Svadba 2010 v Prievidzi. Poraďme si navzájom!

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesty my mame svadbu 11.9.2010 v Cerenanoch v Afrodite....rada by som sa poradila asi o vsetkom...svadobne salony v PD s ochotnym personalom....aranzerka...a ak by sa nasiel niekto kto bude mat svadbu na tom istom.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katrin: kuk na tuto foto v mojom albume: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... v zrkadle je vidiet ako som aj ja, aj ked som stihla, nevedela zapnut saty na skuske... a v pohode mi ich v salone ku svadbe rozsirili... a nebolo nic vidiet - tie baby boli sikovne (saty totiz boli site na mieru pre nevestu, kt. ich potom ponukla salonu a bola takych utlejsich partii)... kolegyna sa mi vtedy smiala, ze konecne aj mne je nieco male - saty su 34 a ja bezne nosim 36 al. 38 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cerler...ja ta chapem..viem, ze saty sa upravuju..ale mne tam chybalo min. 3cm na kazdej strane atolko tam nebolo ..sme to pozerali... je to proste male cislo...
Odpovedať
Profilova fotka
proste tam musi byt tolko zahnute,ale tu nie je... ved viem sit, sme to pozerali,je tam tak 1cm zahnutie....
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom hladat detto saty v inom salone a cislo ktore ti sadne, alebo sa da upravit...
Odpovedať
Profilova fotka
uz sompisala... nejdem precestovat pol SK pre saty... proste mi na tom az tzak nezalezi... maju och v Trencine.ale nejdem tam pre ne.. mozno by boli zase kratke.... :-p budu bud ROWENA alebo JASMINE,aleo FIORDO.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak neviem... ja som myslela na tie Fiordo... ale ked je problem s velkostou... tak tie Jasmin su elegantnejsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiordo su mi praveze velke, tie idu bez problemov upravit :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak v tom pripade by som nerozmyslala... ale chod tam s kamoskou... nech ti poradi niekto kto ta najlepsie pozna... ja som bola s kolegynou, pretoze mama si zrovna pred svadbou zlomilla nohu a kamosky su rozutekane po republike :-) a bolo to fajn...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to aj chcem.. lebo fotky su ine ako 3D...
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... aj tieto dvoje saty z la spozy su zaujimave.
Odpovedať
katrin,mne sa paci ten model rowena,ako si sa v nich citila?
Odpovedať
Profilova fotka
strasne uzko... teraz som aleprihodila este jedny netradicne la sposy.... a uvazujem nad nimi,alebo viem, ze drahemu by sa strasne pacili.. ze vidno nohy ... su take ine..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby, kde teraz v PD menia obcianky??
Odpovedať
ahoj poradim ti, pod terasami v tej modrej budove, dole ti poradia, je tam vratnica, lebo tam je aj dôvera, aj lekari a aj policajti, viem to lebo ocino si bol davat robit novy minuly mesiac
Odpovedať
baby, normalne vam zavidim, my to mame az za rok
Odpovedať
Katrin fakt ti moooc seknu ;-) denulkah rok prejde ako voda a ty uz budes mat o vsetkom prehlad.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak mam vybrane... len teda neviem, ci sa este cela svadba aj nepresunie, ach jaj.. moj drahy zase vymysla.... :-p
Odpovedať
a tu slaviu uz mate rezervovanu?
Odpovedať
Profilova fotka
este nie napevno... len ustnu dohodu s Krkoškom...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, ja som dnes bola zajednat zakusky v porube, podla toho co sme ratali 900 zakuskov a torta do 200 eur, to je celkom fajn nie? Ja som sa bala ze to bude dvojnasobna suma tak som celkom rada :) Katrin, myslim ze s Tvojou postavou sa Ti hodia akekolvek saty:)
Odpovedať
Profilova fotka
niik: torta do 200e????? preboha, to je straaasne vela, ludia, to ste pochotní dat tolko za tortu??? ved to je nesktocne, co je zo zlata??? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, prepac, sibe mi.. ty si myslela 900 zakuskov + torta za tu sumu asi. ze? tak to hej, to je asi OK :))) ale s tou postavou, to prave nie je bohvieco... mam rozdiel medzi bokami a prsiami 20cm a to je strasny problem.. hore tal 36-38 a dole aj 40, 42 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no tak na fotkach ten rozdiel nie je vidno :) mne sa zda ze ti sedia fakt kazde saty, ktore das na seba... su krasne vsetky :) a hej ta cena bola aj za tortu aj za zakusky dokopy, myslim ze to je celkom prijatelne :) ked som to tom hladala info na nete tak som sa bala ze to bude viac... :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tak ja asi tu svadbu mat v juni nebudem.. drahemu siblo a zacal kluckovat a ze to je skoro.. hlavne ze uz mam vDiamonde zapl. zalohu:( mna ais sibne.. sa mi ani zit nechce :((
Odpovedať
niik- tie zakusky ako dopadli tie svadobne sosky?ta cena na tie zakusky aj s tortou je neskutocna...to pecie taka starsia pani?a kolko zakuskou na obobu si davala robit? katrin-ako dlho ste spolu.?..no na tak zavazny krok ako je svadba sa musia citit obaja... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
3 roky...
Odpovedať
Profilova fotka
Katrin, to ma mrzi, preco mysli, ze je to skoro? nestihate zorganizovat?? podla mna by si mu mala povedat co vsetko uz je vybavene nech pochopi ze to v pohode stihate... a teda aj co vam chyba a spravit nejaky plan... ved baby niektore aj za mesiac - dva vsetko vybavili... a prinajhorsom sa dohodnite co najskor na inom termine a saty presun na ten termin... ale dufam ze to dobre dopadne....
Odpovedať
Profilova fotka
ale kleze..ani nie ze skoro,ale akoze narychlo... vobec to tak ale nie je.. podla mna su to vyhovorky... ved taka mala svadba, casu je az az... dostavuje dom a ma nema na svadbu prachy a nechce aby som to cele kryla ja...ale to je podla mna len jeden z dovodov... ale aj tak to nechapem.. dohodli sme sa na tom termine este niekdy v oktobri..
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to Ti asi neporadim, fakt je ze od oktobra to narychlo nie je, zalezi na tom, ci su vydavky naozaj jediny problem... myslim ze na mieste je aj otazka co sa od oktobra zmenilo ked teraz tri mesiace pred to chce rusit..
Odpovedať
Profilova fotka
je to o dome s financiach podla mna,
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?