Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, má niekto z vás spoločný termín s naším, ktorému sa zdala kombinácia čísel 4,8,12 zaujímavá? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin a to je presno to co som vravela, niektori su strasne neochotni, co by mali byt radi, ze sa ludia chcu brat v kostole, tak este problemy robia :-(. A dobre ste urobili, kaslat im na hlavu, mate pokoj a ked Vas bude oddavat znamy aspon to bude take osobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 presne tak..aj ja osm povedala..takze uvidime co a ako...uz sa celkom tesim, ale ked vidim ze ako pomalicky to ide.....:(
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin juuuj, neboj sa :-), za chvilu su tu vianoce, potom zrazu valentin, velka noc a potom to pojde s kopca..... :-D, az budeme chciet skor pozastavit trosku cas, ak nahodou nebudeme stihat s pripravami :-. , coho sa v nasom pripade velmi neobavam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 no to mas pravdu v nasom pripade to nehrozi lebo ako vidim ideme takym tempom ze mozeme chystat svadbu na novy rok :))).....a mas pravdu lenze ja sa tak tesim na tu svadbu no na duhej strane zase ma cakaju statnice mesiac pred svadbou...ouuuuu...co ja budem robit :(((
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no budes sa musiet ucit, co pojde velmi, velmi tazko :-(, kedze myslienkami budes uz kracat v rytme svadobneho pochodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 ani mi nevrav..ale o to bude ten mesiac chystania sladsi ked si budem moct pisat s novym menom aj novy titul :))) dufam, ehm :P
Odpovedať
@kokorunka3 ahoj, my to máme presne tak isto, krstné listy a povolenia na sobáš máme spolu v 4 rôznych farnostiach, takže mame čo robiť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky..aj my sme si tento datum zvolili..velmi sa nam paci a hlavne je,ze moj priatel si ho lahko zapamäta :D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka07 ahoj medzi nami :-), tak sa nam pochval, co uz mate vybavene, alebo na com pracujete?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka07 ahoj ahoj...vitaj medzi nami...tak co uz mate hotove, vybavene a tak? my sme tu zvedave :D
Odpovedať
ahojte kočky, ako pokračujete s prípravami na svadbu? ja už riešim topánočky, tu na bazoši ich je plno:-) v novembri idem na skúšku vizáže a vlasov...teším sa...inak ten náš dátum 4.8.2012 sa pozdáva asi každému, že štyri plus osem je dvanásť a je rok 2012 a môj miláčik si určite zapamatá aspon dátum svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa tiez velmi paci temn datum......presne kvoli tym parnym cisla..ako sa to vsetko spaja..a bola u nas moja znama co sa zaobera numerologiou a povedala mi toto:.... 4.8.2012..... 4+8+2+1+2=17=1+7=8....co je vraj cislo stastnej rodiny....a ze rodina vlastne znamena lasku, stastie, peniaze a podobne...vsedtko okolo toho...cize tam ta laska a stastie musi byt aj to zdravie a peniaze aby rodina bola stastna :))) ...dufam ze som to tu strucne a fajn napisala:)))) my sme vcera zaplatili zalohu za kameru...dnes sme uz teda finalne odsuhlasili obrucky..juj aka som rada..... len mam trochu stresy okolo roboty..aj priatel...tak ja neivem :-//...nech sa uz karta obrati v nase dobro baby :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@teuflerin @kokorunka3 ahojte...zatial mame len rezervovanú salu, vybrate menu a tak isto sme sa dohadovali ako urobime menovky a co damer na redovy. kazdy den si pozeram stranky o svadbe a hladam nejake nove veci co vsetko sa da kupit popripade vyrobit si sama. Prave teraz som nasla jedneho uzasneho fotografa len dufam,ze nanho ziskam aj kontakt.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka07 samozrejme..vieme o com hvooris..ja uz mam doma aj svadobny bedeker..paradna knizka..a mas z toho nieco aj ako diar....takze super, vsetko mam na kope cisla, mena, vsetko tam mam zapisane uz co mame :) a aj su tam rady, kto co ma nastarosti a tak :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky...a vy co uz sem nechodite???? HM.....my sme dnes boli s drahym len tak ocumnut vo Flore....a kupili sme sest balickov jablckovozelenej organzy, podlozku sklenu pod obrucky, piesok pod obrucky....a musel ma krotit aby osm toho nekupila este ovela viac :)))) @timeab @kokorunka3 @luciabc @ahapo
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin svadobny bedeker?hned si to idem vygooglit a mozno si to aj kupim..urcite sa mi to zijde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka07 no je to paradane :))).......kukla si? inak kocky, mne dnes ta kocka posla anase svadobne pohare, teda foto :))) su uzasne :)))
Odpovedať
baby, dnes som konečne vybrala svadobné menu:-) pozerám torty a vôbec netuším koľko by ich malo na svad.stole byť...10 ks je moc veľa a 4 ks sa mi vidí nejak málo...chcela by som 5ks...na 100 ludí budem objednávať asi 3000-3500 ks koláčov no vôbec netuším aké druhy....prinesú mi ochutnať asi 15 druhov tak som zvedavá, vy koľko druhov koláčov a torty budete objednávať? @teuflerin a foto pohárov nemáš v albume :-D ja som dala objednať poháre čo mám v albume, no eše nie sú hotové :-(
Odpovedať
ahojte dievcata...:) tak v den vasej svadby budem ja oslavovat s manzelom skoro rocne vyrocie, velmi vam zavidim tie pripravy lebo mne velmi chybaju, tak si ich uzivajte lebo to zbehne velmi rychlo.... @mici2 inak my sme mali 88ludi a mali sme 1500kolacov, do vysluziek sme davali po 20ks kolacov a kusok torty a strasne vela sa zvysilo kolacov, ked je leto ludia skor piju ako jedia takze vela ti netreba, nam sa zvysilo okolo 700kolacov a to sme rozdavali vsade, no a taktiez z tortamy, mali sme 6 tort, ale nasa svadobna bola 22kg torta, to bolo ako tri male torty poukladane vedla seba, no a jednu tortu sme rozkrajali do vysluziek, dalsia isla na redovy( aj to sa viac ako polovica zvysila) no a ostatok nam ostal, viem ze to pekne vyzera ked je vela tort na stoloch ale treba mysliet aj na take veci ze co potom s tym, no a islo nam neskutocne vela nealka, sice nebol taky horuci august ako po ine roky, mali sme 28stupnov ale z nealka sa na osobu vypilo viac ako 5l, co s tym som vobec nepocitala...zvycajne sa na leto kupuje okolo 3l na osobu a nam posiel skoro dvojnasobok...z vodky sme mali 47l a zvysilo sa nam asi 7litrov, z hrusky iba jedna flasa...:D, no a z vina sa nam zvysilo strasne vela, vypilo sa iba 10litrov a kupili sme 130l...je tazko odhadovat ze kolko coho treba lebo kazda svadba na inych ludi, ale myslim si ze kolacov budes mat strasne vela takze aspon taku tisicku uber...
Odpovedať
@puffu budeme mať okolo 110 ludí, mne tvrdia, že 3000ks kolačov bude malo...ja už fakt neviem...4-5 torty aby boli určite...koláče budeme dávať aj susedom aj kamarátom...alko a nealko chcem riešiť tak, že sa opýtam každého čo asi budú piť aby som približne vedela...vodka,slivovica a hruškovica určite...víno, pivo a možno nejaké whisky....voda kofola,vinea,sprite,cola...a klasické perlivé,jemne perlivé a neperlivé...množstva teraz vôbec netuším...
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 @puffu tak baby radte....ja budem mat max. 50 ludi..tak kolko zakuskov??? no pohare mam....mozem pridat aj sem foto :)))tak pridam :))) kukajte :).....mame alebo teda budeme mat take aj oznako..takze tak..my sme taki ze streleni :)) tak nas to vystihuje :)
Odpovedať
@teuflerin zaujímavé poháre :-D to je super, že nám radia @puffu.....ako sa poznám ked bude po svadbe neviem či sa tu ešte objavím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin paradne pohare mate :-D, aspon to je nieco ine, originalne a osobne :-). Inak k tym zakuskom my budeme mat 65 ludi a viac ako 800 kusov mat urcite nebudeme, skor menej, pretoze kedze som povodom skalicanka musime mat skalicky trdelnik a svadobne kolaciky (ak nepoznate su to male kysnute plnene kolaciky - tvarohove, makove a orechove s posypkou) a tortu jednu velku na urcity pocet ludi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 ja som neni tehotna a chodim na modreho konika :)))...ale tak jasne na co sem tak casto budeme chodit..jedine ze segra che aby sm jej rok po mne naplanovala svadbu :))) tak uz len kvioli tomu :))) a dakujem..oznamenie bude take iste s postavickami tak ma to potesilo :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 ja tiez nechem mat vela zaksukov..a bdue teplo.t.ak aby sa nekazili alebo netopili a tak :)))...a dakujem, potesila si ma :))) @kokorunka3
Odpovedať
@teuflerin my sme si vypocitali kolace tak ze sme vypocitali kolko nam treba vysluziek( susedam, hostom na svadbe, kamaratom atd, a davali sme po 20-25 kolacov a kusok torty, no a do saly sme pocitali 5kolacov na osobu + takych 200ks navyse, niekto bere kolace aj pred kostol, kozmetickam, kadernickam( ja som nic nenosila) a taktiez ked si budes brat do saly vysluzky tak si zober 2-3 navyse aby si mohla dat niekomu kto ti pride zagratulovat, mne poprinasali aj nejake drobne dary tak som im dala vysluzku...ale to uz je na tebe
Odpovedať
@mici2 no to som si hovorila aj ja ze asi nebudem chodit, ale stale som tu, aj na modrej streche lebo sa chystame na jar staviat ale na modreho konika sa zatial nechystam.... ono ked prizivas nieco s niekym po dobu skoro jeden rok tak sa tu potom tie dievcata vracaju a len tak raz tyzdenne napiseme ze co nove a tak...a spominam na svoje pripravy....ono nevesta si praje ked je 20dni pred svadbou aby bolo konecne uz po nej a ked je 20dni posvadbe tak si zase praju aby bolo opat 20dni pred...
Odpovedať
@puffu to počítate aj ženíchové alebo iba svoje? lebo tých 3000 ks na 110 ludí som myslela spoločne aj so ženíchom plus nejaké kysnuté od babky a oškvarkové pagáče od svokry :-) a mam otázku, chcela by som lodičky s voľnou špičkou, no strašne sa mi páčia samodržky...podľa bontónu by ich mala mať každá nevesta...no mne to príde divné v takom teple si dávať biele pančušky a ešte k voľnej špičke to asi bude moc nevkus...poraďte...všade píšu niečo iné...
Odpovedať
@puffu my tiež ideme stavať tak som aj na modrej streche :-D výborné stránky sú to...každej odporúčam...aj modrý koník...
Odpovedať
fuuuha dievcata uz riesite zakusky :D ja budem mat 60ludi cca hore dole par ludi a vôbec netusim kolko zakuskov mam objednat a torty :D akurat tento tyzden budem musiet este vybavit kameramna jedneho mam ale pyta 400evra myslite ze je to vela alebo primerana cena? vôbec netusim ostatne veci ako jedlo svadobne torty kolace a vyzdobu budem riesit az v novom roku .... aj ja som do toho bola zapalena a tesim sa vsetky tie veci ktore mam vybavit co sa tyka svadby noo minuly tyzden sa mi mala vydavat kamaratka kde mala 120ludi napozyvanych vsetko uz bolo vybavene a dva tyzde pred svadbou sa stala rodinna tragedia zomrela jej mamka a tak svadbu zrusila a uz ani na t onemysli nehovorim ze sa musi take daco stat este raz niekomu boze chran ale vsetko dievcata s mierou ..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?