Svadba 3.9.2011

8. sep 20113010

Nevidela som nikde takuto temu tak zakladam pre vsetky baby ktore budu mat svadbu prave v tento den 😉
Ako ste na tom s pripravami????

• ahoj,aj my bueme mat svadbu 3.septembra 🙂 zatial mame zajednanu len salu ale ostatne sa uz vybavuje 🙂 ty si natom s pripravami ako?

• No my mame salu, fotografku , strajsi+dj v jednom, zatial sa rozhodujeme ktoreho s kameramanov si vyebrieme a riesime aranzerku. My mame v ponuke 3 pre tu nasu salu tak nemusim zahanat kade tade...

• Kameramana mam vybrateho,uz len dufat ze bude volny,aranzerku si etse musim zohnat...

• Sponzor fóra
  • a saty si si skusala???alebo vies ake budes mat??? ja mam prvu skusku za sebou ale vobec ma ziadne neoslovili 😞

• ale kdeze,saty sa chystam kupit ale predtym si ich pojdem vyskusat do nejakeho salonu kde ich maju a podla toho si budem kupovat...ja mam par tipov a dufam ze sa mi budu aj hodit a budem v nichvyzerat krasne 🙂 ty chces aky tip siat?

• My sa tiez budeme brat 3. septembra, ale to je zatial jedine, co mame - termin 😃

• Ahoj holky, také jsme si s přítelem vybrali tento termín. Zatím máme ten termín 🙂 , kapelu, skoro už i prostor na hostinu a možná fotografa. Úplně se děsím, kolik zařizování to bude 🙂

• taaaaak my uz mame aj kameramana zajednaneho(toho co som chcela) aj kostol,tu aranzerku som si este nevybrala ale vaham medzi dvoma 🙂

• no ja sa pripajam do temy, mame uz salu a DJ. To je zatial vsetko...

• dnes sme si zajednali uz aj dj-a takze teraz idem hladat saty 🙂

• ahojte baby, pridávam sa 🙂 my mame zatial salu, dj, fotograf a toasi tak všetko 🙂 dufam ze termin bude vyhovovat všetkym, lebo sme ho už 2x menili 😒

• My máme zatím jen místo obřadu a hostiny, chci se do toho pořádně pustit po Novém roce.

• Ahojte, pridávam sa k vám, aj my máme termín 3.9.2011. Už máme objednanú sálu, hudbu a aj fotografku. Dnes sme si boli vybrať obrúčky, lebo som to už dlhšie nemohla vydržať 😃

• hm, ja sa tesim na veltrh, lebo si chcem vybrat obrucky tam🙂

• Ten veľtrh je dobrý nápad, určite si vyberieš. Ja som bola u nás v klenotníctve a keď som ich zbadala, hneď som vedela, že sú vyrobené pre nás. Láska na prvý pohľad. 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj🙂 Tak my do toho jdeme taky 3.9. Zatím máme domluvený kostel, kněze, kadeřnici, sál... a pak by se dalo říct že i aranžerku😃 a fotografa... ale to je rodinná záležitost, takže vlastně s tím nebylo moc práce...
    Jak jste na tom se šatkama? Já furt prohlížím na netu... ale ještě jsem nebyla nikde zkoušet... 😉

• @katarina212   tak to je krasne 🙂 nemas foto?

• ahoj, foto nemám, ale hneď ako budú doma tak fotku spravím a ukážem 🙂

• ahojte, aj my sme si vybrali tento datum, aka nahoda.. zatial mame sme boli len u farara, povedala som si, ze od noveho roku zacnem s pripravami, takze surfujem po internete a zhanam vsetko.. 🙂 saty idem hladat a skusat koncom januara, zaciatkom februara s mojou kamaratkou, velmi sa tesim!!! skvele pripravy vam damy zelam! 😉

• @katarina212   super, budem sa tesit 🙂

• Ahoj, tak jak koukám, tak jsem asi hodně pozadu, svatbu máme 3.9.2011 a jediné co máme tak je zamluvený obřad 🙂 mám co dohánět 🙂

• @nikiga   ahojky, neboj, vsetko zvladnes, a mozno budes mat skor vsetky vecicky povybavovane a zariadene ako my 😃 drzim teda prsteky 🙂

• tu sa aj ja pridavam,ze mame iba termin vybraty a vobec neviem ako mam zacat 😞 dufam ze to vsetko zvôadnem..

• @daniella23  tak to sme dve🙂) my mame termin 24.9.2011 a zatial mam len restauraciu rezervovanu a taktiez neviem, co skor a co a v akom poradi sa ma. 🙂

• @hunka  dekuji za podporu budu podavat info o dalsim prubehu 🙂

• aj mi máme 3.9. 🙂 Práve zháňam a vybavujem sálu, ale už je v TT všetko obsadené 😞 Som zúfalááá 😢

• ale uz od pondelku idem do toho,pride ma pozriet kamoska tam mi hadam trosku pomoze 🙂

• @leila13  tak skus niekde v okli, mozno nejake male dedinky skryvaju nieco pekne 😃

• tak uz sa mi podarilo zohnat salu 🙂 tym ze mam malo ludi to nebolo take tazke..

• @daniella23   kolko mate ludi 🙂 ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov