Svadba 22.10.2011 to je náš termín. Kto sa pridá?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak my máme svadbu 22.10.2011 ktorá z Vás nevestičky má tiež tento termín???
Odpovedať
Baby moje.. Ja som taka hlupa. Zacinam vymyslat, ze chcem ine saty. Aaaach, mam na seba nervy :-(!
Odpovedať
@terez23 :-D presne pre to ja uz vobec saty nekukam a momentalne sme volako co sa tyka priprav na bode mrazu, nejako sa nam nechce do toho :-D sme v prazdninovom rezime, aspon do polky augusta :-D
Odpovedať
@adele15 no my sme zacali oznamenia robit. A teraz ked mam po praci chvilku volno chcem zacat riesit vyzdobu. Ale tiez sa nepretham.. Ale saty kukam, to si nedokazem odopriet. MAla som obdobie dva mesiace, ekdy som ich vobec enpozerala, ale akosi ma to zmohlo ... :-) :-(
Odpovedať
@terez23 a ktore si si vybrala z tych co mas v albume? Do oznameni sa chcem aj ja pustit zaciatkom augusta...co je vlastne uz buduci tyzden :-D tak asi az tak v polke augusta :-D :-D :-D boze tak rychlo leti ten cas...
Odpovedať
@adele15 ved mne sa dlho zdalo, ze jeeeeej kolko casu. A zrazu, ze cooo :D 87 dni?! No vybrala som si tie, pod ktorymi mam napisany aj koment. Ako ja sa v nich citim uzasne ako v ziadnych, ale ked... ach, cela ja! Ty uz mas ako dlho vybrate saty?
Odpovedať
@terez23 uz vidim ten koment :-D :-D :-D som si ho predtym nevsimla... 8-) fuuu, nejaky ten mesiac a pol zhruba... no to je veru pravda, ze nejak to leto strasne rychlo leti...hned je tu september a potom oktober, konecne :-p ja este svadobne topanocky budem musiet poriesit, lebo v salone odkial mam saty ziadne pekne nemaju, tak budem musiet kuknut niekde inde...uz mas topanocky?
Odpovedať
@adele15 hej, hej, topanocky mam :-), tie mi super sadli. Mam ich zo svadobneho salonu co aj saty.
Odpovedať
@terez23 tak to ti teda zavidim (samozrejme v dobrom), lebo ja mam 36 nohu a niektore topanky, co nie su prichitene remienkom sa mi aj 36 vyzuvaju...tak sa uz obavam, ci budu mat moje cislo, lebo 36 velmi v obchodoch ani nemaju... :-|
Odpovedať
@adele15 tak drzim palce, no este mas "par dni" tak hladaj, hladaj, hladaj ;). Ja mam taku klasicku velkost 38, takze skorej som sa len bala, aby mali moju velkost :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ako pokracuju pripravy? Mojmu drahemu sa podarilo najst mi fialove popolnocne topanky, no je to moj poklad ;-) sadli presne na nohu ako uliate a dokonale sa hodia k satam, chiii :-D okrem toho sme uz poriesili oznamenia, zistili sme ze sme moc lenivi na to vymyslat nieco speci, tak sme si vybrali z jednej firmy take, co sa nam obom hned zapacili, uz sa na ne tesim, ked ich zacnem posielat :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lenka369 ahojky tak ja mam rezervovane od februara pretože tažko hladam na seba šaty..ale som velmi spokojna a našla som šaty po ktorých som tužila :-)) a myslím si že ešte najdeš ak si nemala doteraz..ešte je čas
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
joj babenky ako čítam tak vy toho mate dosť... my mame len moje svadobne šatky+ topánky..ale je vysoky opatok tak ešte uvidím, mame auto, kostol, vyzdobu vymýšľam ako sa da chcela by som fialovu :-))) mam zajednanu kaderníčku aj vyzažistku a mame aj kapelu. Kameramana, fotografa a ani obručky ešte nemame...ale obručky som si pochodila a nemusíme sa ponahlať našla som obchodík kde su pekne obručky za skvelu cenu...v den ked ich pojdeme pozerať hned nam ich vygravíruju a vezmeme si ich domov čo je super... salu zajednáme asi tento piatok... kytičku mi bude robiť maminka je kvetinarka a veľmi šikovna :-)))) momentalne mam dilemu len z kolačikov a torty...inak z ničoho :-))
Odpovedať
ahojte baby tiez sa pridavam k tomuto datumu
Odpovedať
Profilova fotka
@miska2006 ahojky vitaj medzi nami :-))
Odpovedať
Baby chcem sa len opýtať aké budete mať bolerko? Ja mám kúpené také obyčajné saténove s trojštvrťovým rukávom, ale neviem či mi v ňom nebude chladno, či by som nemala radšej mať také kožušinové. Svadbu máme v Bytči pri Žiline, neviem či tam už nebude chladno.
Odpovedať
@daniela2011 ja budem mat tiez len take bolerko, my mame svadbu v Gaalnte, tak tu dolu hadam sneh este nebude :-D a nebudeme mat sobas v kostole, ale v kastieli, kde nie je zima, tak to hadam v tom bolerku vydrzim
Odpovedať
no ja by som nechcela mat este kozusinkove, budem sa spoliehat, ze nebude este moc zima a dam si len take satenkove s dlhym rukavom :)
Odpovedať
Profilova fotka
...nemoze byt moc zima, lebo ja budem mat len krajkove s dlhym rukavom =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nebojte baby, urcite nam vyjde dobre pocasie, ja sa na to spoieham :-) a po tomto zvacsa uprsanom lete verim, ze v oktobri bude krasne babie leto s prijemnymi teplotami, tak nezufajte :-D inak ako pokracujete s pripravami? my uz mame hotove oznamenie, tak si ich chceme v sobotu vyzdvihnut a mozeme rozposielat :-)
Odpovedať
tak som sa teda rozhodla nechať si to saténové bolerko, len dúfam, že nezmrznem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...ahojte nevestickyyy:-)...tak ako pokracujeme?...ja mam stale pocit, ze este som sa s tymi pripravami poriadne nerozbehla a to mi tu svieti, ze 49 dniii...:-)...ale mame aspon oznamenia, ktore pomaly rozdavame a posielame, oblek a vestu pre zenicha, saty pre nevestu pridu buduci tyzden...este spravime najazd na topankyy a doriesit kvety a vyzdobu...:-)
Odpovedať
@alienkatomik ahojky..aj ja mam ten pocit ze je na vštko čas ale ochvilu sa to všetko naraz na nas zosipe. v septembri ma toho tolko čaka...objednat kyticu, vybrať kroj na redovu, dohodnuť menu,,,a hlavne pozývanie hosti a všetko to stihnuť pri 9 hodinovej pracovnej dobe. och joj
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka369 ...no moja, ty to mas tiez pekne pestreee...ale nebj, nejako to zvladnemee, ved sme predsa zenyy:-)hehe...mne dnes akurat prisli siatkyy, tak som sa hned navliekla do nich a nedbala by som, keby uz prisiel den svadobny:-)..ale fakt este chyba toho dost, len stale sa do toho nejako neviem pustit:-)...to pozyvanie hosti je asi najdlhsie trvajucee...
Odpovedať
@alienkatomik jej tak to ti zavidim ze uz mas doma šatky, ja tie svoje budem mat až v piatok pred svadbou su z požičovne,,,ale chcela by som ich už mať doma aby som vedela že su v poriadku.....
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka369 ...to ti verim...ja som volila radsej moznost, ze si ich dam usit a budu v klude doma cakat na den d, lebo kadejake hrozne sny sa mi snivali, ze som ostala bez siat a podobne:-)...ale tiez to nie je dobre, ze ich mam doma, bo teraz ma to laka stale si ich obliekat a ked to takto pojde dalej, tak si ich znicim skor ako sa dockaju dna D:-)...hehe...uz som ich mala na sebe aspon trikrat:-)...ale neboj, aj ty sa dockaaas a siatky dostanes krasne, vonave, vyzehlenee...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyy...uz len 26 dniii...tesite saa?...ci uz pracuje stres?:-)...ja mam aj trosku obavy, nakolko snubenec mi hovoril, ako sa veci u nich doma maju, ze chcu mat uz za tym a neviem co...svokra je chora a dokaze sa sustredit len na chorobu a svadbu by najradsej odbavila pri 6 ludoch...ja neviem...hadam sa to zmeni a nakoniec sa budu aj tak zabavat na svadbe:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alienkatomik ahoj,no tesim sa :-) ale zaroven stresujem,ci bude vsetko tak ako ma byt :-)
Odpovedať
dievcata, uz len 25 dni, chapete? neskutocne to letiiiii :) az sa toho trocha bojim, ci vsetko stihneme :D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?