Svadba 22.10.2011 to je náš termín. Kto sa pridá?

Profilova fotka
tak my máme svadbu 22.10.2011 ktorá z Vás nevestičky má tiež tento termín???
Odpovedať
ja sa pridavam :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak gratulujem...kde budete mať svadbu??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, aj ja sa pridávam :)
Odpovedať
Dievcata, kedy sa budete fotografovat? Pred sobasom doobeda alebo poobede, alebo?
Odpovedať
Profilova fotka
@terez23 no my urcite pred obradom, akurat potom so svadobnymi hostami az po obrade ;-) tak dufam, ze to vsetko postihame :)
Odpovedať
Ahojte - aj my budeme mať svadbu v tento deň teda ak sa niečo nezmení :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivucha2 Ahoj a vitaj medzi nami :) kde budete mat svadbicku?
Odpovedať
ahojte aj sa pridavam je vas tu viac nez som cakala... :-) v taky neskory datum a v zime ;-)
Odpovedať
Svadbu budeme mať v BB na radnici a potom hotel Dixon a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka369 ahoj a vitaj medzi nami :) no ja dufam, ze nam snad nejake to pocasie fajne vyjde, ved minuly rok v oktobri bolo krasne babie leto, tak sa to snad zopakuje aj tento rok :) @ivucha2 jeeej, v hoteli Dixon som bola jednemu kamaratovi na svadbe a mali to tam velmi pekne. My budeme mat svadbu v Hoteli Kamila v BA (resp. Cierna Voda)
Odpovedať
Profilova fotka
...aaaj my budeme mat 22.10.2011 ;-) ...a velmi velmi velmi dufam, ze bude krasne pocasiee:-)...inak, zijem tou svadbu od rana do vecera kazdy den, stale len vymyslam, predstavujem si, inspiracii milion, ale ja som taky perfekcionista, chcem mat vsetko takmer dokonale (ved vsak na svadbu sa tesim odkedy viem chodit a rozpravat :-D ) az sa bojim, ze budem prilis preberat a vyberiem si tu najhorsiu moznost a bude ma to potom mrziet...ved ani saty si neviem definitivne vybrat...fnuk
Odpovedať
ahojte...mate uz vybrate/ rezervovane saty lebo ja este nie a neviem ci by som uz mala nieco riesit ci je este cas
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lenka369 ahojky...ja este rezervovane nemam a neviem sa este ani poriadne rozhodnut, ake by mali byt....do salonov mam namierene buduci tyzden, takze dufam, ze tam sa rozhodnem definitivne, podla toho, ktore mi budu ako sediet:-)...ale pomaly ma chyta mierna panika, ze dakedy v lete budem chciet ine, ako si vyberiem teraz:-)
Odpovedať
Aj ja mam vtedy svadbu :)) rezervovanu mam akurat salu a hudbu a to je vsetko, zatial este neriesim a nestresuje...ved nejako uz len bude :))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky :) vidim, ze sa tu pomaličky zbierame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zienkyyy, takze presne o pol rokaaaa uz budeme mat ine priezviskaaa:-))))...ja sa tak neskutocne tesiiim:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, aj ja sa pridávam
Odpovedať
Profilova fotka
@alienkatomik no pomalicky sa to blizi :) akurat som minule rozmyslala, ze uz aby som zacala pomalicky nacvicovat novy podpis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina279 Ahoj a vitaj :)
Odpovedať
aj my mame v tento datum svadbu :-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojkyy nevesticky:-)...tak ako pokracujete???...lebo ja som uz uplne zavisla na vsetkom, co suvisi so svadbou:-)planujem si to naplno uzit:-)...vcera som bola po prvykrat v salonoch, no to je teda veeec:-)...vedela by som tam byt od rana do vecera:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alienkatomik no a co? aj si si uz nieco vybrala, ci zatial chodis a hladas? My pomalicky pokracujeme s pripravami, tie najhlavnejsie veci uz mame, tak velmi nestresujem, ale ja by som uz najradsej vsetko mala poriesene a pripravene, aby sme vsetko stihli :-D pred dvoma tyzdnami som sa stretla konecne s fotografom, tak som z neho mala super pocit aj z jeho asistentky a dufam, ze tento tyzden mi vyjde stretnutie s kvetinarkou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 aaale stale len hladam, ale nikde to prave orechovee:-)...zrejme si dam saty sit:-)))...len zase sa bojim, ze sa nepodaria tak, ako by som chcelaa...ach jaj:-)..a ty saty uz maaaas?...no my zatial nic nove, stale len spekulujeme a mame par tipov...aspon ze cukrarka, kamera, kostol, sala, DJ a starejsi budu na 100 percent:-)))..ale tiez by som chcela mat vsetko uz aspon ako tak hotove, ale neviem sa stale rozhodnut nad farbou, tak tym padom cela vyzdoba, kvety, pierka, stagnuju:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alienkatomik ja uz saty mam vybrate,no dnes ma chytili trochu pochybnosti,hlavne ked som kukala na fotky siat co som si skusala...tak teraz neviem ;-) my uz tiez mame poriesenu miestnost,kameramana,dj-a,fotografa,terchovcov,zakusky,tortu aj krabice na vysluzky. Este je toho dost co poriesit,ale to najhlavnejsie uz mame :-) a ozaj,mam aj svadobne topanky,tak z tych sa moc tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 jeeeej, tak to je supeeer...ja prave rozmyslam tiez, ze co s topankami...chcela by som si dat spravit na mieru, chcem, aby to booli crievicky popoluskovske, ale zase ak ich mam mat iba v ten jeden den, tak sa mi to zda dost dat 30 eur za topky na jednu noc...tak asi zvolim nejake kozene lodicky, co mozem vynosit aj po svadbe:-)..a kde budete mat svadbu vy?...a aku farbu ste si zvolili?...ja sa vobec neviem rozhodnuuut, lebo vsetko je take peknee...
Odpovedať
Profilova fotka
@alienkatomik ja som tiez uvazovala,co s topankami,ked ja biele veci vobec nenosim,ale citala som,ze sa daju topanky aj zafarbit,tak mozno po svadbe nieco pokukam :-) my mame svadbu v hoteli kamila na ciernej vode-bude tam obrad aj hostina. Ja som vzdy strasne chcela fialovu vyzdobu,ale tam sa to velmi nehodi. Tak som sa rozhodla pre taku kremovu :-) teraz si lamem hlavu nad kyticou,ze odkial...chcem urcite z ruzi a aj ruzu do vlasov,tak aby mi to fajne spravili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alienkatomik ozaj a vy kde budete mat svadbu? Inak od dnes to mame presne za 5 mesiacov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 presne taaaak....5 mesiacov:-)...jupiiiiiiii:-)..my budeme mat v rz branko nedaleko zarnovice a novej bane...jedine vhodne miesto tu na okoli, kde sa zmesti 100 ludii:-)...vyzdobu si budeme robit sami urcite, len neviem, uvazujem nad cyklamenovou, lebo je ziva, ale zase sa bojim, aby to nevyznelo cukrikovo...:-)...ruze chcem aj ja, ale v kombinacii s orchideami a kvetinarka povedala, ze orchidey su tazke, ked ich chcem mat viac, tak odporuca umele...ale ja chcem zivee za kazdu cenuuu:-)...ach jaj...a sobas mate na urade, alebo v kostole?...a o kolkej?...u nas je uz v kostole jeden par, ti si dali o 16.00 a nam zostal cas 14.30, co sa mi zda skoro, alebo 17.00, co sa mi zda neskoro a bojim sa, ze sa bude stmievat....to musime este nejako poriesit:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alienkatomik jeeej,tak to budete mat dost ludi :-) nas by malo byt okolo 60-70. Obrad budeme mat vonku pred hotelom,kde bude hostina,tak dufam,ze bude pekne pocasie. Povodne sme mali obrad o 15-tej a rozmyslali sme,ze dame neskor,ale kedze tam budeme mat aj dost deticiek,tak sme sa rozhodli ponechat to na tu tretiu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ...samozrejme, ze bude krasne pocasiee, slniecko a prijemne teplooo:-)...a sobas vonkuu, to bude take kraaasnee...akurat som na tejto strtanke vcera videla fotky jednej nevesticky, tiez mali sobas vonku...a potom som zase surfovala, lebo som tu kazdy den a stavam sa pomaly, ale isto zavislackou na tychto strankach a nasla som si konecne farbu vyzdoby...svetlozelena s cyklamenovou, vyzera to nazivo velmi dobre, takze uz sa tesim:-)...mozme sa aspon pohnut vpred...:-)))...co mate noveho vy?:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?