Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

15. aug 20123880

Ahojte, má niekto z vás spoločný termín s naším, ktorému sa zdala kombinácia čísel 4,8,12 zaujímavá? 😉

• ahoj luciabc, my máme tiež tento termín 🙂 , pôvodne sme chceli iný, ale bol jednak obsadený a rodinke, ktorú mám v anglicku by aj tak nevyhovoval, tak sme si museli vybrať iný a práve tá kombinácia čísiel 4,8,12 nám padla do oka 🙂 . Inak vidím, že si aktívna, už si stihla pobehať aj salóny, ja na to stále beriem odvahu a dajako sa mi do toho nechce 😐

• ahoj kokorunka3 hej snažím sa niečo pozerať už teraz lebo ma budúci rok čakajú štátnice a viem že popri škole a práci nebudem mať veľa času na svadbu, tiež by sme chceli nejaké veci kúpiť teraz aby sme nemali tak veľa výdavkov naraz, keďže by sme si chceli svadbu platiť samy 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • @luciabc  my tiez mame tento datum.- je zaujimavy a aj po numerologickej stranke je velmi dobry

• Konečne som našla túto tému 😃 Pridávam sa k Vám baby aj mi budeme mať 4.8.2012 veľký deň.

• Tak sa nám naša skupinka trošku rozrastá 🙂 Už máte niečo. zajednane alebo zatiaľ len predstavy?

• Kostol a hudbu... a z miestnosti sa asi zblaznim 🙂

• @lulukya1  mi o tom dačo hovor- keby človek býval na dedine nemá problém - ale v meste.......preco je tých podnikov tak vela?????

• Ahojte buduce nevesticky 🙂, my mame zajednanu salu a zaplatenu zalohu za fotografa. Myslim, ze na rok dopredu zatial staci 😃 . Samozrejme, ze ostatne veci tiez pomalicky riesime, aspon nemusim mat stres, ktory aj tak bude tesne pred tym 😃 . Tak nam vsetkym drzim pasticky pri vybavovani vsetkych ostatnych veci, ktore nam chybaju, a ze je toho este DOST 😃

• dnes sme uz konec ne boli pozriet nejake reštik a mame piatich favoritov 😃

• ahojte pripajam sa k datumu aj ja som si vybrala tie magicke cisla 4.8 2012 zarezervovane mame uz miestnost kostol dj , chyba nam este kameraman 😃

• @ahapo  Ahoj 🙂 medzi nami ahapo, no zaklad uz mas a fotografa mat nebudete?

• fotografa uz mame vybaveneho len som to zabudla spomenut 😃 uz len kameramana zhaname a potom pojdeme na obrucky 😃

• reštika zarezervovana, kameraman a dj rezervovany, a už aj šaty predčasne kúpené - aspoň sa neskor nebudem trápiť že nemam saty

• ako nam to pekne ubuda 🙂. My kameramana mat nebudeme, pretoze sme sa zhodli, ze video si aj tak nikto poriadne nepozrie (samozrejme okrem nas) a vacsina nahravok, co som videla, sa mi zdala velmi nudna a za to nie som ochotna platit a to co sa mi pacilo (napr. Zitnansky), tak to uz su na nas velke sumy 😞.

• Sponzor fóra
  • my budeme mat kameramana ktory je nas znamy a tak aj cena bude dobra, a on nam bude robit aj foto z videa 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• super, tak ste šikovné ako vidím. My máme ešte len sálu zajednanú, fotografka je mamina kamarátka, nad kameramanom a djom sa rozhodujeme, že ktorého viac chceme....približne máme predstavu o obrúčkach, zákusky pečie moja mama ( je cukrárka).....mali by sme ísť už aj za farárom sa aspoň dohodnúť na termíne....uvidíme čo stihneme v najbližšej dobe 🙂
    V akej farbe chcete mať výzdobu? Už máte predstavu? :-ň

• @luciabc  to mas super s tymi kolacmi, ze Ti ich napecie mamina, aspon vies, ze budu vyborne a laskou robene 🙂. My budeme mat s tymto problem, pretoze ja som zahoracka a priatel z vychodu, tak sme svadbu dali na pol cesty, aby pekne vsetci dochadzali 😛 , takze to mame od ruky a nemozeme si tam proste vybehnut a popozerat si cukrarne a ich ponuku alebo kvetinarstva a ine malickosti 😞. Ale to zvladneme ved teraz je vsetko na webe a na mojasvadba.sk 😃
    Vyzdobu chceme urcite cierno zltu, rodine to velmi nehovorime, pretoze podla vsetkych je cierna na pohreb, ale ja im ukazem ako to bude pekne vyzerat 😛 . A Ty mas dajaku predstavu?

• Nám koláčiky pečie mamka mojej svedkyne a zároveň najlepšej kamošky, takže tiež to bude výhodné. a výzdobu som velmi chcela fialovu, ale kedze v nasej restike taku nemaju, lebo ju maju ladenú do priestorov - a teda oranzovu a zelenu, tak sme sa rozhodli pre oranzovu a asi tam dokombinujem nejake prvky bud bordo, alebo fialovej 🙂

• Ahojte babulky.....mozem sa k Vam pridat? 🙂))

• @teuflerin  Ahoj 🙂, v podstate si sa uz pridala, tym ze mas spolocny termin toho velkeho dna 🙂. Tak sa nam pochval ako si na tom s pripravami?

• tak baby...my sme s priatelom oznamili v piatok, ze sa ideme brat..viac menej mame zajednanu salu a termin uz ....fotografa by sme asi uz mali mat len sa s tou kockou musime stretnut, je to kamaratka dobra mojej kamaratky a ona krasne fotky robila uz len tak vonku tak hadam bude mat nejake skusenosti so svadbami....a akurat riesim kameru a DJ...tak celkom fajn skore na to ze to vieme tri dni 🙂)).....inak zakusk,y bude postarane, lebo mi napecie mamina...vyzdoba oznamenia torta je uz vybrata...uz len zarezervovat 🙂......oznamenia si urobim sama v robote lebo robim v reklamnej agenture..so satami tiez nebude problem, lebo tatinova kamaratka vlastni svadobny salon, tak asi budu ak nie zadara tak len za symbolicku sumu 🙂......tak to je tak v skratke vsetko 🙂.....

a ako ste na tom vy baby?
    @kokorunka3  
    @timeab  
    @luciabc  
    @ahapo  
    @lulukya1

• @teuflerin  ja siteraz dam asi tyzden dva pauzicku, lebo mi zacne hrabat z tej svadby 😃 , väčšinu základných vecí už mame takze keby sme pokracovali dalej svadba by bola asi o mesiac 😃

• @timeab  no jasne ja si vybavim tie zakladne veci a potom si dam pauzu pocas statnic a pisania diplomk 🙂 verim ti mne z toho sibe teraz uz 😃

• @teuflerin  Ja už pomaly nad ničím iným nerozmyslam 🙂 nakoniec miesto svadobnych siat budem mat mat zvieraciu kazajku 😃 a tiež sa mi treba sústrediť na školu a hľadanie novej práce 😞 aby bolo bolo tu svadbu vobec z coho robit

• no ja mam v maji alebo juny statnice inzinierske takze parada...ale tak nevadi, a tiez musime riadne zarabat s drahym, ale tak ja si chcem svadobne pohare uz teraz kupit....obrucky si z peniazkov co dostaneme na vianoce chceme.....a tak..pekne pomalicky vsetko 🙂

• baby...inak, ako je to s obruckami, kto ich plati?idu napoly?ci ako?

• no a mam posledny rok skoly - dorabam si strednu- takze matury - a kedze mam individualne studium tak okrem toho aj skusky. a s obruckami : my mame spolocny rozpocet takze ich cvakame spolu. ale inak ich vraj ma platit zenich

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov