Svadba 3.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Nevidela som nikde takuto temu tak zakladam pre vsetky baby ktore budu mat svadbu prave v tento den ;-) Ako ste na tom s pripravami????
Odpovedať
Profilova fotka
V sobotu kupene svadobne topanocky, konecne nieco aj doma, este o podväzok som obohatila moju zbierku....::) oznamko este ani zdaleka... kvety a vyzdobu nemam tusenie.... inak ako si to riesite??? Robite vyzdobu same, alebo to nechavate na kvetinarku????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám k 3.9., svatbu budeme mít v Horních Bludovicích u Sv.Jána, kousek od těrlické přehrady, kde pak budou ubytovaní hosti z Olomouce (rodina přítele). Já pocházím z Karviné, ale už 7 let bydlím v Brně, společně s přítelem (4 roky), takže si alespon můžu vybrat mezi salony v Brně, Olomouci nebo Ostravou, páč pořád jen cestuju a pendluju mezi městy. V sobotu se jdu s kamarádkou mrknout do Parisu, ale šatky už mám skoro vyhlídnuté tady v Brně, jen se rozhodnout a zaplatit zálohu. Krom hostiny, ubytování a fotografa (kamarád) nemáme ještě nic, ale vše ostatní podle mně jde zařídit i 2 měsíce předem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky... :) Pridavam sa aj ja. svadbu mame 3.9.2011 a uz sa veeelmi tesim. Zatial mame zajednanu salu, kostol a menu. Teraz riesim saty. Ale mam velku dilemu. Bojim sa rezervovat si saty teraz i ked sa mi velmi pacia, ale co ked objavim neskor nieco este lepsie? Ako to riesite vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, též se přidávám k tomuto datumku. My už máme místo i kostel, ale muzikant nám vypadnul :-( nevím teĎ kdo nám to bude šéfovat, bo toten je vyhlášený profík :-S Jinak šaténky už mám, nechala jsem si ušít, z aukra za směšnou cenu...každým dnem mají přijít, tak se strašně moc těším! :-)
Odpovedať
Ahojte, my uz tiez mame dohodnuty termin 3.9.2011 :-N . Ale to je zatial asi tak vsetko...
Odpovedať
Ahojte, ja sa tiez budem vydavat 3.9.2011 - ale zatial nemame este nic okrem terminu, a vieme, kde chceme mat hostinu, este rezervovat salu... Mne sa zda este velmi skoro riesit saty, kvety, vyzdobou, dj.... Ci myslite, ze je uz najvyssi cas? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Je tohle je nas puvodni termin, taky krasne datum :) Moc gratuluju
Odpovedať
Ahojky kocky.. Pripajam sa k datumu 3.9. 2011 :-) :-) :-) Je tu niekto aj z okolia BB? My vybavujeme pomalicky, mame v BB vela znamych, takze hadam nas to vyjde lacno :)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame taky toto datum..tesim se jak zelva..zarizene mame hlavne datum, radnici,hudbu,fotografa,vybrane a zamluvene saty,kadernice objednana, nehtarka a kosmeticka taky,svedkyne odsouhlasena,boty koupeny,spz na auto novomanzele uz taky doma, vyzdobu na auto nevesty taky, auta dohodnuta s majitelema...prstynky vybrany ale zatim neobjednane a oznameni taky vybrane a zatim taky neobjednane ( na to je jeste cas )ted se zabyvam vyberem dortů a cukrovi...
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrarka84 jak tak koukam tak uz mas vsechno, my stale mame jen datum, místo,fotografa,to jsi na tom tak o tisic mil pred nama, asi bych uz mela taky zacit neco delat :-) jak tak koukam, byla jsem uz ve dvou salonech ale saty jsem si tam jeste nevybrala, nevim tak hledam dal
Odpovedať
@barbora.u Konecne spriaznena dusa ;-) My tiez zatial iba termin.... nic viac
Odpovedať
baby poradte mi ako s fotenim, keby sme chceli ist po sobasi, tak uz nam nesvieti slniecko a je to dost urychlene...ale doobedu to tiez nie je nic moc, kedze buduci manzel je z ineho mesta :-| mate niekto nejaky napad, okrem fotenia v iny den? diky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cyklamenka hihihi, ak ratas aj Rk ako okoli, tak ano,ale BB milujem studovala som tam 7 rokov :) drzim prsty :-D
Odpovedať
@katka2402 hm..tak kameramani byvaju aj s fotografmi rychlo obsadeni....,ale ak nemas nejakych vyvolenych, tak dobry sa vzdy najdu ;-)
Odpovedať
@teddynkova ahojky :) no ja kvety a vyzdobu nechavam na kvetinarku, ktora vlastne robi aj celu vyzdobu saly a vsetkeho s tym spojeneho...a v podstate nas to vyjde lacnejsie :-D
Odpovedať
Aj my mame 3.9. :) aj ked zatial mi to pride este take nerealne :)) ale uz si na to pomaly zacinam zvykat :) a musim povedat, ze obdivujem zenske, co sa na to chystaju uz rok..mne staci stresovat tento polrok :) Inak je tu niekto z Po, aby sme sa tesili spolu :-D ?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiga ...vis co ja nemam rada resit vsechno na posledni chvili a rada se vylozene kocham ve vyberu vseho podstatneho i nepodstatneho..ja byla jen v jednom salonku moji kamosky a vybrala sem si asi po dvou hodinkach ale myslim ze jsem spokojena..saty uz ale neresim abych si to jeste nerozmyslela a neprebrala..jelikoz sem cukrarka tak si vybiram i dort podle svych predstav sem proste nejaka narocna na sobe pozoruju...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my mame svadbu 3.9. a už sa neviem dočkať. Ako neveste mi už len chýbajú topánky a ženíchovi oblek :-) Je tu niekto kto ma termín ako ja v okoli PP?
Odpovedať
@dievcatko99 jasnacka je tu teddynovka :) zo smokovca :-D ale vsetky sa radi s tebou potesime :-D
Odpovedať
@samarkaaa ahojky, mohla bys mi prosim poslat odkaz kde sis nechala sit saty?diky mooooc:D my mame tenhle termin vybrany uz od listopadu, 3 je moje stastne cislo a 3.9. je uplne idealni:D nase svatba bude ceskoslovenska, ja jsem od Brna a pritel je ze Spiše, budeme mit cca 100 lidi, pul na pul Cesi a Slovaci, myslim ze to bude fakt vesely. Mame vybrane prstynky, zamluveny foceni, kostel, hostinu, DJ bude kamarad, vyzdobu stolu vymyslenou, zamluvene cukrovi, dorty, ubytovani, no bude to narocny. Jen mam porad problem s tema satkama, nejak jsem se jeste nedokopala do zadneho salonu, nechce se mi, je to pro me utrpeni si cokoli shanet a zkouset, navic mam velikost 42 a mam obavy ze se budou saty tezko shanet, no uvidim. Tak se drzte vsechny,at nam ty pripravy hezky frci:D
Odpovedať
@lenka_enka ahoj, ja som z PO a tiez mame svadbu 3.9. 11 a uz sa tesim na ten den, ja este nestresujem zakladne veci sala, kameraman, fotograf mame rezervovane a ostatne maju este cas ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@mucik333 ahojky nechala jsem si je šít přes paní co má salon u Prahy, má zboží na aukru, posílám adresu: http://aukro.cz/svatebni-saty-na-miru... jsou to jiné svatební šatky, ale když si zobrazíš všechny zboží, které prodejce nabízí, určitě si vybereš...jo tadyk je odkaz přímo na mé šatky http://aukro.cz/svatebni-plesove-matu... ....a nelekni se těch cen ;-)
Odpovedať
@samarkaaa ahojky, diky za tip,ale prosim te, cetla jsi ty negativni komentare? docela me to vydesilo, ty jsi nemela s tou pani problem? promin ten dotaz, pokud jsi byla spokojena, tim lip:-)))))))))))) diky za info ;-)
Odpovedať
@kissina Super, a kde mate? Ja som mala salu, vcera nem ju zrusili. mala som fotografa, rozmyslela som si to- podobne aj vizazistku :))) ale sak casu je dost :) Tak o mesiac sa chystam na ukr. popozerat nejake saty, tak snad uz sa to pomaly rozbehne a ked uz budu doma tak mi budu pripominat ze uz musim nieco zacat chystat a nie vsetko na poslednu chvilu...ako vzdy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@mucik333 ano četla, jsem též ještě ve fázi čekání...pak ti povím, jaké budou, až přijdou...jestli přijdou 8-)
Odpovedať
@samarkaaa diky moc:) vypada to totiz fakt dobre:))) drzim pesti, aby to byla solidni pani:)
Odpovedať
Ahojte, aj ja sa pridavam k septembrovym nevestam...na svadbu uz mame vsetko zakladne vybavene: sala, kostol, kameraman, fotograf, hudba a asi polovicu vyzdoby, kedze si ju budem robit sama so sestrou a svagrinkou, rezervovanu kucharku, lebo sice som zo SNV, ale svadbu budeme mat v jednej dedinke-moja srdcovka, a pomalicky uz dokupujeme ostatne veci. Snazime sa davat veci dokopy uz zeraz, lebo ma v maji cakaju este statnice :-( a k tomu este praca, tak aby sa to stihlo bez stresu, aj ked moj drahy a mamka uz nejako stresuju teraz :-D
Odpovedať
Ahoj holky,tak se přidávám co se týče svatby 3.9.2011. Jak si tak pročítám co všechno máte už zařízené,tak jsem vcelku pozadu. Já mám zatím jen datum, místo,šaty a fotografa. Chtěla jsem se zeptat ,jestli je tady někdy kdo budeme mít svatbu v okolí Prahy? mějte se hezky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@verunka888 Ahoj, my se budeme brát přímo v Praze. Kde vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby ako ste natom s pripravami?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?