Svadba 2013 v Trenčíne a okolí

kto sa pripoji??
Odpovedať
Ahoj. Ja sa pripajam, budem mat svadbu v Trencine, 1.6.2013. Vy kedy planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
ja jaaa jaaaaa, len stale neviem datum lebo stale neviem aku salu vybrat :/// vy mate kde baby ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj aj my budeme mat,18.5.2012 na Vrsatci,baby kolko kupujete alkoholu na osobu?a co vsetko uz mate zariadene?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam hudbu fotografa odvoz... fararka.. ale co je najdolezitejsie ja nemam saluuuuuuuuuuu !!!! :(
Odpovedať
jaaj kocky mi planujeme na maj ale neveme presne ale najdolezitejsie je ze nemam nic vybavene ani salu ani hudbu ani fotografa absolutne nic.. @denka7483 .a sala asi na fatime je tam nadherne pod hradom tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
my uz na maj mame salu,fotografa,kameramana,vybavenu matriku,hudbu,a zhaname kontakty kde zajednat zakusky,alkohol,nealko..takze celkom stihame:)
Odpovedať
My budeme mat hostinu vo Fatime. A to je vlastne zatial vsetko co mame. Ale pomaly pokukavame po kameramanovi/fotografovi a DJ-ovi. A konkretne miesto sobasa tiez este nemame, ale to bude asi najtazsi boj :-). Ja by som to chcela na hrade, ale priatelovi sa to akosi nepozdava...
Odpovedať
Profilova fotka
my mame obrad priamo tam na Vrsatci,tak mame bez starosti,behat hore dole :)vsetko sa bude odohravat tam,aj odobierka aj fotenie:D
Odpovedať
@zuzka65 preco?na hrade to musi byt super ... no moj priatel sa niako k tomu nema hovorim mu povedz to mame ze v maji bude svadba a on mi nato ved to je este cas.chapete to?...ako keby to nechcel
Odpovedať
@baby124 to nie je ze by to nechcel, skor si myslim ze chlapi to tak neprezivaju ako my. Moj je taky isty, moc sa do vybavovania nehrnie, sak je este cas. A na hrade sa mu to nepozdava lebo sa boji ze tam starsi clenovia rodiny nevyslapu, a neda sa tam parkovat a tak... ale ja si myslim ze ked uz mame tu fatimu tak by sme to mohli vyuzit... no uvidime, snad ho presvedcim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka65 Dobry den, som svadobný a portrétny fotograf sice z Košíc, no vacsiu cas Júna sa budem zdržiavať v Trenčíne, ako každý rok. Rád by som Vám dal do pozornosti stránku (najdete ju o nieco nizsie pod prispevkom) na ktorej prezentujem svoju tvorbu a verím, ze Vás to oslovi. Ak ano kontakt uz urcite nebude tazke najst na danej webovej stranke.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam v TN - piaristicky kostol obrad a TN.Teplice hostina :-) okrem byrokracie mame uz vacsiu cast vybavenu a uz sa nevieme dockaaaaaat !
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzka65 tak som sa asi mylila konecne to povedal svojej mamicke ...no veru na hrade sa tazko dostat ked tam ani parkovisko nieje ozaj kocky chceme obrad v kostole myslite zeby bol problem ked ja nemam birmovku asi hej co?
Odpovedať
@baby124 nie som si uplne ista, ale podla mna potrebujes, lebo viem ze ja som si kvoli tomu robila konfirmaciu, ze keby som sa chcela v kostole vydavat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky, pripajam sa k vam...svadba by mala byt 13.jula 2013 na Vrsatci...a zatial mame len tu salu, fotografku a zajtra chcem ist do kostola:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stankadca ja tam mam tiez 18.5 a mame obrad tam:)
Odpovedať
@zuzka65 nestaci ked mam krst a primanie??
Odpovedať
@baby124 to si prave nie som ista... ale tiez by ma to zaujimalo, baby neviete niektora ako to je?
Odpovedať
Profilova fotka
@fetinko to je super...aj ja by som brala obrad tam, je to uzasne prostredie...ale ked vela ludi mi chce pristo do kostola kuknut, tak by to nebolo fer, keby som ich nechala nech sa trepu na Vrsatec:-) ale uvidime, ako zajtra na tej fare dopadneme :-) a vyzdobu si nachas urobit od hotela alebo niekoho budes mat? lebo my sa prave rozhodujeme...
Odpovedať
ahojte aj ja mám svadbu v 2013 :) konkrétne 8.6.2013 a zatial mám fotografa, kameramana, sálu - budeme to mať v Panorame a obrad bude v Elizabeth :) tam sa budeme aj fotiť plus ešte niekde v prírode alebo tak..ešte máme svadobnú agentúru a to je všetko, teraz si lámem hlavu so starejším!! :/ @denka7483 čau deni :) aj ty sa budeš vydávať? gratulujem teda :)
Odpovedať
Profilova fotka
@stankadca ved hotel nerobi vyzdobu
Odpovedať
birmovku netreba na sto percent....niektoremu fararovi staci krst,inemu krst a prijimanie......birmovku nemaju tisice ludi ktori prijimanie absolvovali:)
Odpovedať
Profilova fotka
@fetinko ale robi:-) len si vyberies farbu a tusim je tam minimalny doplatok. a ak mam spravne info, tak oranzova je v cene:-) maju to aj nafotene na stranke...preto sa pytam. je sice jednoduchsia, ale ked si tam nieco nevesticka doplni, tak je to velmi pekne....a ja som sa rozsupla pri inych veciach, na kt. mi zalezi/foto,video,obrucky/...:-D
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne,ved mi to nepovedali..no musim zistit cenu..mne sa veru 400e nechce davat za vyzdobu..no diky za info teda.my sa tesime na ten obrad tam,je to nieco ine..my nie sme kostolne typy tak nam to uplne vyhovuje..a kto chce gratulovat nech si pride :-D
Odpovedať
tak kocky sme to presunuli na 1.juna teraz vybavujem miestnost a kostol musim pobehat nabuduci tyzden
Odpovedať
@fetinko @stankadca ahojte kocky, aj my budeme mat svadbu na vrsatci, ale az 14.9.2013, budete tam mat aj hosti na spanie?
Odpovedať
Profilova fotka
@broucek86 Jeej, tak uz viem, kto ma "nas" prvy termin...povodne sme chceli svadbu 14.9.:-) no u nas je to s ubytovanim tazsie. hosti mame cca 110. Z toho 50 z Presova, 10 z Bratislavy, 30 z Moravy a len 20 od nas z Dubnice...cize netusim, kde sa vsetci ubytuju...mam z toho hlavu v smutku a zacinam sa obavat. chcela by som ist kuk Hotel Metal v Dca. Je velky, ale obvama sa, ako to tam vyzera....ci to nebude len styl a la ubytovna...na druhej strane, predpokladam, ze sa bavit budeme do rana do siedmej a potom bude kazdemu jedno, kde prespi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@fetinko dufam, ze ta nezavadzam :-) ale tak mi bolo povedane a dost sa na to spolieham, lebo ako vravis, 400 eciek viem vyuzit aj inak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@broucek86 hosti na spanie urcite nie,pretoze noc na dvojlozkovu izbu stoji 40e,a keby mam zaplatit 80 ludom noclah to by bola fajna palka,poviem hostom,ze je k dispozicii ubytko,ked chcu nech si zaplatia,uz nie je taka doba ako kedysi.
Odpovedať
@stankadca jeej, tak to je sranda, a to som si myslela ze to riesim strasne moc dopredu :-) no my to tiez prave mame s tymi ludmi take komplikovanejsie, budeme mat sice trochu menej, cca 70, ale priatel je cech a polovica ludi od neho musim kdesi ubytovat a ja som z povazskej tak to tiez neni uplne blizko, tak som myslela ze tam rovno prespime vsetci, myslim ze prave nejak tych 70 ludi je kapacita a tak by nam snad mohli dat nejaku zlavu :-| ale tiez to neplanujeme platit vsetkym zaplatime rodine a kamarati nech si zaplatia sami, tiez uz to tak beriem, ze snad v dnesnej dobe to je normalne...a tie izby tam maju aj nejake turisticke tak tie by mohli byt trochu cenovo dostupnejsie :-) no uvidime...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?