Svadba 23.8.2008 v Michalovciach. Poraďte čo a ako

Zobraz úvodný príspevok
AHojte , tak my to mame predbežne naplánované na tento dátum ale či sa to podarí ,je to ešte vo ,, hviezdach,,... mám na Vás otázočku , kedy treba vybavovať hlavne sálu , kameramana, fotografa a hudbu.. :-( lebo poniektorí ma strašia že aj rok dopredu...a august je už teraz.. šatky si chcem pozrieť na Ukrajine ... tiež by som bola rada ak by ste mi odporúčili aj dobrú hudbu(chceme živú , nie DJ) sálu, atď. ... budem sa vydávať 1x tak som v tom začiatočníčka :-D ( no dúfam že to bude aj posledný krát x-) ) a ešte som zabudla, potrebujem zohnať nízke topánočky, tak tiež mi môžte odporúčať... Vopred Vám všetkým ďakujem... Ivana
Odpovedať
ahoj aduliena s naukou v inom okrese nieje problem, ja som si ju dokonca urobila v Taliansku, nakolko tu zijem. Staci im doniest papier a je to ok
Odpovedať
@ radkaz: dakujem. ja pridem dva mesiace pred svadbou domov, takze to musime zvladnut v BA, kde pracuje drahy, lebo to nebudeme stihat na vychode, v MI. snad este ten piatok nebude problem, brat tam uz volal, tak snad si to nerozmyslia, aj ked to vraj nemaju velmi radi :-( Satky uz mas?
Odpovedať
hej uz som si vybrala, bola som v salone Gabriela v Mi. Ma velmi pekne saty, venuje sa ti...dobry pristup. Hned som si od nej vzala aj saty na redovy a uz len zohnat popolnocne saty, ale to az v maji, ked opat pridem domov. A ty?
Odpovedať
@ radkaz: aky model si si vybrala, ja sa tam este len chystam :-p
Odpovedať
vybrala som si model levante. Najlepsie je ze na stranke salonu som na nich vobec nepozerala, ale ked mi ich dala vyskusat tak sa mi velmi pacili.... Urcite si vyberies!
Odpovedať
@ radkaz: poslala som ti IP
Odpovedať
hmmm baby, nejako ste zaneprazdnene :-p , ako ste na tom s pripravami? ja este stale neviem hodinu sobasa, vy ste uz rozhodnute? pekny dnik.
Odpovedať
ahojte, chcem sa Vas spytat, ci mate niektora skusenosti so sobasom u Salezianov v MI. vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky buduce aj tie co to uz maju za sebou, chcem vas poprosit o kontakty a tipy na kadernicku v MI, ktora je sikovna a tiez na vizazistku a manikerku. Dakujem. j
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka511 posielam ti kontakty do ip tak skus sa informovat a uvides :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky,dnes tu nikto nie je :-(
Odpovedať
ahojte, chcem vás poprosiť o radu. V máji na ďalší rok, by sme chceli mať svadbu, dnes sme boli už pozerať sálu a už sme si aj vybrali, teraz ešte potrebujeme fotografa a hudbu - kameramana už mám vyhliadnutého. Chcela by som mať na svadbe skupinu Gerok, lebo sú vraj dobrý. Nevie mi niekto poradiť, počul ich už niekto hrať? Keby ste mali niekto na nich kontakt, budem rada ak mi ho pošlete, ďakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj miruskak,ja som ich pocula hrat na kamoskinej svadbe su velmi dobri,robia super zabavu :-D a viem,ze posledne skladby sladaky hrali z vlastnej tvorby,ale kontakt na nich nemam skusim sa popytat tej kamosky x-)
Odpovedať
Ahojte, volali sme fotografovi Mizakovi a zapytal si 16tis., si myslim, ze to trochu prehnal, alebo sa mylim a vsetci tolko beru??? dufam,ze nie. Zohnala som cislo na tu skupinu Gerock ale uz su obsadeny aj ine terminy, takze chcem vas poprosit o nejake kontakty na fotografa a hud. skupinu, keby mali aj webovu stranku, kde by som mohla pozriet a pocut ich remeslo,tak to by bolo super!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, viete mi poradit nejaku fakt dobru vizazistku v Mi. lebo ja sa sama nedokazem nalicit. Som v Malackach a svadbu vybavujeme nadialku a po telefone. Je to fakt na nervy. da sa poziciat aj kroj na redovy? nechcem saty ale kroj viac sa mi to paci ale neviem kde ho mam splasit, poradte mi prosim.
Odpovedať
Zuzkaxx4:Ahoj, ja som bola zisťovať v súbore Zemplín, mám aj rezerváciu na ten dátum, ale kroj nedávajú dopredu skúšať, ten týždeň pred svadbou mám ísť, vyskúšame, dopasujeme, prípadne opravia a hneď si ho beriem. Poplatok je 1000sk.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj slniečko28. Veľmi pekne ti ďakujem za info. Nevieš nahodou či sa da s nimi dohodnuť aby ma prišli aj začepčiť? Na koho sa v Zempline možem obratiť? moc dik.........
Odpovedať
Zuzkaxx4:Myslím že čepčiť chodia aj zo súboru. A ak tam zájdeš alebo zavoláš, tak sa obráť na pani, čo robí s krojami.pá
Odpovedať
Ahoj Zuzkaxx4, dobra vizazistka je evka ferkova z MI, mozez jej tu poslat IP evik_sk. Ak chces, mozem ti zistit na nu cislo, 2.8.08 bude licit moju sestru ako nevestu. Je ozaj dobra a zlata, uz sme u nej boli na make-up viac krat.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty chcela by som vedieť ako prebieha čepčenie chcela by som to a neviem ako to prebieha a čo tam pritom robia viete mi to niekto opísat alebo poslať menšie video?
Odpovedať
Ahojte baby! Tiez planujem svadbu, bude to uz 27.9.2008 a momentalne riesim vizazistku, aranzerku a kyticu na auto. Pls, neviete mi v tomto poradit? Koho si beriete vy a co to priblizne stoji? Co sa tyka vizazistky, normalne rozmyslam,ze sa namalujem sama, lebo uz som sa nechala licit na prilezitost a bola som dost prekvapena z toho, co so mna dotycna urobila..aj ked chapem, ze niektorym sa to mohlo pacit.. Ako sa rozhodujete vy?
Odpovedať
Profilova fotka
rossinka mozem ti poradit aranzerku su to dve sestry z MI da sa s nimi dohodnut vsetko urobia podla tvojho zelania co ja viem tak beru 3tisic,to bolo predtym mozno uz beru viac poslem ti kontakt do IP a kyticu odporucam dat urobit v kvetinarstve v Tescu
Odpovedať
Profilova fotka
adulienka uz sa ti to krati drzim palce veeeeeeeeeeeelmi ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
dakujem kavaapalma ;-) si zlata,ze na mna myslis x-) hej krati sa krati. na buduci tyzden idem na vychod a pripravy zacinaju. a inak sobas bude u Salezianov, o 15.00. ;-)
Odpovedať
ahojte kocky. ja som tu nova, ale mam precitane vsetko , co ste tu pisali. prosim vas, ziadna z vas tu nepise, aku salu mate vybratu. a neviete nahodou, ako sa pohybuju ceny v Mi na osobu napr. v hoteli JALTA, alebo hotel Juliana na zemplinskej sirave? my chystame svadbu na buduci rok. este nemame isty datum, ale dufame, ze nieco najdeme na koniec aprila , alebo zaciatok maja.
Odpovedať
Ahoj Adka84 vo svojom profile pises ze si mala svadbu 30 nov 1999 :-S Ceny sa pohybuju od 500 sk, podla toho ake menu si vyberies :-)
Odpovedať
ahoj, tam bola nejaka chyba, my este nemame presny datum svadby, tak som to tam nedavala a ono to ostalo tak na rok 1999. byvame s polovickou teraz v BA, tak svadbu budeme vybavovat na dialku. preto sa informujem, ake su asi ceny. chceli by sme cez dovolenku, ktoru mame koncom augusta, povybavovat salu, kameramana a skupinu. a na nete som si pozrela julianu, tak sa mi velmi zapacila. uvidime, ci bude este volny termin. a neposlal by prosim vas niekto nejake kontakty na skupiny a Dj? vopred dakujem
Odpovedať
baby namate nejaky kontakt na dobru kadernicku z Michaloviec? Surne potrebujem, moja nejako vybuchla... vdaka
Odpovedať
Adka84 poslala som ti do IP cislo na skupinu Recept :-)
Odpovedať
caute kocky. dakujem Martinka. pocula a videla si ich uz niekde hrat? nevies, ci nemaju dlhe prestavky medzi kolami? bola som na jednej svadbe, a ich hudba viac sedela, ako hrala, tak preto sa pytam. ty ich budes mat na svadbe?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?