Svadba 25.5.2013

24. júl 2013750
  • @kirriana  Ďakujeem podobne.. ešte nemáme nič rezervované a ked sa pozerám tu na ms čo všetko už baby majú tak sa obávam že mne sa to asi nepodarí 🙂) priatel je grekokatolík je z východu 🙂))

• @danninkach  ale joj co si, sesterka vybavila svadbu za tri mesiace a bolo... zalezi co vsetko chces.ak mas jasnu predstavu tak ides len za tym a mas. jaj vychodniar, myslela som si a ty si greko?

• @kirriana  predstavu mám v niečo úplne jasnú v niečom zase nie🙂 ale dobrá správa kostol je voľný kedže sa v ňom koná tak 8svadieb ročne 🙂) s Dj a Foto je to horšie už ma ich odbilo dosť že majú rezervovaný termín 😞 a inak ja som rimo ale všetci ma prehovorili že vraj je greckokato. obrat oveľa krajší tak ja neviem .. nikdy som ho nevidela 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte dievcata, tiez by sme chceli mat svadbu 25.5.2013 sobas v BA a hostinu asi niekde v okoli Bratislavy. Zatial nemame nic zajednane a ako tak citam, tak mame co dohanat 🙂 V kostole mi povedali, ze az zaciatkom roka mame prist a co sa tyka priestoru pre hostinu, tak sme sa trosku zasekli. Chceli by sme nieco v prirode aj s ubytovanim tak pre cca 70 ludi za rozumnu cenu ale zatial sme nic take nenasli 🙂

• @danninkach  no vy ste teda riadna kombinacia, to greko je s tymi korunkami a oni celu kazen spievaju... takze asi preto bude krajsi. no vidis uz takto skoro su sluzby obsadene, preto ja som sa poponahlala a teraz lenosim, mam casu so vsetkym... tak drzim palce

• @kati_g  vies co kolegyna mala v okoli BA v Basta pajstun, aj s ubytkom, ale je to asi ina cenova kategoria aku hladas, inak tam boli spokojni... a tiez to byva obsadene, myslim ze ona si to rezervovala tak rok a pol do predu...

• ahojte baby..tak ja sa tiez pripajam..mame zatial kostol, miestnost, saty, DJ, urcenu farbu vyzdoby, pocet hosti a priblizne menu.... 🙂

• @lenusa87  ahoj leni a kde mate svadbu v KE?..my uvazujeme este len nad tymto terminom, tak dufam ze nie sme pozadu 😃

• Ahojte baby, pridavam sa do skupiny 🙂 aj my mame svadbu 25.5. v TT, aj ked zavazne mam zajednaneho iba Dj-a. priestor - restika v Holiday Inn trnava sice rezervovany, ale este zvazujem dalsi. a uvidime ako s obradom v kostole, zatial dohodnuty nie je. cize nemame nic, aspon jeden druheho 😛

• @reni1512  ahoj, tak my budeme mat svadbu v KD v Sebastovciach... klasika 🙂))

• @kirriana  prepac ze az teraz ti odpisujem hehe... tak co sa tyka foto a video sluzieb tak v tom mam uplne jasno... vyhrali sme fotenie zadarmo s tym ze musime vziat aj video sluzby, ale je to clovek ktoreho praca sa mi maximalne paci a osobnom stretnuti nemam co riesit noo a dohodli sme sa na cene440 eur co je veelmi dobra cena a fotit a kamerovat budu od rana az do rana ako bude potrebne, ja osobne predpokladam ze hodku dve po redovom uz nie je co kamerovat, je to o tom istom 🙂)) ale co sledujem foto video sluzby tak akoze tie sumy... paaaaniiii moji nechaju si ti ludia pekne zaplatit..

• Tak aj ja sa pridavam k tomuto terminu 🙂 my uz mame vsetko okrem partnerovho obleku, ale na to ma este cas...svadbu bude v KE 🙂

• @giapetkonz  pani tak ty mas snad uz vsetko...

• @martinulka007  coze holiday inn Trnava? ja mam holiday inn Zilina a z Trnavy si chcem poziciat dreveny parket, niekedy ho odtial beru...

• @lenusa87  to je v pohode, ja som medzi casom vybrala tiez uz aj foto aj video, foto mam za 230e a video za 400, myslim ze super ceny a este aj super ludia, tak snad ma nesklamu. ty mas ake stastie ze vyhrala foto, paradne

• Sponzor fóra
  • @lenusa87  tam je super mala kamoska 🙂 nebola som sice ale chvalila si 🙂

• @kirriana  ale kdeee...este je toho habadej.... 😉

• @giapetkonz  jasne ze je, ale ja si myslim ze ked uz mas saty a farbu vyzdoby tak uz mas toho kopec, lebo ja to este nemam 😃

• ahojte kočky. ja som zmenila dátum, máj už nepripadá v úvahu, kedže je u nás v NZ skoro všetko zajednané / môj fotograf už nemá voľný máj / tak to vyzerá tak, že to bude 01.06.2013, čiže týždeň po Vás @giapetkonz  🙂

• @kirriana  tak to heej 😃 a navyse aj ich praca presne podla mojich predstav a to sme vlastne ani nevyhrali my ale moja sestra a jej to netreba tak nam to venovala 😃

• @nique666  jeeej...super Veron....tesim sa 😉

@kirriana  no, uz pomalicky aj kupujem veci na vyzdobu, kedze si ju chcem robit sama....tak nieco pekne a za rozumnu cenu najdem, tak to zoberiem.....velmi sa tesim na vyzdobovanie..... 🙂
    a vcera som si kupila na bazariku krasny cipkovany vejar na fotenie..... 🙂

• @giapetkonz  ja si budem vyzdobu robit tiez sama 🙂

• @giapetkonz  jejo to je super ked si uz pomalicky kupujes, postupne, ked vies co chces a ako na to, ja to nechavam na agenturu, nemam na o cas, a neviem ci by ma to bavilo, mozno zo zaciatku ano... vejar? super napad...
    @lenusa87  aj tak dobre ze vam to takto vyslo... parada

• inak babky idem si uz skusat saty v piatok a v sobotu, sa neviem dockat, hlavne na to, ze ktory styl mi bude sediet, nie je to skoro? co poviete... ale mam teraz cas, potom nebudem mat...

• @kirriana  urcite nie je skoro na skusku siat..aspon si najdes styl, ktory ti pristane na postavu.... 😉
    @nique666  a aku chces mat farbu ? 🙂

• @giapetkonz  este nie je iste, ale pravdepodobne bezovo zelenu 🙂 alebo len bezovu, este som sa nerozhodla / sala je bielo oranzova, tak musim k tomu zladit / Vy aku????

• @nique666  prave som ti dopisala moja spravu... 🙂

• @kirriana  fiha,no musim sa na to popytat! my budeme v restauracii a tam su parkety, takze parket ti zrejme budu moct pozicat.

• @martinulka007  jaj tak potom nic, ja to mam v sale, kde parket musia doniest, takze ty ho asi nebudes potrebovat 🙂

• Ahojte babenky tiež sa pridávam, budeme mať svadbu tiež 25.5.2013 v SA. Máme už asi všetko okrem mojich šiat 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov