Svadba 2013 v Trenčíne a okolí

Zobraz úvodný príspevok
kto sa pripoji??
Odpovedať
Ahojte my mame svadbu tiez na vrsatci 15.6.2013 ked sme sa boli pytat hovorili ze izba v priemere vynde 20 euro ale predpokladam ked tamideme ubytovat vacsinu hosti ze daju aj nejaku zlavu. Inak mame vybavenu matriku, kostol, dj-ja, svadobnu agenturu na zdobenie a to je vsetko. Teraz si zacinam vyrabat nejake ozdoby :)
Odpovedať
kocky mam vybavovat kostol a miestnost alebo to pocka po novom roku?
Odpovedať
@baby124 určite čím skôr tým lepšie, ja už som teraz mala obavy, lebo na mňa na niektorých miestach pozerali, že no moja ty ideš už nejako len tak tak, nie? =-) Takže určite zační zháňať ;-)
Odpovedať
@xabinka ahoj, no ja sa tiez celkom spolieham, ze by mohli dat nejaku zlavu, ale ked sme tam boli a nejak som to nadhodila pred tou pani, tak vravela ze to sa musime potom dohodnut s riaditelom, ale tak uvidime, zlavu budem vyjednavat asi keduz tam prideme zaplatit tu zalohu :-) ale inak tych 20 eur, no neviem ci je to priemerna cena...na ich strankach maju jednolozkovu izbu za 30, dvojlozkovu za 40 a potom je tam este to turisticke ubytovanie to vyjde 14 eur na os. tak to snad kamaratom by mohlo stacit tursiticke a nemali by problem si ho zaplatit sami a rodine to teda asi zaplatime, ale dufam ze teda vyjedname nejaku tu zlavu... inak mame zajednaho fotografa, DJ+starejsi v jednom, vyzdobu do saly a do kostola sa mi este moc hrnut nechce, to sa bojim ze by mi farar vybadal preco az tak neskoro, ten nas do svadby tlacil uz tento rok :-D tak toho necham asi az na novy rok :-)
Odpovedať
@broucek86 no a ked budes zhanat vyzdobu tak mi porad ja som si uz dala nieco aj nacenovat a to v siemom nebi v TN svadobke a to som nic zvlastne nechcela a spokro ma porazilo z tej ceny. Tak neviem ak poznas niekoho osvedceneho z okolia prosim poradit. A kostol mate kde zajednany???? My v Dubnici.
Odpovedať
@xabinka no ja som trosku dalej, z Pov.Bystrice a kostol v Pov.Podhradi, ale teda este sme nevybavovali :-) ale dufam, ze tam az taky naval svadieb nebude :-) no vyzdobu, to ma tu oslovila jedna slecna/pani, ze tam vyzdobu robili a ze ak by som mala zaujem mozem kuknut ich foto, tak som kukla a urobila mi kalkulaciu pre 70 ludi na 230 eur, ale k tomu este kvety, ale tak snad do 400 sa zmestime, no neni to malo, ale mne sa to moc nechce zhanat a kupovat a potom co s tym a asi ani nie som az tak aranzersky zdatna, aby som to tak nejak pekne urobila aj ked vela neviest si prave aj tieto pripravy uziva, ale ja to radsej prenecham skusenejsim :-) a ta moja agentura je mojavyzdoba(bodka)sk, tak skus kuknut, aj ked pisala mi ze cakaju prirastky aj ona aj nejaka dalsia tam z tej agentury tak ze moc zakaziek brat nebudu, ale tak ak by sa ti pacila, skusit mozes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som z NMNV, pripájam sa k vám :) Mám kúpené svadobné šaty, kompletnú výzdobu aj s výdobou domu a auta :) Nekupovala by som to tak skoro, ale predavala to jedna holka od nás, a za velmi dobrú cenu, no nekupto. Pomaličky by sme chceli zajednať podnik a kostol má čas, farár nám povedal, že tak 3 mesiace pred.
Odpovedať
@veronika90 bozee a to som myslela ze mame kopec casu :-D
Odpovedať
@baby124 nezdá sa to ale ten rok je v niektorých veciach namieste ;-)
Odpovedať
@veronika90 noo dobre a ked som citala na jednej stranke ze pred obradom v kostole je 6 nauk to sa my zdalo moc ze so psychologom s manzelskymi parmi ...
Odpovedať
@baby124 v tomto sa ja vážne nevyznám ja som totiž ateistka takže u mňa kostol nie :-) i keď svadby v kostole sú nádherné :-)
Odpovedať
@veronika90 ja som tiez viac menej ateistka kedze u nas si vieru nevyberame mam krst aj prijimanie a svadby v kostole su pekne ale ja by som mala radsej na urade
Odpovedať
Článok sa načítava...
@baby124 mne sa najviac páčia svadby vonku alebo na nejakom peknom zámočku keď tak, ale priamo úrad sa mi zdá byť taký neosobný, taký že to ide ako na páse jedna svadba za druhou :-| Takže my sme hľadali niečo také..a nakoniec to máme v Elizabeth :-)
Odpovedať
@veronika90 iha to bude parada v elizabeth mi to chceme v kostole pod hradom
Odpovedať
@baby124 aj tam je to ževraj pekné ;-) aj pekný výhlad potom :-) no v elizabeth je ževraj možnosť spraviť si aj nejaké svadobné fotky, tak sa pôjdem pozrieť na priestory a možno s fotografom niečo vymyslíme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@fetinko ahoj, takze prave som dostala odpoved z Vrsatca, ze vyzdoby uz v cene nerobia...ze mi ale mozu poskytnut navleky na stolicky za 2 eura na kus :-D vtipne...ach jaj, zasa o starost naviac...:-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky ak potrebujete poradiť s výzdobou, radi vám pomôžeme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@stankadca noo ja som to tak aj vedela,ale pre istotu ked si ma poplietla:) som im pisala email..
Odpovedať
Profilova fotka
@fetinko Aj ja som im pisala, lebo vo februari tam bola tiez jedna nevesticka, moja spoluziacka, a tej to vysvetloval casnik, ze robia aj zakladnu vyzbodu saly v oranzovej farbe, co je v cene....hmm, tak asi nemal najnovsie info :-)
Odpovedať
@veronika90 noo ja som dnes bola na fare a svadba bude 1.6 takze som rada ... videla som niake fotky hotela a su uzastne normalne usta otvorene :-D
Odpovedať
ozaj kocky chcela som sa opytat myslite moj chlap chodi na tyzdnovky a v kostele budu tie nauky byvat v utorok a vo stvrtok myslite ze bude problem ked tam nebude chodit??
Odpovedať
Profilova fotka
@stankadca a tak hlavne ze sme sa dopatrali :-) ja risim vyzdobu s agenturou-v siedmom nebi,a mozno aj sama uvidim ako mi to nacenia..
Odpovedať
@baby124 veď už by som sa tam chcela dohodnúť na stretnutí s tou pani čo to tam má nastarostí, ale stále mi neodpisuje na mail..písala som jej v pondelok myslím =-) a ja nemám rada keď na niečo musím dlho čakať :-D :-D
Odpovedať
@veronika90 aj ja nerada cakam...a zda sa mi to take divne ze neodpisala ved on je tu pre teba a nie aby ty si sa doprosovala...to su sluzby ... joj nemam to rada
Odpovedať
@baby124 no a si zober že stále mi neodpísala, už mám nervy skutočne..dostala som číslo na jednu pani, ktorá to tam tiež nejako organizuje tak v pondelok budem volať ale tento prístup je veľmi neprofesiálny :-S
Odpovedať
@veronika90 ja ti verim ze ta to stve aj mna by to stvalo taky pristup
Odpovedať
Ahojte, baby kam sa pojdete fotit??mate vybrate nejake miesto??
Odpovedať
ahojte, my mame termin v auguste.. :) viete my poradit nejakeho dobreho kameramana z okolia TN?
Odpovedať
@hviezdicka13j mi bud na hrade alebo v zavade je tam nadherne kone luka a to prostredie :-D
Odpovedať
@levandula00 ahoj :-) ja budem mať jedného zo žiliny, má perfektné videá v HD kvalite, kedže točia min. dvoma kamerami tak to je super zostrihané a vyzerá to skoro ako film :-D :-D keď chceš pošlem ti link ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?