Svadba 23.8.2008 v Michalovciach. Poraďte čo a ako

26. júl 2015930
  • Ahojte baby. Mam dva tyždne do svadby a este nemam starejsieho. Chcem tym poverit ujka ale neviem ako to prebieha pri cepceni. Starejsi sa ma nieco pyta a ja odpovedam ale ja neviem ake to maju byt otazky. Niekde som videla že sa pyta zavoj snat alebo hlavku stat, to sa mi nepači chcela by som nieco naše vychodnarske. prosim napiste mi nejake versiky alebo niečo co by mohol moj ujko povedat.Dik

• Prosim vas nema tu niekto cislo na hudobnu skupinu pyramida.Surne potrebujem.Dakujem

• Ahojte, vedeli by ste mi poradiť dobrého fotografa a živú hudbu, takú čo vie hrať dobre ľudovky ale aj moderné? Ďakujem veľmi pekne 🙂

• @ivka01231  bola som v apríli na svadbe. A hrala kapela Pohoda Live. Boli neskutoční!!! 4 bratia, perfektne hrali, milion nastrojov mali, takze to bolo rôznorodé. Saxofonista bol skvelý 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov