Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som už doma
Odpovedať
Profilova fotka
no halooooooo.... neverim vlastnym ociam, ze to tu zijeeeeee :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no haalooo si sem prisla rypat ci co?? :-D :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Dneska to tu ivka trosku rozbehla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau Jani , ja ktorá som svadbu v 2009 nakoniec nemala , to tu musim oživovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko zelam zase sa tu par dni nikto neukazal, tak zachranujem stranku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko jitus :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj januli ako sa mame? ja som tuto noc konecne po dlhsom case spala viac ako 4 hodky, tak som svieza uz takto rano :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko zelam x-) fuuu...zase som bola v desnej zapche ]-( neznasam toto cestovanie 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
domci - a co zase bola nejaka nehoda? ja nastastie take nepoznam, len tak ca. raz za dva mesiace sa mi postasti, ze stojim cestou do prace, ci skoly v zapche
Odpovedať
Profilova fotka
jitul - hej take uplne, ze malicka, ale samozrejme museli byt z toho hned kolony 8-( och joj, doprava v smere do BA opat zlyhala... a ty co ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
a tak v pohodicke :) som teraz u nasich, tak mamina ma obskakuje a kazdych 5min sa vypytuje, ci nechcem nieco jest :-D vcera sme boli na nakupoch v polsku - hlavne kvoli mäsu, sme hroooozne vymrzli, ale mali sme vylet -po 100 rokoch sme isli spolu niekam - ja, brasko a nasi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to sa mas, je prijemny ked ta niekto takto obskakuje :-D fiiiha, to tam bola taka zima? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo snehu bolo, cely cas snezilo a asi -5stupnov, brrrrr
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuuj...hnusne pocasie :-S konecne tu svieti slniecko x-) x-) ale tak to asi vies :-D sa vytesujem, hned ma clovek lepsiu naladu, ked sa aj pocasie zlepsi a dokedy si doma?
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, ja som tiez cela happy, ze konecne slniecko svieti :-) no ja som u nasich do pondelka 23.00 a potom asi dlho zase nie, budem mat toho hrooozne vela, uz teraz mi je zle, ked len na to pomyslim, co vsetko bude treba vybavit buduce tyzdne
Odpovedať
Ahojte. nejde koník, tak reku že nakuknem na svadbu a čo nevidím, vy tu normálne kecáte! To je paráda. Je to trochu nostalgia, takto pred rokom sme tu fičali jedna radosť, denne aj 10-15 strán a žili sme svadbou. Pomaly sa blížia naše prvé výročia, tak by sme mohli zaspomínať. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej andzi vitaj opat medzi nami x-) x-) x-) ako sa ti dari? ako prebieha tehu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krasnu nedelu zelam 8-) pozeram, ze temicka nam padla na 2.stranu, co nie je az take kriticke, ale tak predsa by to mohlo byt aj lepsie :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Hanba nam!!! :-( Polovica druhej strany :-S
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo.... no hanba veru.... cast je na koniku, cast nevedno kde a len velmi malilinka cast sem raz za uhorsky rok napise... ach jaj, takto pred rokom to tu ficalo... no co uz s nami :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej....to je pravda, sak to aj tak ma byt najprv svadba, potom dieta a potom nejaky ten bytik pripadne domcur ;-) asi by sme si mali dat repete co sa tyka svadby, aby to tu opat ozilo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som si repete veru dala.... s tym istym zenichom, na tom istom mieste, s tymi istymi ludmi - len by som este asi 4 ludi pridala - no 2 veci by som zmenila.... teda, 1 zmenila a 1 co sme nemali by som pridala.... kedze som si takmer na 100% ista, ze tuto diskusiu cita aj niekto iny, tak nenapisem co, lebo by boli pindy.... ale tak domyslis si snad :-p
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim...tiez by zenich ostal, miesto tiez, len by som mozno zase menej ludi brala, ale tak co narobim :-D jasne chnapem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute žienky , opať flakate ? Zajtra cestujem do Rakuska pracovať , tak držte palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivik, no jo flakame, flakame 8-( to uz?? tak silno drzim palec a budem na teba mysliet x-) x-) ides sama ci este z niekym? na ako dlho? som zvedava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Domi dakujem , zajtra rano z BA cestujem s jednou zenskou autom , a potom si ma rodina vyzdvihne , idem na dvojtyzdnove turnusy
Odpovedať
Profilova fotka
aha...a kam presne ides? dva tyzdne to sa da...ale sak ved vsetko uvidis az tam, ake to bude...ale drzim palec, nech sa ti dari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem do Alt Neulengbachu , vsak to , clovek sa to dozvie az tam vycestuje , ale tesim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je tusim kusok od viedne, ak som dobre pozerala...cize to nie je daleko od hranic ( ci skor z BA)...ale tak hadam tam bude vsetko ok
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?