Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

17. aug 20109960
  • ahojte dievcata 🙂 ako sa vam dari... Nam je fajn, mozno az nad ocakavania...a v oktobri uz budeme dokonca traja 😵

• Ahoj amonka!Tak gratulujem... 😉 Ked budes na materskej aspon budes mat cas svadobny album spravit !!! 😃 U nas postarom na to aby sme boli traja sa este nejako necitim........ 😎 Este mam vela cestovania v plane lebo potom sa to uz neda 😞

• Nadi dik, ved to u nas tiez bolo neplanovane...este budeme spolu aj rok studovat, ale verim, ze to dobojujeme...ja by som aj album dala, ale mame tak velke fotky a zmensovat sa mi ich nechce 😐 tak vy cestujte aj za nas...ja by som tak rada

• Sponzor fóra
  • amonka ;viem o com hovoris aj mne to trvalo vecnost ich zmensit.........ale potrapila som sa.............Tak budes mat vzdelane dieta!!!Aspon bude mat diplomouku v krvi.........a vyska bude potom malina........aspon si myslim ze si na vyske!!?? 😮 😉
    Pa nech sa vam darixxxxxxxxxxx

• caute zienky , i ja zakladatelka temy sa k vam pridam 🙂 ako sa dari ?

• ahoj ivka 🙂 fajne, fuu pomaly to bude 9 mesiacov, co sme sa brali..ten cas ale leti 😮

• ahojte, neviem, či sem ešte sem tam niektorá zablúdi, ale baby už to bude rok!!! 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov