Svadba 2013 v Trenčíne a okolí

Zobraz úvodný príspevok
kto sa pripoji??
Odpovedať
@zuzka65 Ja rátam s tým že za šaty dám tak do max 450eur..podľa mňa tie za tých 190eur budú len také..neviem..chápeš :-D ale určite sa tam aj ja chystám, niekedy budúci týždeň už ;-) tiež chcem ísť do Danice, lebo tam vraj majú krásne šaty..
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkachristian Veru, uz ani nie 6 mesiacov :)
Odpovedať
@veronika90 aj ja som rozmyslala nad tou danicou, pojdem asi pozriet. Este ma napadlo, myslite ze bude velky cenovy rozdiel v satach pozicanych z Trencina ako z Bratislavy? Lebo my byvame momentalne v BA a tak neviem ci sa mi vobec oplati ist sa pozriet aj po tunajsich salonoch... nechcem ale vyhodit za saty viac ako cca 400Eur. (aj ked uz aj to sa mi zda nehorazna palka)
Odpovedať
@baby124 to si bola v salone Alia? lebo nan som citala velmi zle komenty, aj ked boli uz nejaky ten rok stare tak neviem ci sa tam odvtedy nieco zmenilo...
Odpovedať
@zuzka65 vieš čo šaty sa tam vraj pohybujú okolo 450eur..aj tam si idem veru pozrieť s družičkami ;-) Tak ti môžem povedať moje skúsenosti potom ;-) idem nakoniec 7.11 v stredu :-D A vidím, že tu spomínaš salón Alia..NIKDY VIAC!!!Prístup nula bodov!!Mala som odtiaľ šaty na svadbu kamarátky a sú strašne neochotné!Ona tam mala vybraté jedny popolnočné a prišla si ich ešte raz skúsiť aby sa nám v nich ukázala a vravela tej pani že chce aby sme ju aj my videli, lebo sme jej povedali, že si nemyslíme že čierne sú moc vhodné, ešte boli také do rockového štýlu..no ale to jedno, skrátka, keď si ich chcela opäť vyskúšať tak jej povedali že či keby prišla zase s inými známymi tak by si zase ďalšie skúšala a že to nie je normálne či čo..skrátka tak popodnos jej povedali, no poďte teda..skrátka otrasný salón!
Odpovedať
@veronika90 super, tak potom zreferuj co si zistila, som zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika90 ahoj mozes poslat aj mne toho kameramana prosiim? dikes :)
Odpovedať
@zuzka65 jasné, už som strašne zvedavá :-D aj na ten pocit keď ich budem mať na sebe :-p @saaajmonka nech sa ti páči :-) majú tu kontakt-číslo aj mail..sú tam aj videá, popozeraj poriadne, neviem, každý má iný vkus, no mne sa veľmi pozdáva :-) http://trencin.tojesvadba.sk/katalog-...
Odpovedať
@zuzka65 nevem ako sa ten salon vola ked som tam bola prvykrat bola tam velmi mila ochotna pani a to som tam bola do obeda a ked som isla zaplatit zalohu po obede tak tam boli dve jedna co tam bola minule a druha asi veduca taka neprijemna uz len ked si ju videla ... a este som bola vo svadobnom salone amarel a ten neodporucam
Odpovedať
ahojte, nas to caka 29.6. na Novej Dubnici :-)
Odpovedať
@veronika90 ja mam tiez s Aliou take "uzasne" skusenosti :-)
Odpovedať
@zuzka65 zuzi odporucam salon ZOYA WEDDING CENTER! neskutocne ochotne kocky a dobry vyber
Odpovedať
Článok sa načítava...
@laura2912 už nikdy viac skrátka :-D ja už po včerajšku šaty mám takžé som maximáááálne spokojná :-) :-)
Odpovedať
tak super, kde si pozerala? :-)
Odpovedať
@laura2912 mne bola otázka? :-) bola som v One Day, v Danici a vybrala som si nakoniec v Svadobnom Salóne El v Bratislave :-)
Odpovedať
@veronika90 tam som pocula ze maju fajn kusky :-) mas aj foto?
Odpovedať
@laura2912 myslíš v tej BA? :-) Majú tam NÁDHERNÉ ŠATY!!!!! mám len foto svojich a práve som spravila albumík tak môžeš kuk ;-)
Odpovedať
@veronika90 posli aj mne link na tu kameru prosiiim. Dikes.
Odpovedať
@veronika90 pozerala som tvoj album, mas prenadherne saty! Takze nakoniec si zvolila Bratislavu? :-) mozem sa ta opytat, kolko ta vysli, ak to nie je tajomstvo? :-) Inac co som si robila taky prieskum na nete, tak nad tymto salonom som tiez rozmyslala, tak asi sa tak skusim vybrat aj ja :-)
Odpovedať
@zuzka65 čo sa týka kamery tak nech sa páči :) http://trencin.tojesvadba.sk/katalog-... No a šaty majú cenu 480eur :) A absolútne ich milujem!!! :-D :-D
Odpovedať
Ahojte,budete mat niektora svadbu v Kurii Beckov alebo v zamockej restauracii v Klobusiciach?Zevraj je to tam pekne prerobene,nemate niektora cenovu ponuku od nich?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme svadbu 25.5.2013, obrad na hrade a hostina na fatime. Je tu nejaka nevesta co bude mat svadbu na fatime? A nemate nahodou typ na dobrého fotografa? Dakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte....poradí mi niekto svadobnú sálu v okolí TN asi 80 ľudí? :-) ďakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?