Svadba 23.8.2008 v Michalovciach. Poraďte čo a ako

26. júl 2015930
  • pre ivanocka331 mohla by si mi prosim ta dat kontakt na kapelu Impulz? dakujeeeeeem 😉

• ahojte poucul uz niekto o skupine Fragment? su z Trebisova,su volny na moj termin a chcela by som vediet ,ci su dobry. vdaka 🙂

• ahoj arenocko..
    velmi rada by som ti dala, al e ja kontakty nemam , mal ich moj drahy..
    a bohuzial svadbu sme zrusili lebo sme sa rozisli, cize kontakt ti nemozem dat...skoda...
    o skupine Fragment som nepocula , no my sme nakoniec nemali vybratu skupinu Impulz ale nejaku inu od Vranova , lebo Impulz mal na istu dobu prestavku tak sme nechceli riskovat ze nam nepridu zahrat..asi to tak malo byt..

• Sponzor fóra
  • Ahojte, my mame svadbu az v r. 2009. Potreboval by som kontakt na nejakeho dobreho kameramana a fotografa. Veeeelmi pekne dakujem. Poslite do IP.

• ahojte baby,my tiez planujeme az na september 2009, no chcem sa spytat hlavne na vas Michalovsky hrad...je mozne urobit svadbu aj tam? alebo nemate nahodou nejaky kontakt na niekoho z hradu? planujem zatial a zistujeme. zatial som osobne na mich. hrade nebola , ale na obrazku vyzeral fajn... 🙂 diki 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ahojte aj skupina pyramida je skvela zazila som ich na kamoskinej svadbe a stalo to zato vedia urobit zabavu ja som ich tiez chcela ale moj termin uz nemali volny

• ahoj kavaapalma.my sme mali na svadbe skupinu pyramidu tiež a možem len potvrdiť tvoje slova.super zabava 😃 😃 😃 boli skveli 🙂

• to ano a poznam spevaka vlastne je to kolega z roboty,ale sranda je ze som sa to dozvedela az na tej svadbe jak som ho tam uvidela

• a smiem vediet kde si mala svadbu lebo ja ju mam na hoteli jazero na vinnom

• my sme mali svadbu v Zlatom bažante.inak fakt dobre že kolegu si videla na kamoškinej svadba 😃

• mne to hovor nevedela som ze je v tej skupine to vies velka firma 😬 yazaki alebo druhy nazov na sest - bordel

• aha.no to je super 🙂 škoda že je obsadeny prave na tvoj termin 😞 mate už inu skupinu ?

• mame zivu hudbu ale objednaval ich moj nastavajuci takze neviem lebo nepocula som ich hrat a ani neviem jak sa vola ale zase som pocula ze su dobry a kde hrali vsetci chvalili su od trebisova tak uvidim a teraz nahanam po meste ozdobu na auto ale to si necham na inokedy a idem uz asi zalomit lebo som od 4hore a uz mam dost ak chcete mozte mi radit kde nieco pekne zozeniem vdaka pozicovne velmi nie lebo saty mam z ukrajiny a oni ak od nich nemas saty doplnky ti pozicat nechcu ... 😞

• my sme mali vyzdobu na auto z tesca.chod sa tam poziet 🙂 a o tej hudbe z trebišova som tiež počula že su dobri 😉 tak dobru noc 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať, či si niektorá z Vás požičiava kroj na redovy... ďakujem

• vdaka za tip pojdem sa tam urcite spytat co a ako....a na redovy som si kupila cervene saty tak to ti slniecko28 velmi neporadim,ale urcite viem ze sa da v pohode pozicat aj pre zenicha tak sa povypytuj a uvidis drzim palce

• ahoj slniečko28.ja som mala na svadbe kroj (pozri album) a nelutujem,lebo som ho chcela.aj ked som najprv myslela že budem mat červeny tak som si nakoniec vybrala modry 😉 a na vyber maš tieto farby-červena,modra,zelena,žlta a možno ešte nejake ale neviem isto 😉

• kavaapalma a ešte by si mohla skusiť kvetinarstvo v hypernove 🙂

• ahoj Dargi, a kde sa da pozicat kroj na redovy? Je to zo suboru Zemplin? A co sa plati za pozicanie? Ak mas kontakt na niekoho kto poziciava kroje, tak posli prosim do posty. Vdaka.

• vdaka dargi opytam sa a asi kolko dopredu lebo ja uz mam len mesiac

• kavaapalma chod čo najskor,lebo može sa stat že ti ju neurobia,lebo budu mat vela objednavok

• Ahoj Dargi, pekné fotočky aj Vy ste zlatí. No a kroj sa mi tiež páči. Len sa chcem ešte spýtať, odkiaľ si ho mala požičaný a koľko stojí požičanie. Za info ďakujem. pal

• Nie pal ale pa 🙂 🙂 🙂

• Dobry.Mozte mi poradit ze kde zozenem dobreho kameramana v MI???aj kapelu...dakujem

• tinussa,
    poslala som ti kontakt do internej posty (IP) na kapelu. vela stastia.

• tinussa skus aj toto cislo 0915948651 je to kapela z Trhovista 🙂 vela stastia

• tinussa,tu je cislo na kameramana 0903604196 nie je priamo z MI ale chvalia si ho vola sa donic aj ja ho mam obj.na svoju svadbu a mozem ti zohnat aj cislo na pyramidu ak chces su super 😃

• ahojte dievcata , ktore mate svadbu v michalovskom kostole? Uz ste boli za fararom? Mate uz zajednany cas, na ktoru budete mat obrad? Ja som uz u nho bola, svadba je 2.8.2008 o 16.15! Dajte vediet ako ste na tom...

• @ radkaz: ja este nemam. kedze svadba bude v piatok a rada by som aby bola u sestriciek (smerom pod Hradok), tak tam asi treba zajst 😛 ako si na tom s predmanzelskou pripravou? da sa to absolvovat aj v inom okrese, uznaju to? dufam, ze ano.... 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov