Svadba 3.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Nevidela som nikde takuto temu tak zakladam pre vsetky baby ktore budu mat svadbu prave v tento den ;-) Ako ste na tom s pripravami????
Odpovedať
22 ludi mame :-)
Odpovedať
ahojte, my tiez mame svatbu 3.9. :o) prave minuly tyzden sme si uz zajednali salu, starejsieho, fotografku, kameramana a hudbu, uz nam chyba len kostol :o) teraz prave riesim vyzdobu, davam si robit cenove ponuky do roznych svadobnych agentur, aby sme si potom vedeli vybrat tu cenovo najprijatelnejsiu. vo februari by som si chcela poriesit nejake pekne saty a uz asi zajednat aj obrucky, aby sme mali istotu, ze na termin budu pripravene - a ostatne pripravy necham asi az na neskor - predpokladam, ze bude stacit zacat sa tym zaoberat intenzivne nejake tri mesiace pred svatbou. alebo nie?
Odpovedať
@daniella23 aspon niekto ma tak menej, lebo co tak pozeram vsetci tak okolo 80 a viac...no my budeme mat tak do 50, asi ani tolko nie :-D a odkial si?
Odpovedať
Toto datum u nás taky padlo, protože jsme svatbu chtěli první víkend v měsíci, ale vyšlo to tak blbě, protože třetího máme já, moje dcera, moje mamka a moje babička svátek a k tomu i tchán narozeniny. Takže aby toho nebylo moc, máme nakonec 10.9.2011 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bronousek Vy se všechny jmenujete Bronislav, jo? ;-)
Odpovedať
makovaapanenka přesně :-) ale s tím rozdílem že jméno je pro ženu tudíž Bronislava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bronousek A to nemáte vlastní svátek? Přijde mi to poměrně běžné české jméno, tak mě to udivuje. To je diskriminace, ne, měly byste si stěžovat v Bruselu a ve Štrasburku a já nevím, kde ještě ;-) Je to docela škoda, když je v kalendáři třeba Zoe, ale Bronislava ne :-(
Odpovedať
@bronousek nemáme :-( a znám docela dost holek, co se tak jmenují. Taky si myslím, že je nás víc, než třeba Věnceslavů a podobných jmen. Ale nám to zase až tak nevadí, co naděláme :-) Ale ve slovenském kalendáři Bronislava je.
Odpovedať
@makovaapanenka tak to jsem se sekla a napsala si sobě :-D už mi hrabe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak dnes nam pribudol aj fotograf a kadernicka,satky som bola skusat vcera ale bude to tazke rozhodovanie,ktore su tie naj :)
Odpovedať
Profilova fotka
My taky máme svatbu 3.9.2011 a budeme mít asi 30 lidí. Máme místo, oddávajícího pastora, hudbu, fotografa, líčení a účes, jinak nic.
Odpovedať
Profilova fotka
@nevee a ake satky chces?mas predstavu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nevee Jinak nic? No my máme pořád jen to místo obřadu a hostiny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88: No chtěla bych asi tyhle: http://www.svatebni-saty-naive.cz/sva... @makovaapanenka: Tak to je nejdůležitější, ještě bych si bejt Váma vybrala nějakýho fotografa a zbytek stačí až pak...
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88: Na tom odkazu jsou to šaty na straně 53.
Odpovedať
Profilova fotka
@nevee pekne saty,budes ich kupovat,poziciavat alebo davat sit?
Odpovedať
Profilova fotka
@nevee O víkendu bych chtěla zarezervovat fotografa, tak doufám, že ten, kterého máme předběžně vybraného, bude mít ještě volno :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 : Asi půjčovat, chci mít jistotu, že mi padnou. Jaký budeš mít ty? @makovaapanenka: A koho máte vybranýho, jestli to neni tajný?
Odpovedať
Profilova fotka
@nevee Máme na doporučení z hotelu, kde budeme mít hostinu, co jsme se tak dívali, tak se nám jeho fotky líbí nejvíc a nechce za to přemrštěnou cenu (i když podle snoubence je přemrštěné vše nad 500 :-D ). Ale dokud ho nebudeme mít zarezervovaného, tak raději nechci říkat jeho jméno, abych to nezakřikla ;-) Jestli se o víkendu zadaří, dám vědět :-) Vy budete mít koho? A kde vlastně?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, taky 3.9.2011.. =) my máme tež už fotografa (Slováka), kameramana (Slováka), místo (v ČR), ohlášeno na úřadě.. ale zatím nic jiného.. :-D česko-slovenská svatba 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nevee ja si asi budem kupovat saty,skusala som si nejake a podla toho si vyberiem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka: Jo, to chápu, já sem vlastně taky nechci psát jméno fotografa, protože oni si to tu čtou, bysme se divily. :-) (mi to náhodou sám ten fotograf řikal) Napíšu ti to do zprávy. A o ceně mi ani nemluv, taky jsem musela u druhé polovičky tvrdě lobovat.:-) @cuculiatko88: Koupit šaty je asi nevýhodnější, když je pak prodáš, vyjde tě cena za jejich použití na minimum. @rennyes: A jaký místo máte? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nevee presne tak mas pravdu,ak tie saty nebudem uz chciet tak ich predam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, ale my za boha nemůžem najít žádnou restauraci, kde by šla udělat hostina...
Odpovedať
@nevee tak to je blbé, ale určitě na něco přijdete. Já jsem tak ráda, že ji budeme mít u tchána - má ubytovnu a tak to bude i s ubytováním :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame tiez svadbu 3.9.2011. Hosti budeme mat asi 100. Zarezervovane uz mame vsetko:kostol, salu, kameraman, foto, starejsi a ludovu hudbu nakupene uz mame toho tiez celkom dost: alkohol, saty svadobne, kabelku, topanky, podvazok, pancusky, dazdnik s vejarikom, manzetove gombicky, cokofontanku a belgicku cokoladu, fotoalbumy pre nas a rodicov, sperky + korunku, krizik, srdiecko na tortu, servirovaci set a pohare na vyzdobu: cyklamenove satenove masle na stolicky, servitky, svietniky, krystaliky, organzu, veci na menovky a pierka, cyklamenove konfetty Ale este vela veci nam chyba, teraz ma caka skuskove, potom statnice takze vela so svadbou riesit nebudeme. Akurat o 3 tyzdne ideme na veltrh do Brna, takze pozreme nejake obrucky a mozno aj oblek pre priatela.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka fuu vy toho mate uz dost :) ja mam asi tak polovicu mozno aj menej :DDDD
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 tak t su iba drobnosti. Ale zase pripravou sa zaoberam uz od aprila:) Totiz ma to moc bavi a tesim sa z kazdej drobnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka ze drob nosti,tie hlavne veci uz mas :) a ten zvysok co ti chyba su drobnosti :)
Odpovedať
hunka : mi chceme len taku malinku svadbu...ja som od prievidze ale uz par rokov byvam v bratislave a nastavajuci je z bratislavy...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?