Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

15. aug 20123880
  • no baby...tak ako?....som rada ze sa trosku rozrastame.....my sme dnes boli u zlatnicky..kolko Vas vychadzaju obrucky?tie co uz mate vybrate?ak sa smiem spytat?

@mici2  
    @kokorunka3  
    @lulukya1  
    @mici2  
    @luciabc  
    @janka3112  
    @timeab

• @teuflerin   my sme boli minuly tyzden mrknut a tie co nam pacili boli za 450 e, ale to bolo len jedno zlatnictvo, rozmyslame ze sapojdeme pozriet na UA, uvidime, tazko porovnavat zatial, pockame do noveho roku a potom az budeme riesit obrucky

• @timeab  my sme si uz dali robit...mame uplne jednoduche..ale hadam nevyjdu velmi moc 😞 fuu lebo ma porazi 😃

• Sponzor fóra
  • @teuflerin  aj my chceme jednoduche pre pripad ze by ich trebalo v buducnosti zmensit, pripadne zväcsit, a kolko priblizne stoja vase?

• @timeab  no zatim povedla aze 100€ za robotu plus za zlato ale ze rata ze 10g za jednu asi alebo dokopy ja sa ado toho nevyznam...😃.....tak uvidime kolko to vyjde ale neratame vela max 300 eciek..takze dufam ze ok 🙂))

• @teuflerin  no neviem neviem, lebo ked aj pozres na nete tak cca 40/gram, ale ak vas vydu do 300€, tak daj potom kontakt

• @teuflerin  @timeab  pravdu povediac obrúčky budem riešiť až na svadobnom veľtrhu (február v ba), kde mi dajú aj 30% zľavu...bola som pred rokom s kámoškou a tá objednávala až tam...krásne a za super cenu

• @timeab  no tak dufam, ze to bude za dobru cenu...uvidime....zlato islo strasne hore..takze tak 😞((

• moja predstava je biele zlato, hladké, matné, bez kamienkov a vo vnútri dátum svadby...niečo tenšie, nechcem hrubé obrúčky...úplne jednoduché...no uvidíme čo bude na výber 🙂

• tak akurat som volala so zlatnickov....vcera sme tam teda zaniesli obrazok obruciek, odmerala nam velkosti...popisala co tam chceme....a dala nam 100€ + zlato......ratala desat gramov ze bude treba.....a povedala mi dnes ze nech ratam maximalne do 400€...ale takje pravda ze to je znama..takze tak....ale som rada....

@mici2  no mame asi rovnaky vkus 🙂))

• @teuflerin  to je dobra cena 🙂

• @timeab  no aj ja som spokojna 🙂))

• @teuflerin  mohla by si mi poslať foto obrúčiek z obrázku? som zvedavá 🙂díík

• @mici2  myslis moje foto co som dala robit? ci nejake co mama v albume?..ale asi moje ze 😃..sorry, nepali mi to...v praci 😛PPPP.....

• @teuflerin   foto podľa ktorého ste si dali vyrobiť obrúčky, rada by som ho videla...🙂

• Sponzor fóra
  • @mici2  ok...poslem ti ale vecer..lebo teraz osm v praci a mam doma v notasi obrazok 🙂 ok?

• @teuflerin  jj, diky 🙂

• Babyyyy...tak vcera sa to rozbehlo asi samo 🙂))...zrazu mame od vcera DJ, kameramana aj fotografku 🙂))....a dokonca som si pisala uz aj s kadernickou a kozmetickou 🙂))to su kamaratky a akosi to prislo samo 🙂))

Strasne som rada....🙂

• @teuflerin  pekne 😃 , sak sa mozes vydavat aj o tyzden 😉 a inak mozem tiez poprosit o obrazok obruciek, ktore ste si dali robit, aj ja som zvedava, dakujem 🙂

• No kocky a teraz mi povedzte , ze kde sa zmesti 130 ludi?

• dnes som konečne vybavila kameramana🙂 myslím, že už mám všetko...dekoračná firma tiež včera súhlasila...červený kroj ešte bude treba vybaviť a pre ženícha tiež....nemáte nejakú dobrú kozmetičku niekde okolie PO alebo SB?

• @laurin  podla toho odkial si 😃

@kokorunka3  napis mi mail psl a poslem 🙂

baby dnes mi jedna kocka maluje uz aj svadobne pohare 🙂) ako sa ja tesim 🙂

• @teuflerin  šikulka, ja som dnes objednala zasa tie moje🙂

• @mici2  a ake si objednala..mas niekedkde foto?

• @teuflerin  pozri v albume tie prvé biele s kvietočkami🙂 aj na oznámení budú mini kvietočky, takže to bude pasovať 😃

• @mici2  no my mame take vtipne oznamko takze mame aj taky ist ypohar 🙂))

idem kuk....

• dievcata mame zajednany termin na fare, na tretiu 🙂), bude okolo toho vela papierovaciek, pretoze sa berieme vo farnosti, kde ani jeden nepatrime 🙂, momentalne zijeme vo farnosti kde sme ani jeden nepatrili 🙂 a v minulosti sme obaja patrili do inej farnosti 🙂 a zo vsetkych tychto farnosti musime priniest dajaky papier do farnosti kde sa chceme brat 😃, no neznie to lakavo 😃

• @kokorunka3  hhe...tak toto bolo dobre napisane..ale vieme co myslite...musite doniest obaja povolenie z farnosti kam patrite na sobas vo farnosti kam nepatrite 😃 ja som tomu dala uz totalne co 😃

ale to je super...aj ja by osm uz chcela mat konkretnu hodinu aby osm si mohla oznamka uz uiplne doladit 🙂))

• @teuflerin  presne tak, ale musime doniest este potvrdene krsne listy z farnosti kam sme patrili do farnosti kde bude sobas 😃, este aj pripravu budeme mat inde a aj odtial treba potvrdenie 😃, to bude papierov, juchuuu 😃. Ale som rada, ze na to potvrdili a este ten email od farara bol taky v pohode, tak dufam, ze aj nazivo bude taky, lebo ked tu citam niekto fora o fararoch, tak sa aj bojiiim 😐, lebo niektori vedia pekne zneprijemnit zivot 😞

• @kokorunka3  no jasne mate vobec fajn ze Vam to dovolil farar z vasej starej farnosti...my sme si dali termin na radnici lebo mame strasne blbeho farara, ktori nezosobasi lebo nemame birmovku a take tie blbosti ale potvrdenie na sobas inde nam neda...no tak kasleme nanho.,.bude nas sobasit tatikov kamos co je poslanec mesta 😃

Vam drzm palce teda 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov