Svadba 4.8.2012. Kto bude mať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, má niekto z vás spoločný termín s naším, ktorému sa zdala kombinácia čísel 4,8,12 zaujímavá? ;-)
Odpovedať
@ahapo môj kameraman stojí 300 eur...
Odpovedať
@mici2 pocitala som to spolocne, my sme nic nerozdelovali na strany lebo vsetko sme si platili samy, zijeme spolu uz skoro 4 roky a kasu drzime spolocnu...:D ale som rada ze sme to utiahli vsetko sami, aspon nikto nevie kolko sme minuli na svadbu a nevycitaju zbytocne a nehucia okolo toho...no ja som mala kupene samodrzky aj podvazkovy pas a ani som to nepouzila, to by som nevydrzala parit sa v silonkach
Odpovedať
@mici2 ja som bola na koniku iba parkrat , iba popozerat ci tam nie su nevesticky ktore prezivali pripravy so mnou...:D ale zatial sa na to nechystame tak nemam az taku inspiracou...:D
Odpovedať
@puffu to je inak najlepšie si platiť samostatne, aspon nie sú reči potom :-) no bohužiaľ šetríme na stavbu, pred mesiacom sme kúpili pozemok..... tu sú neskutočné drahé pozemky a nie to ešte domy...preto sme sa dohodli s rodičmi, že nám prispejú, som veľmi rada, lebo by sme to všetko naraz neutiahli.....
Odpovedať
@puffu nekúpim si asi tie samodržky, ked bude teplo a mam také topánky, tak bude iba podvazok :-D
Odpovedať
@mici2 tak my sme asi pre tyzdno pozerali pozemky u nas v meste, lebo mame pozemok velmi dlhy a uzky, sice mame 4000m2 ale nevyuzijeme to poriadne a je to 2km od mesta, tak sme pozerali zeby sme predali nas a kupili nieco v meste, ale to za 2000m2 pytaju 35000e a to je ete aj so starym domov, tak sme si povedali ze nemenime, pozemky su neskutocne drahe...hrozne... ja som mala tiez s otvorenou spickou, asi 8cm opatok a mala som aj balerinky ale tie som ani nevyuzila pretoze topanky boli velmi pohodlne...
Odpovedať
@puffu držím palce aby Vám to vyšlo :-) ja neviem chodiť vo vysokých topánkach, preto by som chcela opatok do 5,5 cm...dnes mali otvoriť nemenovaný svadobný obchod v ba, no bol zatvorený:-( som sa tešila, že si tam niečo kupim, vyskušam topky...a platili ste aj hosťom ubytovanie?
Odpovedať
@mici2 ano, platili sme hostol aj ubytko, vlastne iba z mojej strany lebo svadba bola odkial je zenich, no povodne sme hladali nieco v mojom meste a najprv sme mali mat cez 120ludi a v mojom meste sme nic nenasli takze sme zacali hladat v manzelovom meste, tam sme nasli co sme chceli a rezervovali to, no a postupne nam ludi ubudalo dokonca v stredu vecer nam odrieklo 17ludi(komplikovane rodinne vztahy v mojej rodine z maminej strany) takze sme mali nakoniec 88ludi a z toho 80hosti takze keby som to vedela skor tak sme mohli mat svadbu v mojom meste ale nevadi nam to lebo sme boli maximalne spokojni a platili sme ubytko iba pre 17ludi, zvysok bud isiel domov alebo si zohnal odvoz ale dostali moznost prespat, ale nebrala som im hotel, ale internat, kedze svadba bola cez prazdniny tak to vyslo dobre ze mali volne miesta no a platila som 9e za osobu a este ich nechali vyspat az do 12hod...:)
Odpovedať
@puffu to maš super, našich hostí bude prespávať asi 36, dvojizbová izba stojí 32 eur na noc(podotýkam tiež štýl internátu)našla som najlacnejšie ubytko, ale na peknej úrovni...neviem ako to vyriešime:-( a okrem toho z bratislavy do prešova cestovať v den svadby je oničom...ale zasa platiť dokonca 2noci je nepredstaviteľné:-( uvidíme...
Odpovedať
@mici2 jaaj tak to mate dost velku vzdialenost, my sme cestovali iba z Humenneho do Trebisova takze to je taka necela hodina, no neviem akoby sme sa zachovali my v takom pripade, ako pises ze kebyze cestuju v sobotu niekedy velmi skoro rano tak to ani dlho nevydrzia byt potom hore pocas svadby...
Odpovedať
Profilova fotka
@ahapo fuu tak to je sila .....to hej a ja este take ako kolace a tak neriesim....ja mam len ten zaklad...a zvysok budem po novom roku..nikdy neiveme co sa stane, ale tak zase nemozeme mysliet co ak toto, co ak hento..ze? inak baby co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin co nove?? my sme sa boli pozriet v piatok v jednom salone, ktory ponukal uzasnu vyzdobu a boli sme neskutocne sklamani :-(, niektori ludia by mali zhodnotit svoje moznosti a schopnosti :-(. Velmi som dufala, ze mi ponuknu taku vyzdobu aku chcem, ale opak je pravdou, takze zacinam odznovu s hladanim vyzdoby a vyzera, ze si ju celu nakupim sama. Ale ina dobra sprava, boli sme cez vikend u priatela na vychode a hovorili sme jeho mamine, co chceme a ona povedala, ze jej je to jedno ako si to urobime :-), ze ona sa pride zabavit a zaplatit :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kokorunka3 no tak si bola hadam aj trochu sklamana..ale neboj sa..ja si vyzdobu idem riesit sama..zakladnu budem mat v sale(navleky, servitky, stoly na stoloch a tak) a ostatne serepeticky som si zcala postupne kupovat a uz sa na to tesim :))) a to je suepr ze priatelova mam tak zareagovala, keby chcela aj moja svokr atak :D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin velmi som sa ovladala, aby som na tu pani nezacal kricat, resp. sa jej neopytala, preco ponuka veci, ktore nie je schopna zabezpecit a potom v aute som nadavala ako pohan :-D. To mas super s tou vyzdobou, u mna je ten problem, ze ja chcem na slovenske pomery velmi netradicnu vyzdobu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 a aku chces mat vyzdobu?ak smiem vediet..vies prihodit aj obrazok?aku mas predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin cierno-zltu, pozri si moj album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 ale tak to nemas az take netradicne...to je fajn kombinacia...by som mozno volila slnecnice :D....ked cierno zlte.....to by si zvladla aj sama ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin no s tou ciernou je to tazke, pretoze to ma na svadbe malokto :-(, ja viem, ze by som to zvladla aj sama, len som si myslela, ze si niektore veci prenajmem od nejakej agentury, ako cierne vazi, svietniky, stuhy alebo mozno aj obrusy, lebo ak si to nakupim, tak to budem tazko predavat, ked vidim na bazare, ze niektore cyklamenove alebo fialove veci sa tam dlho predavaju :-(. A tito sa tvarili, ze vsetko v pohode zabezpecia, tak som sa tak potesila, ale predcasna radost. On to nevadi, zistila som to dostatocne skoro, tak to bude v pohode :-D. Esteze si tak skoro organizujeme svadbu :-D, vyselektujeme vsetkych amaterov :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 no to mas pravdu, niekto povie ze sak to je este skoro...ale tak ked vidim kolko je so vsetkym starosti...a ty checs mat aj farebne obrusy a take veci?...nestacilo by ti ze by si len doplnky mala zlto cierne???....lebo organzu, vazy a take kupis v pohode..u nas je velke centrum flora sa to vola, maju tam vsetky druhy organzi a tak, je to v style co vsetko potrebujes do domu na vyzdobu plus velkoobchod pre kvetinarstva..cize si vie spredstavit ako sa tam teraz vyzivam :D:D:D:D a tam by si nakupila vsetko, plus vazy by si mohla mat sklenene ako budemmat ja z IKEI a do toho cierno zlty piesok v kombinacii s plavfajucimi svieckami a tak...ze by si nemusela vazy a take mat cierne
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin ja praveze nechcem sklenene vazy s pieskom a plavajucimi svieckami, mne sa to nepaci :-(, asi som ina, ale ja chcem tu vyzdobu ako na tych fotkach cierno-zltu :-), lebo keby som to urobila ako Ty pises, tak to vobec nie je problem, ved Ikea je moj druhy domov :-D, zboznujem to tam. Ale ja musim byt asi ina a chcem cierne nepriesvitne vazy a do nich zltobielu kyticu. S tymi obrusmi neviem, chcela by som farebne, ale kupovat sa mi ich nechce, tak uvidim, oslovim este zopar agentur, ci nemaju skusenosti s takouto konkretnou vyzdobou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 jaj no jasne..mna tlaci rozpocet takze sa budem snazit spravit nieco ine, ale asi pojdem aj cez klasiku s vazami ako som ti pisala a tak..kebyze ma netlaci partnerova mam tak sa inak vyblaznim tiez :D
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin tak my tiez nemame peniazky na rozhadzovanie, ale toto je jedna vec, na ktorej mi velmi zalezi a budem robit vsetko preto, aby sa mi to podarilo zohnat za rozumnu cenu :-). My sme okresali inde rozpocet, na veciach ktore sa nam nezdali az tak dolezite, ako napr. svadobne podbradniky, alebo set na krajanie torty a so svadobnymi poharmi som tiez v rozpore, lebo tie ceny, co zato chcu, aby som sa z toho 20x napila, dakujem pekne :-(. Inak Vas kolko vysli tie Vase, ak sa mozem spytat? Lebo su pekne a originalne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 nas vysli 24€ baba mi ich na objednavku rucne namalovala...takze osm rada, lebo par pod 30€ som nenasla, a este aby boli pekne..a toto su originalne, lebo presne take budu aj oznamenia aj menovky, takze sa mi to velmi paci :))) a jasne ja tiez nejdem riesit hovadiny a vacsinu vyzdoby si platim sama, teda z mojeje strany lebo priatelova mam by bola najradsej keby to bolo u nej na zahradke vedla role so zemiakmi asi :(
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin tak to je super cena, skutocne pod 30 eur som ani ja nenasla :-) a este ked su originalne a pravdepodobne si ich aj nechate, nie ako niektore ich predavaju na bazare, tak naco si ich kupovali, alebo aj podvazok....ja ked si ho kupim, tak si ho necham a urcite ho este pouzijem, aby sme oprasili stare casy :-D, az budeme 20 rokov manzelia :-P nechces svadbu na zahradke vedla role?? co Ty si za buducu nevestu, sak to je kazdej sen :-DDD
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 no presne tak ja to tiez tak pekne spravim s podvazkom sak na pamiatku aj tie pohare vecer si dame vinko ale aj ked z toho malinovku budem pit sak ale budeme psominat na to ake sme mali super pohare, oznamenia a tak :))) a hej, no ja som hnusna nevesta, ja nechem svadbu na zahradke, a mam vysoke naroky a tak :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 no ako dopadl skusanie siat?pochval sa nam..ja idem zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
@teuflerin a ako dopadlo Tvoje skusanie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kokorunka3 idem pridat nejake foto....ale nasla osm asi favoritky...ale este sme nepobehali vsetko.....za chvilku su tu foto
Odpovedať
@teuflerin škúšky šiat mám v albume :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mici2 Mici, čitala som, kolko chces zakuskov, fuu to je nehorazne mnozstvo teeeda :-D My sme mali 74 ludí a zakuskov spolu aj s tymi suchymi kolacikmi bolo asi 1 000 ks plus 10 tort, ktore sa krajali do vyslužky. Uz sme nemali komu rozdavat a to sme davali okolo 20 ks aj viac do vysluziek plus tortu. Zakusky bral aj manzel do prace asi 50 ks, takisto nasi rodicia a ostalo nam este vela, co sme potom uz aj vyhodili. Netreba ti tolko zakuskov, fakt staci ti 1000 max. 1500 a to je tiez uz vela, ja som davala vysluzku aj kadernicke, do kostola, soferom ... takze zbytocne vyhodis stovky eur si myslím a v lete je teplo, my sme mali 30 stupnov ludia v sale skoro vobec zakusky nejedli, velmi malo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?