Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
1
33
34
ahojte dievcata :) ako sa vam dari... Nam je fajn, mozno az nad ocakavania...a v oktobri uz budeme dokonca traja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj amonka!Tak gratulujem... ;-) Ked budes na materskej aspon budes mat cas svadobny album spravit !!! :-D U nas postarom na to aby sme boli traja sa este nejako necitim........ 8-) Este mam vela cestovania v plane lebo potom sa to uz neda :-(
Odpovedať
Nadi dik, ved to u nas tiez bolo neplanovane...este budeme spolu aj rok studovat, ale verim, ze to dobojujeme...ja by som aj album dala, ale mame tak velke fotky a zmensovat sa mi ich nechce :-| tak vy cestujte aj za nas...ja by som tak rada
Odpovedať
Profilova fotka
amonka ;viem o com hovoris aj mne to trvalo vecnost ich zmensit.........ale potrapila som sa.............Tak budes mat vzdelane dieta!!!Aspon bude mat diplomouku v krvi.........a vyska bude potom malina........aspon si myslim ze si na vyske!!?? :-o ;-) Pa nech sa vam darixxxxxxxxxxx
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky , i ja zakladatelka temy sa k vam pridam :) ako sa dari ?
Odpovedať
ahoj ivka :) fajne, fuu pomaly to bude 9 mesiacov, co sme sa brali..ten cas ale leti :-o
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte, neviem, či sem ešte sem tam niektorá zablúdi, ale baby už to bude rok!!! :-D
Odpovedať
1
33
34
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?