Svadba 25.5.2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby, máte niektorá svadbu 25.05.2013? Som zvedavá koľko vás tu je..... a kde všade bude v ten istý deň koľko svadieb. Je tu aj nejaká zo Žiliny?
Odpovedať
čaute kočky :D takže u nás žiadna zmena stále nemáme nič :D ale pokrok boli sme dnes obzrieť ďalšiu sálu ale ešte sa rozhodujeme.. v utorok ideme kuk ďalšiu tak uvidím... fotografku máme len predbežne ústne dohodnutú .. ale ked čítam že niektoré máte všetko tak fakt nechápem :D my ešte aj dom staviame takže ani nemám kde skladovať výzdobu a šaty tak si hovorím že to má ešte čas :)) aj ked v BA mi už polovica dodávatelov odpísala že má obsadené
Odpovedať
@martinulka007 ahoj, aj my mame svadbu 25.5. v TT, v Cube
Odpovedať
Profilova fotka
@danninkach pohodickaaaaaaa.. hlavne ak mas cas tak pozeraj a pozeraj a pozeraj, nieco isto najdes...
Odpovedať
Profilova fotka
@dubaik1985 ahoj ahoj a organizujes vsetko z Irska? alebo ako to mas?
Odpovedať
Profilova fotka
@kirriana ahojky, no vsetko vybavujem cez maily....chvalabohu, ze dnes su ludia strasne ustretovi....:)
Odpovedať
Profilova fotka
@dubaik1985 no pekne, tak vela stastia a drzim palce.
Odpovedať
Profilova fotka
@kirriana dakujeeem....uz mame vsetko vybavene, uz len ist a dokoncit to :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dubaik1985 to vazne mas uz vsetko? si dobra.... a beries aj nieco odtial alebo vsetko zhanas len na SR?
Odpovedať
Profilova fotka
@kirriana myslela som si, ze to bude trval dlhsie, ale nakoniec sa mi podarilo vsetko raz dva :) z irska beriem len rekvizity na fotenie, svadobne topanky a darceky pre hosti...:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Čaute baby tak ja som ďalšia,ktorá bude mať svadbičku 25.5.2013.Bude sa konať v Ba,je to zároveň aj deň mojich narodenín,takže sa strašne teším :-D.
Odpovedať
@lienka55111 ano my mame tiez 25. 5. v Bratislave :) Cim viac sa to blizi, tym sa viac tesim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka55111 jej ahoj 25tka :) my to mame tiez na narodky, ale nasej kamosky, ktora tam samozrejme bude, takze bude zurka na druhu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lienka55111 @kirriana kočky a my to máme 3dni pred našimi narodkami :D takže bude veľká žúrka :D
Odpovedať
Profilova fotka
@danninkach takze dalsi blizenec? aj jaaaaaaaaaaa
Odpovedať
@kirriana áno my máme narodky v jeden deň takže sme obaja bliženci..veď blíženci súú náááj :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@lienka55111 a v akom kostole,respektive mieste planujes svadbu? Lebo mne sa blizi moja a neviem najst vhodne miesto a chcem aby to bolo specialne :-) :-|
Odpovedať
Ahoj My sme mali sobáš v Dóme sv.Martina v BA a bolo to veľmi pekné.Osobne však odporúčam kostol Blumentál,ten je podľa mňa ešte krajší :)
Odpovedať
@kirriana Ahojky, dostala som na teba nik, zevraj si mala svadbu v Holiday in v Ziline. Prosim ta chcem sa spytat, nakolko zavzujem prave tuto moznost svadobnej hostiny v Holiday in, mame rezervovany predbezne aj termin, ako si bola spokojna? Ake bolo jedlo a porcie? Bola si so vsetkym spokojna? Co sala? My mame rezervovanu nie tu dole kde je restika ale tu hore s tym ze dvere sa nebudu odtahovat, je nas 60 ludi takze by to bolo asi aj zbytocne. Dakujem krasneeee akykolvek nazor od ludi co mali svadobnu hostinu v Holiday in mi pomoze:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?