Svadba 2021 - sú tu budúcoročné nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahoj dámy, máme tu medzi nami nevesty pre rok 2021? 8-) Predsa len to nie je až tak ďaleko, ako sa možno zdá, tak si poďme spoločne zamávať a vymeniť si rady, tipy a skúsenosti s plánovaním. Čo všetko už máte pripravené? :-D
Odpovedať
@dorotka363 My sme ešte o niečo pred Vami, 4.9.2021 a ešte v marci/apríli 2020 sme si dohodli úplne všetko. Sálu, kostol, kapelu, starejšieho, folklórny súbor, aranžovanie, fotografa aj kameramana. Plánovali sme okolo 80-90 hostí. Vtedy sme ešte verili, že takáto hrozná situácia, aby sme boli všetci len doma zatvorení, nemôže trvať rok a pol. K Vianociam sme si dávali ako vzájomný darček vyrobiť obrúčky a pýtali sa nás na gravírovanie (pretože dátum by nám doplnili aj dodatočne), priateľ povedal, že sa vezmeme aj keby nás v tej veľkej sále tancuje 6 takže my si už dlho držíme veľmi optimistické naladenie, snáď sa nemýlime. 😄 😄 Ale keď vidím ako pomaly ten boj s pandémiou postupuje, začínam sa báť aj ja..
Odpovedať
Joj ako vám rozumiem dievčatá. Ja som nechcela stresovať, ale už na mňa pomaly ide smútok z tej situácie.. My máme naplánovanú svadbu na 5.6.2021. Vtedy bude mať naša dcérka dva roky. A veľmi sa nám táto myšlienka páči, aby bola svadba na jej narodeniny. Tiež to nechceme prekladať. Máme mať 60 ľudí. Nevidím to veľmi reálne. Ale bijú sa vo mne moje dve želania a túžby, čo sa týka svadby. Jedno je, ze som chcela mať svadbu s hosťami, v šatách a proste si to užiť. No druhé prianie je už byť manželia, riešime nový dom, možno druhé dieťa a ja už nechcem čakať ☹️
Odpovedať
My sme mali mat svadbu v kostole 17.10.20 ale tým ze prišli opatrenia sme ju presunuli na 15.5.21... 17.10.20 sme sa predsa len zobrali ale len na úrade pri dvoch svedkoch tak dúfam ze v máji nám to vydá aj pred Bohom v kostole ľudí mame mat cca 80....
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielik1611 to ťa chápem.. aj vo mne sa bijú tieto veci.. domček si chystáme tak, aby v septembri bol a mohli sme sa rovno ako manželia presťahovať.. neviem sa dočkať, kedy budeme manželia a vo svojom 🙂 ale na druhej strane.. svadba je iba raz a nechcem ju mať bez krásnych šiat, oslavy, rodiny, mojich súrodencov a ich detí... 😞 😞 neviem, celé je to také zvláštne.. kedy sa konečne svet vráti do normálu?
Odpovedať
@simona_sisi_hlavata 🙈 ja som za posledné dva dni vybavila sálu, DJa, aranžérku, fotografku a už čakám čo mi odpíše vizážistka 😀 nejako to všetko do seba zapadlo a nakoniec mám všetkých po ktorých som vždy túžila. Hostí máme okolo 55 tak už len dúfať že očkovanie bude mat efekt a všetko dopadne dobre. ☺ budem myslieť pozitívne
Odpovedať
Profilova fotka
My máme mať svadbu 3.7.2021 ale rozhodla som sa že ak by sa to nedalo tak sa len vezmeme a potom o rok na ten isty termin alebo o dva na vyrocie svadby by sme si dali obnovu slubov alebo by sme si ich len zopakovali a normalne svadbu urobili... nebude to asi az take ale tak aspoň niečo pretože ja strasne tuzim po tej atmosfere na svadbe a mat video a fotky z nej a takto by som to nemala takze zatial tak som rozhodnuta ale tak tajne dufam ze v lete uz to bude fajn 😇
Odpovedať
Ahojte milé budúce nevestičky, viem že táto situácia, ktorá sa teraz deje je veľmi nepriaznivá, trvá už príliš dlho a všetky sme z toho frustrované o to viac keď sa Vám blíži Váš veľký deň a mnohé ste si to predstavovali trocha inak. Chcela by som Vám preto trošku vylepšiť náladu a prípravy na svadbu a tie ktoré máte rady kvalitnú kozmetiku alebo máte problematickú pleť a momentálne sa nedostanete na kozmetiku rada by som Vám poslala balíček starostlivosti o plet - špeciálnu kúru. Stačí ak mi pošlete správu a veľmi rada Vám poradím pošlem balíček a budem rada za každú spätnú väzbu od Vás. A prajem všetkým žienkam nech je ten Váš deň najkrajším pre Vás. 🙂
Odpovedať
my máme v auguste tohto roku 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?