Svadba 25.5.2013

Profilova fotka
Ahojte baby, máte niektorá svadbu 25.05.2013? Som zvedavá koľko vás tu je..... a kde všade bude v ten istý deň koľko svadieb. Je tu aj nejaká zo Žiliny?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj aj ja mam svadbu 25.5.2013 ale som z KE
Odpovedať
Profilova fotka
@lenusa87 cauko to neva, aspon porovname sluzby a ceny, uz mas nieco vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
mame zajednanu salu, kameramana, fotografa a kapelu ( ale este sme nedali zalohu tak dufam ze mi nezdupkaju) a vidi sa mi ze aj kolace su objednane ale iba z mojej strany... )
Odpovedať
Profilova fotka
@kirriana ty uz mas nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenusa87 kokso inak rychla, ja mam tiez uz salu, aj Dj, harmonikara a starejsieho a dnes prave rozhodujem medzi kameramanmi a fotografmi kolko do nich dam... citam tu fora a je to fakt skor na zmiatnutie ako pomahanie, kazda hovori inak.... ty davas kolko za kameramana a fotografa? od kedy do kedy ich budes mat? tiez som neplazila este ziadnu zalohu, nechceli, nepytali, nenukala som sa... ale tiez istota je istota.. snad mi nezdrhnu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte kočky. my by sme chceli mať svadbu tiež 25.05.2013 v Nových Zámkoch. ako tak pozerám, mala by som si pohnúť, keďže ešte nemáme zajednané nič :-(
Odpovedať
@nique666 my sme mali 26.5.2012 v NZ v kostole na namesti a hostinu oproti v restauracii. Termin sme si zajednali v decembri 2011, podla toho ktoru sobotu mali v restauracii volnu. Vsetci nas strasili ze to je neskoro a nic nezozenieme. Ak nevesta kazdy tyzden nezmeni plan, vybavi vsetko rychlo a vcas :-) Ozaj, a predmanzelsku pripravu sme mali hotovu dlho dopredu, nie je nutne robit ju az pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. my mame svadbu tiež 25.5. Som z BA .A zatial máme zajednanú sálu, fotografa a moje šaty :) A inak ten dátum sa nám hneď páčil a až neskor som si uvedomila že sú to naše dátumy narodenín. Snúbenec je narodený 25 a ja 5 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenosko dakujem za info :) predpokladam, ze svadba bola teda v Panorame, tam je to peknucke :) my budeme mat ale vela hosti a tam sa nevojdeme. mna uz teraz chytaju stresy, lebo este nemame zajednane nic a tiez ma kazdy strasi, ze je to neskoro! co je aj zcasti pravda, kedze kopu veci je uz obsadenych na ten nas datum :( pomaly zacinam rozmyslat o zmene terminu :-| @kalu33 waaaw tak to uz mate toho zajednaneho dost, si sikovna :) Nam sa datum 25.05.2013 taktiez hned zapacil, pretoze je to den potom ako budeme spolu 10 rokov, takze by bol taky symbolicky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nique666 ahoj ahoj, no pomalicky by si uz mohla zacat so zajednavanim saly a tak.... ale neviem ako to chodi v NZ, u nas bolo vsetko co som chcela na moje terminy uz obsadene, preto som zvolila datum 25.05.2013 - dufam ze kedze to je v maji bude menej svadieb a teda viac volnych sluzieb. ja mam teraz pauzu a do oktobra nebudem robit vobec nic, zajednala som si najdôlezitejsie veci a zatial stacilo. uz ma presla ta prvotna euforia, a som rada ze hned som ju vyuzila na zajednavanie, hrabala som sa na nete asi mesiac v kuse a pisala na papier a vyberala.... no som rada ze je to za mnou. asi to zase zacne ked budem vyberat saty
Odpovedať
Profilova fotka
@kalu33 ahoj vitaj medzi majovkami. ty uz mas saty? si kupovala, alebo poziciavas? a kde? ja tiez byvam v BA, vela veci si vybavujem tu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kirriana požičiavala som si ich v salone EL. Boli to prvé čo som som skúšala a iné sa mi potom nepáčili :) a ten salon...uplne super. Strašne ochotná a trpezlivá pani. Ešte si pojdem skusiť aj novú kolekciu niekedy v oktobri, keby tam bolo niečo lepšie. Ale pochybujem. Bola to láska na prvý pohlad :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kalu33 pojdem mrknut a kolko tam stoji pozicanie? inak v BA je to vsetko 2x tak drahsie ako u nas....
Odpovedať
Profilova fotka
V Bratislave je vzdy vsetko drahsie :-| Na to si clovek musi jednoducho zvyknut. Aj ked mna to hrozne vytaca :-) mna vysli 380 € s tym, ze som dostala zlavu kedze som si ich rezervovala na prvej skuske. Oproti napr. Salonu Nicol su lacni a hlavne ochotni.
Odpovedať
ahojte my tiez planujem na 25.5.2013 uz sme si boli zajednat salu , fotografa a zakusky a tortty. a to asi tak zatial vsetko. budem si musiet pohnut kedze odchadzame na 4 mesiace prec a vratime sa mesiac a pol pred svadbou. To budu velmi rychle.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
mozes mi poslat teda info? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sovicka333 jejo ahoj vitaj v klube... ja tiez musim teraz vybavovat vsetko, teda zacnem tak v oktobri az do konca roka mam cas, potom uz vobec... az v maji, budem pracovne fest vytazena....
Odpovedať
Profilova fotka
@kirriana no ja som z MT ale ešte nevieme či 25.5 alebo týždeň pred týmto dátumom. To by vychádzalo na 18.5 to má drahý narodeniny..ale mne sa páči tak isto 25.5 to je zasa deň po mojich narodkách :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@felinda ahoj, ja som chcela 1.6. ale bolo vsetko obsadene, tak som dala o tyzden skor a zistila som ze je to pekny datum, este krajsi ako ten jun, inokedy by som uz nemohla kvoli praci... mam kolegynu co je narodena ako ty... a do ziliny nechodievas?
Odpovedať
Profilova fotka
@kirriana ale áno chodievame......no my sme rozhodnutý, že to necháme na máj..len ozaj neviem ktorý presne dátum :)uvidíme........a ty kde budeš mať svadbu??mna to ťahá do niečoho tak napol otvoreného..vieš akože kuk a si v prírode...žiaden hotel alebo pod...ale ešte neviem kde niečo také zoženiem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@felinda my to budeme mat v Ziline v Holiday inn. ked budes vyberat miestnost tak si prisposobis datum uvidis, mozno sa namotas na nejaku salu a bude prave a maji obsadena... inak vila necas je krasna, tam je fakt krasne vyhlad na duben, zahrada krasna, vsetko, ale to je v ZA, neviem kde to chces mat ty
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@hotelencian nie nie dakujem, ja som maximalne spokojna s mojim vyberom
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez z KE :) ale svadba bude v Zamutove :)
Odpovedať
Profilova fotka
@three Ak zamutov nedaleko Vranova na ranci tak super vyber. Nedavno som tam fotil a priestor je neskutocny. ---------- Svadobný a portrétny fotograaf Marek Janíčko z Košíc
Odpovedať
Profilova fotka
ano presne tam :)) aj nam sa tam paci :))
Odpovedať
dievčatá tak ja sa pravdepodobne pripájam :) zatial nemáme nič :) hladám sálu aj z ubytkom ... zatial mi všetci odpísali že termín majú volný :) chceme greckokatolícky obrad a v BA je len jeden kostol..tak som zvedavá či budú mať volné :)
Odpovedať
Profilova fotka
@danninkach ahooooooooooj, dalsia z BAAAAAAAAAAA, tak vela stastia pri vybavovani, no greckokatolicky v BA take netradicne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?