Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby..davno som tu nebola....tak si citam vase starsie prispevky :-) aj my sme mali uplne skvelu svadbu.... hoci prsalo (vraj budeme bohati..:-) ) a dost silno fukalo ... aj tak by som nic nemenila :-) bolo proste skvele....
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som si to zopakovala este raz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to tweetinkapp: ja tiez :-) ....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky som zvedava na fotky,, kedy dáte? videla som že len Benito dala.. my sme už dostali CD od fotografky,, len ho treba napáliť aby sa nezničilo... len trošku to potrvá... :-) hádam bude čs ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sem aj dáke foto už hodila. ale bola fuška vybrať si a hlavne dlho trvá kým sa to pridá a to zmenšovanie ma tiež nebavilo. takže preto je tam iba reprezantatívna vzorka
Odpovedať
Profilova fotka
ja este len cakam na foto... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babule sem s fotkami :-)
Odpovedať
inak baby...uz ste si zvykli na nove priezviska??
Odpovedať
Profilova fotka
caute, na ja si teda zvykam pomaly. Tento tyzden som si vybavovala vsetky doklady a samozrejme pri kazdom sa musite podpisovat. Myslite ze som sa podpisala novym priezviskom?
Odpovedať
hmm k tym menam ked sme sa podpisovali v kostole tak som tam ani vlastne nedala podpis len akesi rukou napisane priezvisko :-N ak ma teda chapete no a ked som sa v hovorenej podobe mala redstavit tri dni po svadbe tak som pouzila dievcenske meno a az potom mi trklo ze ahaaaa ja uz som ina :-D takze tak... ale zvykam si rychlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ta plne chapem adka :-) ja som si sice dopredu nacvicovala podpis....ale ked k tomu naozaj doslo, podpisala som sa ako prvacka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte SNP nevesty pozeram na stranku a je nas teda dost a niektore uz mate aj albumy !! ;-) moje foto az v buducu sobotu tak nejako cez vikend sa uponahlam nainstalovat to! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute kocky. V com zmensujete tie fotky? Ja mam zatial len take co fotila sestra, len mi to nechce nacitat ze su velke. a nejako nemam cas sa tu s tym hrajkat....
Odpovedať
Profilova fotka
pinggy...skus skicar, alebo malovanie..je to v start pouke windowsu...najrychlejsi sposob...otvor obrazok, klinkni naponuku 'obrazok' na hornej liste a vyber 'roztiahnut alebo skosit' ...daj tam 80% a hotovo :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček no ja si neviem nejako zvyknúť.. doklady ešte nemám, bola som len v piatok, čiže až tento týždeň alebo budúci budú.. stále sa mýlim, hihi,, sem tam sa podpíšem novým, ale v práci keďže v systéme mi to ešte nezmenili sa podpisujem pôvodným... a do telefonu sa tiež menom nepredstavujem, lebo mi je to smiešne.. xixi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.... mam jednu otazocku.. ak ste uz menili doklady, ako je to s platenim?...za zmenu udajov v obcianskom, ale aj na inych dokladoch sa plati, ze?.... a zaujimalo by ma, ze ked si dam urobit novy obciansky az po tych 15 dnoch, ktoré su stanovene zakonom, ci budem platit viac alebo rovnako.....
Odpovedať
Profilova fotka
ano platí sa,, štandartne sadzby: občiansky 4,5 €, vodičský 6,5 €, pas 33 € - klasika ked si počkáš .. ja pokiaľ viem, lehota je mesiac nie iba 15dní, (neviem možno sa mylim, ale zistovala mi to kamoska, čo robi na policii) a či sa plati viac to neviem,, ja som si dala robit v piatok 11.9 a stále ich nemám, nejako to trvááá.. bolo aj volno, asi preto... a budu az mozno buduci tyzden..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....ja som vybavovala OP hned v pondelok 31.8., lebo 8.9 sme uz odlietali s5 do UK,..trosku som sa bala ci to stihnu, ale vo stvrok 3.9 rano mi pipla SMS z policie, vraj si mozem vyzdvihnut novy OP.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute..ja som tiez z tych co to odkladaju. Doklady este nem, len karticku poistenca. tak je oznamovacia povinnost do 8 dni. Zbytok je mesiac, takze este mam cas. Mam v palen tam ist v pondelok, dufam, ze sa nic nezmeni, teda ze mi manzel nezmeni plany lebo potrebujem auto,nebudem sa trepat vlakom v trencina do galanty;))) pravdepodobne na rok sa stahujeme, takze ma to caka zase, ma porazi, ale co narobim
Odpovedať
heeej to do 8 dni musim nahlasit zmenu bydliska a mena??? uuuupssss a teraz co??? :-N :-N :-N inak na obcianskom mam taky podpis ze aj prvak by to krajsie napisal asi budem musiet tvrdit ze som mala ruku v sadre abo co :-D :-p fuuu neviem ako vy baby ale my s manyelom mame pocit ye sme sa od svadby neyastavili...fuuurt dajake vybavovacky ani jeden vikend sme ete nemali volnyyyy... ete som ani foto yo svadby nedala na net ale snad sa cez vikendik polepsim ;-) pa a ozaj pekny vikendik...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dnes ja stale cakam na to foto tak sa este nepripajam s fotoalbumom...... :-( ale ako to sledujem malo vela ludi svadbu v tento den ....ani tie baby neboli na tejto stranke???? :-| Je nas neurekom........ benito 5 ja ked som bola na SK uz s sobanim s UK my povedali ze potrebujem nejake vysie overenie ci co !!!Tak ja to na nove doklady tak skoro nevidim :-( ved ked ich mam platne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nada...tak to neviem, ja som si bralal slovaka, na Slovesku, takze ziaden problem...o to horsie to mam teraz tu, ved ani nevie, ako a kde vsade mi treba nahkasit zmenu...istotne na Inland revenue a dlej neviem :-( asi aj na NINo..len neviem ako :-N ..musim to nejako vyzistit
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to vyzera ze nasa tema vymrela!! 8-( benito 5 dikes za gratulaciu!!Konecne sa my to podarilo ja som antitalent ale stale bol nejkaky problem aj technicky ze som uz zurila ]-( ]-( rozvod bol na ceste!!! Muz sa ma o taketo veci v dome starat nie???hihihi :-D Ako sa ti dari vo vybavovani papierou?? Ty ani sa my to nezda ze uz je po vsetkom.... :-( uplne taky smutok v dusi a uz nemam ani na co nervacit ze sa nedari ??!! :-o ;-( s pripravami je aspon vzruso.......ale tolko namahy to stoji ze si to clovek ani neuvedomi a potom ubehne ako nic :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nadi...super fotecky a krasna nevesta :-) mne tiez chyba taky ten mierny stres okolo priprav.... a je fakt, ze sa v podstate nic nezmenilo..iba ak to moje priezvisko :-) ...s papiermi neviem kde zacat... nemam ani potuchy :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
babule....ako sa mame po takmer polroku od svadby?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojcek!Ako sa ty mas???Nejako to tuna vymrelo............ :-( nik nuz nechodi ani na ang-slovenske svadby.........Tak ja uz nejako cakam na zapisanie naseho sobasa na SK na ambasadu som chodila tak casto ako na hodiny klavira ale nejako potom vybavila.........este ze byvam v londyne.....u nas vsetko postarom sobasom sa skoro nic nezmenilo...Trocha sme si pocestovali a aj sa chystame tak s potomkom nejako zatial neocitame........ :-p Ako u vas???Pekny vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas tiez vsetko postarom.... no vlastne, ieco nove predsa len, zaciname staviat domcek na SVK..resp. sme v stadiu, kedy uz mame povolenie v ruke a cakame, kedy zlezie sneh a trosku sa otepli a zacneme kopat zaklady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hi beni tak gratulujem to je velka zmena!!!My ani s byvanim nerobime ziadne zmeny lebo mame krasny zahradny byt a bol nanovo zrenovovany pred 5 rokmi.......len pred svadbou sme dokoncili druhu kupelku co bol dar od svokra a vsetko porobene.......ja uz len vymyslam kde cestovat!! :-p Tak dufam ze sa coskoro otepli aj na SK a aj na UK lebo tato zima je uz nenormalna......kebyze letim na SK asi nasi na odhrnaku pridu pre mna... :-D Co takto dalsie vydate nevesticky robia???
Odpovedať
ahojte kocky...aj my fungujeme po starom... v podstate polrocne manzelstvo funguje bez problemov, aj ked uz mame za sebou aj prvu manzelsku hadku :-D :-N pre taku blbost ze az...na meno som si zvykla :-D na zmenu bydliska tiez...neviem ako vam, ale mne to vsetko neskutocne rychlo leti...mam pocit akoby sme tu svadbu mali len pred dvoma mesiacmi nie pred polrokom... a casto si pozeram svadobne video a foto... stale nema dokonceny svadobny album, mozno by ste mi vedeli pomoct - vylisovala som si kvietky/lupienky zo svadobnej kytice a chcela by som ich nejako zakomponovat do albumu ale vobec mi nenapada ako :-N neporadite mi nieco???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dnes.......Tak ja stale robim nieco so svadobnymi fotkami....Ja som zvolila pocitacovu verziu fotoalbumu kde si na foto straneke vytvoris album a obal atd...a potom ti poslu postou celu knihu krasne spravenu a tym padom su foto scelene a nebudu sa po 10 rokou casteho pozerania a listovania odlepovat! :-D Prave som dokoncila take knihy pre druzicky moje............neviem ci take nieco funguje na SK ja to robim v uk cez snapfish a jessops.....Co sa tyka tych vylisovanych lupienkou naj podla mna je ich dat zacelit do priesvitnej folie a tym padom si ich mozes vlozit a prilepit do albumu a vydrzia na veky...............Ked si len spomeniem kolo ludi listovalo moje albumy a asi este bude musis mysliet kolko to vydrzi aby si po par rokoch nebola sklamana........... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?