Svadba 24.4.2010

7. aug 20117300

Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie 😉 ... hm... pridáte sa? Pozývam... 🙂

• no aj my mame v ten den svadbu a pripravy v plnom prude

• Ahoj Keterin, a čo všetko už máš? pochváľ sa...

• no mam saty a vsetko okolo toho, topanky, pierka, kameru, fotografa, hudbu, oznamka... nepotrebujes nahodou pierka??? urobim ti ak bude treba som sa prepocitala a som kupila amiesto 1m kvietockov 10m tak sa toho potrebujem zbavit, nevezmem od teba vela len za material a nieco malo za robotku, alebo aspon tie kvietocky by som odpredala, nestali vela, si pozri v mojom albume

• Sponzor fóra
  • zabudla som na krizik, a ten uz mame

• a este vankusik na obrucky a lupienky na dekoraciu

• Ide ti to teda skvelo...to aby som si začala písať zoznam vecí, ktoré potrebujem...no...ja mam všetko ešte iba v teoretickej rovine - t.j.mám predstavu, aké šaty chcem, viem si predstaviť aj dekoráciu,ako by mali vyzerať oznámenia, len prakticky ešte nič z toho nemám doma... ale to sa spraví...snáď 😉
    čo sa týka tých pierok, tak nad tými som ešte ani neuvažovala...
    inak, dnes som zasielala pozvaným na e-mail "save the date" takže som to takto nejako rozbehla...
    Koľko plánujete hostí?

• no malo to bytokolo 120 ale nakolko chcem silou mocou okruhle stoly musi sa to zredukovat na 100. ja som uz nieco vymazala zo zoznamu tak uvidime ako to nakoniec dopadne

• Ved aj ja som chcela tak najviac okolo 100, ale nakoniec ich bude možno ešte o 20-30 viac...aj keď konečné číslo je stále vo hviezdach...a máš DJ alebo skupinu? a o koľkej máte svad.obrad? fotiť sa idete pred alebo po obrade? je tu aj fórum na túto tému...no a výsledok z toho je taký, že je to veľmi individuálne 😃 ...niektorí uprednostňujú pred, iní po...na náš termín by sa malo stmievať okolo 19.30 hod...

• ahojte.tak ja som dalsia ktora ma 24.4?ja uz sa tak tesim...
    ja sa momentalne chystam riesit moju polovicku lebo mne chyba uz len pricesok inac uz mam pre seba vsetko🙂)

• Baby, tak vy ste riadne rýchle...ja asi nad všetkým dlho premýšľam...máte šikovné albumy, ja si tiež nejaký založím budúci týždeň...🙂 drobec, farbu máš zelenú? a koľko hostí?...no a aký alkohol budete podávať???

• no nad tym fotenim ako som pisala aj do spominanej temy som ani nepremyslala, jasne ze pred po by ma ani nenapadlo, hudbu mam zivu

• ano mam zelenu lebo som do nej zazrata...no budeme mat okolo 80-90 ludi.a na zaciatok budeme mat cinzano a potom bude vino cervene a biele,slivka hruska a asi fernet...z mojej strany nebude vela ludi takze ani toho vela nam netreba...a ty ako?aku mas vyzdobu?a co vsetko uz mas?a fotit sa tiez pojdeme urcite predtym..a mame DJ lebo s polovickou nechceme zivu..

• nuž ja za vami dosť zaostávam, ale nevadí, všetko mám v hlave 😃 Tak ja mam akurat rezervovanú miestnosť (bez tej by som v tomto čase o termíne v apríli mohla iba snívať), reservé je aj foto a kamera, hudba... hm...no a mam svadobný bedeker, predstavu o počte ľudí, výzdobu chcem zeleno-smotanovo-jemný šmrnc ružovej, hl.kvetom bude orchidea, mám predstavu o svadobných šatách (zn.pronovias resp.la sposa) a tak... no a s tym alkoholom ešte neviem...na predsvadobnú náuku ste už boli?

• no ja som nebola sme sa dohodli ze az v januari

• no o tu nauku ja budem mat problem lebo moja polovicka je maloco doma a vtedy ked je nauka(t.j.stvrtok)nezvykne byt doma lebo robi v cechach..

• Sponzor fóra
  • Drobec, tak skúste víkendové kurzy, existuje aj takáto možnosť...my to tiež absolvujeme asi až v novom roku

• a to co a ako?to kde mam zistit

• ahoj holky, pripajam sa k datumu 24/4/2010 🙂))) nad akym jedlom rozmyslate na svadbe?? a budete mat aj kapustnicu o polnoci???

• tak my uz priblizne vieme co chceme no a po polnoci budeme mat holubky lebo polovicka nechce velmi kapustnicu..a vy ako?

• Drobec, pošlem ti do IP web.adresu, kde zistíš bližšie informácie.
    Ahoj maruska, nad jedlom sme veľmi nepremýšlali... 😉 rodičom sme povedali, že toto necháme na nich... že aspoň niečo...ale ako posledné jedlo by neboli zlé švédske stoly...hm?

• ahojte, pridavam sa do klubu 24.4. 🙂 momentálne mame zajednane: saty, sála, fotograf, rozhodujeme si dve varianty výzdoby, matriku mozme riesit az v decembri, nasho vybrateho dj az v januari, lebo este nerezrvuje nic, vybavili spica miesto na fotenie v interieri

• ahojte, aj ja sa budem vydávať 24.4. 🙂 Zatiaľ máme zarezervovanú sálu, kde sa mi postarajú aj o jedlo a výzdobu, fotografa a kameramana. Zajtra idem volať DJovi a v sobotu chcem ísť pozrieť svadobné šaty, tak mi držte palce, nech si nejaké vyberiem 😃. Na matriku ideme tiež až v decembri, a to pôjdeme asi aj obrúčky pozrieť.

majo.lenka, my budeme mať ako posledné jedlo švédske stoly. Myslím, že to bude lepšie ako kapustnica, každý si vyberie čo bude chcieť 😉

• zdravim sklomylu a jentu...pekne sa nám to rozrastá 🙂
    Jenta a kam ideš vyberať svadobné šaty? Ja som bola tiež skúšať, ale ešte som si nevybrala...skúsim počkať na novú kolekciu...ale aspoň viem, že by to mal byť strih A...no a krajka, bez tej to nepôjde..
    Sklomyla a ty máš aké šatky..? Prezradíš?

• majo.lenka:dakujem za tu web stranku a vy ste sa pre ktory rozhodli?je to celkom zaujimave..

• to majo.lenka: šaty su Maggie Sottero- Adelaide, farba- light gold, našla som ic hneď v prvom salóne v ktorom som bola (salon Betty- Myjava). má prísť ešte nová kolekcia tak sa ešte pre istotu pôjdem pozrieť, ale pochybujem že bude niečo lepšie.
    Ozaj je farba light gold totožná s Ivory? chcela som si objednávať doplnky z ebay a som mierne schaotená z tých odtieňov. Aby som uviedla na správnu mieru, všetky veci okolo svadby ako výzdoba, šaty, popolnočky, topánky, doplnky, výzdoba,kvety.... sú pre mňa dosť španielskou dedinou,keďže mám záľuby skôr v technike, turistike, počítače, fotografie....ale nasávam info o dušu, už sa do toho trochu dostávam a začína ma to aj trochu baviť 🙂

• no ja budem musiet jedlo riesit v Novembri..lebo nebyvam na Slovensku..a v novembri sa chystame domov na par tyzdnov. Ale uz mame tiez par veci zaistenych a uz mam aj kupene saty..co som rada. 🙂

• Drobec, ešte nevieme, možno skúsime ten víkendový termín vo februári v SP, alebo si náuku urobíme v RK, koná sa to každý mesiac vždy v sobotu...
    Sklomyla: keď ja tým farbám šiat tiež celkom nerozumiem - niekde je to odstupňované že: biela-prírodná biela-šampanská ...ale myslím, že šampanská/ivory/maslová je to isté...alebo je to isté prírodná biela/ivory? no a light gold to je asi šampanská.. či nie? viete to niektorá?
    Maruška: a kde sa nachádzaš?

• no ak by ste si zvoliloi biele tak by ste nemyseli risit takuto dilemu 😉

• hej, to je pravda, ale keď tie snehobiele sa mi zdajú veľmi umelé a neprirodzené... ale to je vecou vkusu

• tak presne ja mam biele a nemam s nicim problem..🙂)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov