Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drobec: aj nám už zopár ludí ubudlo...som zvedavá na ten konečný počet...a presne tak, kto chce, ten príde keterin: juj, samopozvanci... dufam, že nám sa nejakí neobjavia v deň svadby
Odpovedať
Profilova fotka
nuž, nejako sa nám to blíži, však?... ešte dorobiť posledné veci...a hlavne no stress... Čo Vám ešte ostalo nedokončené? Či už máte všetko?
Odpovedať
no to teda blizi...holky ake bude pocasie na slovensku toho 24 aprila?? co myslite??? Ja musim utekat este na matriku zajtra ked doletim domov...a dohodnut sa na menu..ake bude. Skontrolovat hotel pre zahra.hosti...pre istotu...ist za kvetinarkou...potvrdit...kvety....este toho dost...bude.ale to je vsetko len v podstate utvrdenie sa ci je to rezervovane.....co ostatne holky?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ako tak, kaoska co mi bde robit kyticu mi vcera robila kyticu pre mamu na 50tku, ktoru ma zajtra. robila ju z 50 ruzi a je prenadherna. dva roky dostavam ruze k narodkam od draheho ale tejto sa nedaju ani porovnat. strasne sa tesim na kyticu ako bude vyzerat. chybaju mi este nohavicky pod saty :-D neviem na ake sa zamerat a kdsi som zalozila pierka pre starostou a neviem kde ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak to počasie by zaujímalo aj mňa....ale tak dúfam že bude pekne :-) už sa nám to blíži, ale som ešte dosť nervózna lebo drahého obrúčka ešte nedorazila z úpravy a nevedia nám ani povedať kde je a kedy príde....tak som z toho už na prášky....a ešte k tomu mi prišli svadobné šaty šité na mieru neskoro a samozrejme nesedia a musím ich dávať prešiť, tak dúfam že sa to tiež stihne....ach jaj, stále musia byť nejaké stresy.... vy už máte všetko poriešené?
Odpovedať
baby tak nam este obrucky nedosli lebo sme ich davali dost neskoro robit ale vraj by mali byt koncom tohto tyzdna...no a to pocasie dufam ze nam vyjde,lebo idem tento tyzden kamoske a nevyzera ze bude pekne tak aspon nech nam to vyjde:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
moj brat vcera kukirovl na nete a 24.4 by malo byt v presove 16 stupnom polooblacno, ale to dost daleko
Odpovedať
Profilova fotka
nuž, počasie neovplyvníme, ale stále verím, že to bude krásny deň...či už bude zamračené alebo slnečno...no a ked bude pršať...hm, tak fotiť sa pôjdeme na ďalší deň...no a hovorí sa, že keď prší, tak budeme mať veľa peňazí :-D dievčatá, ešte nestresujete? lebo ja som mala vrchol nervozity asi v stredu a tak dúfam, že ma to už prešlo..
Odpovedať
to je jasne...kazdy je nervozny...ja mam haluz teraz lebo zrusili lety a 6 ludi mi leti zo zahranicia bud. tyzden.dufam,ze sa to zlepsi....
Odpovedať
Profilova fotka
maruška, ani nehovor, tá sopka tiež vie, kedy vybuchnúť, však? my by sme mali 28.4. letieť do Ríma, takže dúfam, že dovtedy bude vsjo OK
Odpovedať
Ahojte baby, pozerala som počasie, vyzerá to na nejakých 15 až 18 stupnov, polooblačno, čiže na fotenie uplny ideál, tak treba este pevne verit ze sa to nezmení! :) Hosti zo zahraničia mame aj my, predpokladá sa že letiská by mali pootvárať v priebehu týždna. My nestresujeme, tešíme sa ako blchy, len vsetci naokolo hej a divia sa prečo my nie :D
Odpovedať
Ahojte nevesticky, tak aj ja uz zacinam pocitovat nervozitu v plnom prude, este v pondelok mi to akosi nedochadzalo, ale ked som si dnes pomyslela, ze uz len necelych 6 dni a je to tu, tak ma chytila panika a to riadna. Ale zas na druhej strane sa aj velmi tesim. Priatel je v pohode, ten stresy asi ani nema, ale ja zato uz zacinam. Tak snad vsetko dopadne, tak ako ma a hadam aj to pocasie dopadne dobre. A vy ako? Mate uz vsetko alebo vam este nieco chyba?????
Odpovedať
Článok sa načítava...
majo.lenka...no presne, je to hroza hlavne ked tam mam uviaznutu aj prekladatelku v anglicku....aj druzicky niektore...
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, ja už neviem, čo to má znamenať, teraz pred svadbou sa len všetci vadia, stavajú na hlavu a očierňujú... ja som už asi 100x oľutovala, že nemáme svadbu na Seychelách... ako je to u vás?
Odpovedať
majo.lenka, my sme na rovinu povedali, že ked mienia riesit hluposti nech si ich riesia po svadbe, Nas to nezaujima a hotovo a teraz ignorujeme (nech si aj po hlavach skacu) a uzivame si posledne spolocne chvilky "na divoko" :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, vyzera, ze vam pocasie budete mat fajn, tak nech vam to dobre dopadne a ak by sa aj vyskytla trhlinka, neoplati sa nad nou velmi horekovat... hlavne si ten den uzivajte... tesim sa na vase fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
a este to som chcela, my 25.4 aprilovky mame hned v nedelu vyrocie.. takze vy budete oddychovat a mat po a my budeme spominat :)))) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ale ja si zatial neuvedomujem ze sa v sobotu vydavam
Odpovedať
už len chvílku a budeme manželky :) juj tešim sa... Ako pripravy? Všetko ste postihali??? Ja si idem dnes pre šatičky... :-)
Odpovedať
ahojte babenky, tak ten cas neskutocne utiekol. Sa mi ani verit nechce, ze este dva dni a je to tu..... juuuuuuuuuj aj sa tesim aj mam strach ci vsetko dobre dopadne. Akurat sme sa vratili so stretnutia s fotografom, velmi mily pan to bol, tak snad tie fotecky budu stat zato :) no a uz len dufat, ze sa na nic nezabudlo a ze bude vsetko tak ako ma byt. A vy ako??? Vsetko nachystane a stihnute????? Sa mi ani verit nechce, ze to tak rychlo uslo.
Odpovedať
Profilova fotka
joj uz aby bola nedela
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...tak, prípravy finišujú aj u nás, ja už mám šatky doma od včera, kedže som si ich z Dolného Kubína niesla až do Stropkova :-) sú krásne, voňavučké...dnes som bola na skúške účesu...som spokojná, tak dúfam, že aj naostro to vyjde super... no a práve špendlím zasadací poriadok na tabuľu...nuž, dievčatá, ešte nech sme všetci zdraví a bude všetko fajn...ale pravda, zbehlo to všetko tak rýchlo... :-) prajem ešte príjemné chvíle
Odpovedať
joj ani mne sa nechce verit ze to uz o dva dni:-))ale neskutocne sa tesime no a nech vyjde vetko tak ako ma...baby keby som tu uz nebola tak vsetkym drzim palce a nech je to tak ako my chceme:-))))
Odpovedať
Ahojte babulky, kedze dnes uz odchadzam z nasho spolocneho bytu ku rodicom, som tu na nete naposledy pred svadbou. Preto vam vsetkym chcem zazelat, aby vam vsetko vyslo podla vasich predstav a zelani, nech prezijete najkrajsi den vo svojom zivote a nech sa citite v sobotu ako prave princezne. No a samozrejme nech vykrocite do spolocneho zivota tou spravnou nohou aj so svojimi drahymi polovickami a nech vas spaja vzdy len a len laska. Stretneme sa tu snad na tejto stranke "po" a preto sa uz teraz tesim na vase krasne fotecky a pocity. Tak este raz vsetkym vsetko dobre :))))))))))) ahojte, Nika
Odpovedať
Zienky, zelam Vam na zajtra straaasne vela stastia, slniecko a nech vsetko prebieha podla vasich predstav.
Odpovedať
Všetkým nevestičkám, ktorých deň D nastáva už len po jednom vybúvaní :-) prajem veľa veľa lásočky. UŽITE SI SVOJ ĎEŇ, v ktorom budete princeznou :-) !!!
Odpovedať
Profilova fotka
drzim vam palce aby vsetko dobre dopadlo a vy ste nelutovali svoje rozhodnutia :-)
Odpovedať
kocky, pocasie vam vyslo, dufam, ze vam vsetko dobre dopadne a tesim sa na fotecky x-) x-) x-)
Odpovedať
ahooojte, tak mame za tym..tiez sa tesim na fotecky....aj dvdcko...dufajm,ze ste mali vsetky krasny den.
Odpovedať
Profilova fotka
veru máme to za sebou :-) my sme mali super deň, žiadny stres, len pohoda. Ale na úrade sa mi už trošku lámal hlas :-D Zábava na hostine bola perfektná, nadmieru splnila moje očakávania. Tancovalo všetko, čo malo nohy :-D Tiež sa už neviem dočkať fotiek a dvd :-) Dúfam, že všetky ste včera prežili ten najkrajší deň vo vašom živote :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?