Svadba 25.5.2013

25. júl 2013750
  • čaute kočky 😃 takže u nás žiadna zmena stále nemáme nič 😃 ale pokrok boli sme dnes obzrieť ďalšiu sálu ale ešte sa rozhodujeme.. v utorok ideme kuk ďalšiu tak uvidím... fotografku máme len predbežne ústne dohodnutú .. ale ked čítam že niektoré máte všetko tak fakt nechápem 😃 my ešte aj dom staviame takže ani nemám kde skladovať výzdobu a šaty tak si hovorím že to má ešte čas 🙂) aj ked v BA mi už polovica dodávatelov odpísala že má obsadené

• @martinulka007  ahoj, aj my mame svadbu 25.5. v TT, v Cube

• @danninkach  pohodickaaaaaaa.. hlavne ak mas cas tak pozeraj a pozeraj a pozeraj, nieco isto najdes...

• Sponzor fóra
  • @dubaik1985  ahoj ahoj a organizujes vsetko z Irska? alebo ako to mas?

• @kirriana  ahojky, no vsetko vybavujem cez maily....chvalabohu, ze dnes su ludia strasne ustretovi....🙂

• @dubaik1985  no pekne, tak vela stastia a drzim palce.

• @kirriana  dakujeeem....uz mame vsetko vybavene, uz len ist a dokoncit to 🙂

• @dubaik1985  to vazne mas uz vsetko? si dobra.... a beries aj nieco odtial alebo vsetko zhanas len na SR?

• @kirriana  myslela som si, ze to bude trval dlhsie, ale nakoniec sa mi podarilo vsetko raz dva 🙂 z irska beriem len rekvizity na fotenie, svadobne topanky a darceky pre hosti...🙂

• Čaute baby tak ja som ďalšia,ktorá bude mať svadbičku 25.5.2013.Bude sa konať v Ba,je to zároveň aj deň mojich narodenín,takže sa strašne teším 😃.

• @lienka55111  ano my mame tiez 25. 5. v Bratislave 🙂 Cim viac sa to blizi, tym sa viac tesim 🙂

• @lienka55111  jej ahoj 25tka 🙂 my to mame tiez na narodky, ale nasej kamosky, ktora tam samozrejme bude, takze bude zurka na druhu 🙂

• @lienka55111
    @kirriana  kočky a my to máme 3dni pred našimi narodkami 😃 takže bude veľká žúrka 😃

• @danninkach  takze dalsi blizenec? aj jaaaaaaaaaaa

• @kirriana áno my máme narodky v jeden deň takže sme obaja bliženci..veď blíženci súú náááj 😃

• Sponzor fóra
  • @lienka55111 a v akom kostole,respektive mieste planujes svadbu? Lebo mne sa blizi moja a neviem najst vhodne miesto a chcem aby to bolo specialne 🙂 😐

• Ahoj
    My sme mali sobáš v Dóme sv.Martina v BA a bolo to veľmi pekné.Osobne však odporúčam kostol Blumentál,ten je podľa mňa ešte krajší 🙂

• @kirriana  Ahojky, dostala som na teba nik, zevraj si mala svadbu v Holiday in v Ziline. Prosim ta chcem sa spytat, nakolko zavzujem prave tuto moznost svadobnej hostiny v Holiday in, mame rezervovany predbezne aj termin, ako si bola spokojna? Ake bolo jedlo a porcie? Bola si so vsetkym spokojna? Co sala? My mame rezervovanu nie tu dole kde je restika ale tu hore s tym ze dvere sa nebudu odtahovat, je nas 60 ludi takze by to bolo asi aj zbytocne. Dakujem krasneeee akykolvek nazor od ludi co mali svadobnu hostinu v Holiday in mi pomoze🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie