.... cast je na koniku, cast nevedno kde a len velmi malilinka cast sem raz za uhorsky rok napise... ach jaj, takto pred rokom to tu ficalo... no co uz s nami 😒

• hej hej....to je pravda, sak to aj tak ma byt najprv svadba, potom dieta a potom nejaky ten bytik pripadne domcur 😉
    asi by sme si mali dat repete co sa tyka svadby, aby to tu opat ozilo 😎

• ja by som si repete veru dala.... s tym istym zenichom, na tom istom mieste, s tymi istymi ludmi - len by som este asi 4 ludi pridala - no 2 veci by som zmenila.... teda, 1 zmenila a 1 co sme nemali by som pridala.... kedze som si takmer na 100% ista, ze tuto diskusiu cita aj niekto iny, tak nenapisem co, lebo by boli pindy.... ale tak domyslis si snad 😛

• suhlasim...tiez by zenich ostal, miesto tiez, len by som mozno zase menej ludi brala, ale tak co narobim 😃
    jasne chnapem 😛

• caute žienky , opať flakate ? Zajtra cestujem do Rakuska pracovať , tak držte palce 🙂

• ahoj ivik, no jo flakame, flakame 😦
    to uz?? tak silno drzim palec a budem na teba mysliet 😵 😵
    ides sama ci este z niekym? na ako dlho? som zvedava 😃

• Domi dakujem , zajtra rano z BA cestujem s jednou zenskou autom , a potom si ma rodina vyzdvihne , idem na dvojtyzdnove turnusy

• aha...a kam presne ides? dva tyzdne to sa da...ale sak ved vsetko uvidis az tam, ake to bude...ale drzim palec, nech sa ti dari 😉

• idem do Alt Neulengbachu , vsak to , clovek sa to dozvie az tam vycestuje , ale tesim sa 🙂

• to je tusim kusok od viedne, ak som dobre pozerala...cize to nie je daleko od hranic ( ci skor z BA)...ale tak hadam tam bude vsetko ok

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Spoločne pripravíme ozvámenia Vašich snov
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...